Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Χθες το βράδι είδαμε το HER...

    Χθες το βράδι είδαμε το HER Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Εκτός από το ιδιόμορφο σενάριο, καταπληκτική σκηνοθεσία, δυναμική ερμηνεία (ιδίως της HER) εκεί που θα σταθώ είναι στο γεγονός ότι η ταινία...
  2. Replies
    1,243
    Views
    288,866

    Exclusive +1 στον προλαλήσαντεσ για το MP vs SP, Ο...

    +1 στον προλαλήσαντεσ για το MP vs SP,

    Ο ορισμός του Multi = Dead Rising 2. Mπαίνεις, κανεις το χαβαλέ όση ώρα θες με οποιονδήποτε παίκτη και βγαίνεις όποτε σου γουστάρει. Xωρίς grind, και χωρίς...
  3. Συγκινήθηκα... 10/10! Πήρα την ΜΕ τριλογία και...

    Συγκινήθηκα... 10/10! Πήρα την ΜΕ τριλογία και αφου ΔΕΝ το επεξεργάστηκα πολύ θα πάω με την πρότασή σου :) Πραγματικά με τέτοια περιγραφή δεν μπορείς να πας αλλού! Σε υπερ-ευχαριστώ!

    Ο θεός βοηθός...
  4. Oσους γιατρούς έχω δει μου είπαν ότι για...

    Oσους γιατρούς έχω δει μου είπαν ότι για οποιαδήποτε ιογενή πάθηση πρέπει να λαμβάνω αντιβίωση, κατι που δεν το κάνω επιμλώς. Είναι μια επιλογή που νομίζω οτι θα έχει αποτελέσματα μακροπρόθεσμα και...
  5. Thread: Trophy Boost

    by SevenAm
    Replies
    1,431
    Views
    379,736

    Ηλία, δες και τα άλλα locations, υπάρχουν και...

    Ηλία, δες και τα άλλα locations, υπάρχουν και άλλα διαθέσιμα ελικόπτερα. Αν και το προβλημά σου το ειχα και εγω. Ειτε απομακρύνεσαι αρκετά και επιστρέφεις είτε κανεις log off και ξαναμπάινεις για να...
  6. Replies
    4,014
    Views
    425,471

    Για εσένα καλά είναι :) Με πάντως ένα πρόχειρο...

    Για εσένα καλά είναι :) Με πάντως ένα πρόχειρο υπολογισμό, αν πίνουμε ενα καφέ την ημέρα (ετήσια βάση) κόστος πάει στα 30 λεπτά η κούπα ήτοι 109,5 ανα έτος για καφέ. Με χύμα espresso ένα πακέτο του...
  7. Replies
    4,014
    Views
    425,471

    καλημερα και Χρόνια Πολλά σε όλο τον κόμο! ...

    καλημερα και Χρόνια Πολλά σε όλο τον κόμο!

    @Pavlo, αυτό που θα ήθελα να αναφερθώ σχετικά με τις μηχανές είναι το εξής. Η κάψουλα ποτέ δεν θα φτάσει να προσφέρει το ίδιο άρωμα, γεύση κοκ με αυτό...
  8. Replies
    642
    Views
    155,417

    Υγεία παίδες και όλα τα άλλα θα έρθουν δύσκολα ή...

    Υγεία παίδες και όλα τα άλλα θα έρθουν δύσκολα ή πολύ δύσκολα. Σταθείτε στους ανθρωπους που σας αγαπάνε και μοιραστείτε ότι μπορείτε από αυτά που έχετε με κόσομο που το έχει ανάγκη. Χρόνια Πολλά σε...
  9. Replies
    1,678
    Views
    223,682

    Η σειρά GTA είναι: πολύ καλη στην καυστική της...

    Η σειρά GTA είναι: πολύ καλη στην καυστική της ανάλυση θεμάτων της εποχής. Πολύ καλή σε θέματα χαρακτήρων. Αρκετά καλό off-line και πολύ καλή υπόθεση ( η οποία όμως εκτός τπου οτι ειναι μακροσκελής)...
  10. Thread: Xbox One

    by SevenAm
    Replies
    9,147
    Views
    1,988,717

    Sticky: Ευχαριστώ για την απάντηση! Έκανα thanks αλλα...

    Ευχαριστώ για την απάντηση! Έκανα thanks αλλα μετά εξαφανίστηκε..
  11. Replies
    1,678
    Views
    223,682

    Υπάρχουν και άλλα locations με ελικόπτερα. Αν...

    Υπάρχουν και άλλα locations με ελικόπτερα.

    Αν ένα δεν κανει spawn, φυγετε πιο μακρυα από την περιοχή και ξαναγυρίστε εκει. 7/10 φορές γιενται respawn. Αν εξακολουθεί να μην εμφανίζεται - κλείστε...
  12. Replies
    16
    Views
    4,150

    Μπορώ να ρωτησω φίλη μου που δουλευει στα Public...

    Μπορώ να ρωτησω φίλη μου που δουλευει στα Public του mall. Πάντως η τιμή αγοράς του πχ μεταχ. τίτλου επηρεάζεται και από το στόκ του καταστήματος σε καινούργιους και μεταχ. τίτλους. Οπότε ενδεχομένως...
  13. Replies
    1,678
    Views
    223,682

    Πρέπει να κατεβάσεις το ifruit αν έχεις...

    Πρέπει να κατεβάσεις το ifruit αν έχεις android/iphone και απο εκει κάνεις την εκπαίδευση. Βασικά πρόκειται για μια ευχάριστη εφαρμογή αλλά εντελώς άχρηστη. Με το που πάρεις το πρώτο όπλο, ο chop...
  14. Replies
    3,913
    Views
    2,030,466

    Sticky: Sentra FM (σήμερα πρωί), "Καλην κακώς έδιωξαν...

    Sentra FM (σήμερα πρωί), "Καλην κακώς έδιωξαν δήθεν ball-boy-κατάσκοπο από την χθεσινή προπόνηση της Εθνικής"... εν τω μεταξύ η ΕΠΟ είχε Live streaming την προπόνηση... Balcan rules!!!
  15. Replies
    40
    Views
    93,731

    Sticky: Παιδιά καλησπέρα, Αυτή την Κυριακή 10/11 τρέχουμε...

    Παιδιά καλησπέρα, Αυτή την Κυριακή 10/11 τρέχουμε όλοι μαζί στο μόνο διασωθέντα αθλητικό γεγονός που διαφημίζει τον Ελληνισμό μας παγκοσμίως.

    Όσοι μπορείτε κατεβείτε και στηρίξτε τους φίλους,...
  16. Όποιος εργάζεται στην Αγγλία Σάββατο πληρώνεται...

    Όποιος εργάζεται στην Αγγλία Σάββατο πληρώνεται από 1,5-2χ φορές την ανα ώρα εργασία (σε σχεση με πληρωμή Δευτ-Παρ). Την Κυριακή 2-2.5+. Στην Ελλάδα όποιος εργάζεται Κυριακή παίρνει τα @@ του και...
  17. Δεν υπαρχει ελεγχος! Καθολου! Οι υπηρεσίες...

    Δεν υπαρχει ελεγχος! Καθολου! Οι υπηρεσίες ελεγχου από τα αρμοδια υπουργεια δεν εχουν αρχικα προσωπικό, σε δευτερη φαση δεν εχουνε επαρκη πληροφόρηση. Τρίτον δεν έχουν προσβαση σε lobby μεγαλων...
  18. Καλημέρα, πραγματικά πολύ επίκαιρο θέμα, ιδίως...

    Καλημέρα, πραγματικά πολύ επίκαιρο θέμα, ιδίως για τους νέους που σκέφτοναι να φύγουν έξω ή να κάνουν αλλαγή πλεύσης.

    Εργάστηκα στο παν/μιο του Liverpool για 11 χρόνια 1996-2007, με ένα break 1...
  19. Replies
    4,014
    Views
    425,471

    Tracking γινεται και χωρις να ειναι ανοιχτο. Αν...

    Tracking γινεται και χωρις να ειναι ανοιχτο. Αν ειναι χωρις Android, δεν νομίζω οτι ειναι εφικτό... Κρίμα στο παιδί παντως που εχασε τη συσκευη. Μαλλον δεν ξερει που κοντα το εχασε..
  20. Replies
    4,014
    Views
    425,471

    Εκτιμώ ιδιαίτερα αυτό το ενδιαφέρον, να είσαι...

    Εκτιμώ ιδιαίτερα αυτό το ενδιαφέρον, να είσαι καλα!
  21. Replies
    1,678
    Views
    223,682

    Αν τις αγόρασες από το LGN τότε οι τιμές...

    Αν τις αγόρασες από το LGN τότε οι τιμές διοαμορφόνωνται random. Αν τις αγόρασες από το BASDQ (ή όπως λέγεται), τότε η τιμή διαμορφώνεται από τους παίκτες Online. Βασικά περίμενε να πέσει εντελώς...
  22. Replies
    491
    Views
    81,663

    Για όσους άρεσε το πολύ καλό άρθρο ας ψάξει και...

    Για όσους άρεσε το πολύ καλό άρθρο ας ψάξει και το παρακάτω σημέιο συναντησης δρομέων στην Αττική. ΔΕΝ χρεάζεται να έχει κανεις εμπειρία, αντοχή, εξοπλισμό κλπ κλπ. Διάθεση και θέληση. Προκειται για...
  23. Replies
    2,055
    Views
    213,181

    Ακριβώς όπως το αναφέρει ο Kane, απλά πρόσεξε...

    Ακριβώς όπως το αναφέρει ο Kane, απλά πρόσεξε λιγάκι και τα tendencies ανάλογα τις πράξεις που θα κάνεις. Σε βάθοες χρόνου θα σε εξυπηρετήσει.
  24. Sticky: Καλό αυτό! Τι ΔΕΝ ειναι παράνομο στην Ελλάδα...

    Καλό αυτό! Τι ΔΕΝ ειναι παράνομο στην Ελλάδα πλεόν????
  25. Thread: Trophy Boost

    by SevenAm
    Replies
    1,431
    Views
    379,736

    Παίδες, απόψε θα έιμαι μέσα μετα τις 9 περίπου...

    Παίδες, απόψε θα έιμαι μέσα μετα τις 9 περίπου και για κανα 2ωρο. Αν θέλετε μπορώ να σας δώσω 2 καλά οπλάκια που θα σας κάνουν το co-op βόλτα στο ζωολογικό. Κάντε ενα add: sevenam και τα λέμε από...
Results 1 to 25 of 49
Page 1 of 2 1 2