Search:

Page 1 of 9 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    528
    Views
    59,105

    PS4/PS5 https://www.youtube.com/watch?v=XyoN7KQiCTE Σε...

    https://www.youtube.com/watch?v=XyoN7KQiCTE

    Σε λαθος γενια βγηκε το Unity. Πληθος κοσμου, σοκακια, πολλα κτηρια και ωραιο parkour. Οτι πρεπει για Assasin. Γιατι ωραια ειναι τα τελευταια...
  2. Replies
    1,676
    Views
    364,119

    Κριμα πραγματικα που η συλλεκτικη εχει καταντησει...

    Κριμα πραγματικα που η συλλεκτικη εχει καταντησει ετσι, κ στενοχωριεμαι που εδωσες τοσα χρηματα για να την φερεις Ελλαδα.
    Δυστυχως το βαψιμο της φιγουρας κ η ελλειψη artbook δεν προιδεαζαν για καλο...
  3. Replies
    1,676
    Views
    364,119

    12550 Δεν συνηθιζω να ποσταρω τις αγορες...

    12550


    Δεν συνηθιζω να ποσταρω τις αγορες μου, αλλα φετος εχουν γινει 3 περιεργα γεγονοτα:

    1) Δεν εχω ξαναγορασει παιχνιδι για κονσολα νεας γενιας την οποια δεν εχω ακομα στα χερια μου.
    Και...
  4. Sticky: From Gematsu...

    From Gematsu: Aladdin and The Lion King games remaster collection announcement leaked

    A remaster collection including the 1993-released Aladdin game and 1994-released The Lion King game, both...
  5. Replies
    9
    Views
    836

    Οχι.Η λογικη λεει οτι θα ειναι σαν του payback...

    Οχι.Η λογικη λεει οτι θα ειναι σαν του payback .Δηλαδη θα μπορεις να πατησεις κανονικα παυση στο παιχνιδι οπωτε θες
  6. Replies
    9
    Views
    836

    Μαλλον ξεχνας το κορυφαιο need for speed του...

    Μαλλον ξεχνας το κορυφαιο need for speed του 2010.Μιλαμε για παιχνιδαρα με ατελιωτα κυνηγητα και χωρις καγκουριες fast and furious .


    https://www.youtube.com/watch?v=7nw4t78qlVk
  7. Replies
    9
    Views
    836

    Μέχρι το 1 λεπτό άντεξα να δω. Ότι και να ρύθμιζε...

    Μέχρι το 1 λεπτό άντεξα να δω. Ότι και να ρύθμιζε στα sliders η μοναδική διαφορά που άκουσα ήταν στις σκάστρες.

    Μάπα το καρπούζι, όπως όλα τα NFS άλλωστε από το 2000 κι έπειτα, γιατί ήθελαν ντε...
  8. Replies
    31
    Views
    9,154

    Και έτσι χωρίς πολλά πολλά, χωρίς τεράστιο...

    Και έτσι χωρίς πολλά πολλά, χωρίς τεράστιο budget, χωρίς ανακοινώσεις, leaks, teasers, τυχαίες reveal φωτογραφίες
    η ομάδα αυτή φτιάχνει αυτό το μικρό διαμάντι. Είχα ΠΟΛΥ καιρό όμως να παίξω ένα...
  9. Thread: Days Gone

    by mihalis13
    Replies
    617
    Views
    93,814

    Exclusive Εδώ και λίγες μέρες τερμάτισα και εγώ το παιχνίδι...

    Εδώ και λίγες μέρες τερμάτισα και εγώ το παιχνίδι και το πλατίναρα κιόλας (αρκετά εύκολη πλατίνα για όποιον ενδιαφέρεται)
    Προσωπικά μου άρεσε αρκετά το παιχνίδι παρόλα κάποια τεχνικά προβλήματα με...
  10. Thread: Days Gone

    by MajereMP44
    Replies
    617
    Views
    93,814

    Exclusive Μιας και το ολοκλήρωσα να πω τελικές σκέψεις. ...

    Μιας και το ολοκλήρωσα να πω τελικές σκέψεις.

    Σενάριο καλό. Μια απλή ιστορία όχι κατι το ιδιαίτερο. Αν παρακολουθεις την ολοκληρωση των storylines καταλαβαινεις προς τα που παει και ΟΚ δεν επρεπε...
  11. Thread: Days Gone

    by Valkyre
    Replies
    617
    Views
    93,814

    Exclusive Παιδια γιατι σκαλωνετε τοσο? :P Το πως καθενας...

    Παιδια γιατι σκαλωνετε τοσο? :P

    Το πως καθενας ξεκιναει να παιξει κατι, η διαθεση του, το ποσο του αρεσει η θεματολογια και κατα συνεχεια τα στοιχεια του παιχνιδιου ειναι διαφορετικα για τον...
  12. Thread: Days Gone

    by chronohill
    Replies
    617
    Views
    93,814

    Exclusive Εχω προχωρησει αρκετα στο παιχνιδι και εχω μονο...

    Εχω προχωρησει αρκετα στο παιχνιδι και εχω μονο καλα λογια...Πραγματικα αυτο που ευχομουν για την ιστορια, το να ειναι καλη πραγματιποιηθηκε και με το παραπανω...Πολυ ωραιοι χαρακτηρες, γενικοτερα...
  13. Thread: Days Gone

    by MajereMP44
    Replies
    617
    Views
    93,814

    Exclusive Ολα δειχνουν οτι μιλαμε για ενα παιχνιδι "safe"....

    Ολα δειχνουν οτι μιλαμε για ενα παιχνιδι "safe". Δεν προσπαθει να κανει κατι νεο - εκτος τα hordes- και εχει και καποια προβληματα στην υλοποιηση που το κανουν και λιγο flat. Περιμενα και εγω κατι...
  14. Thread: Days Gone

    by Slay
    Replies
    617
    Views
    93,814

    Exclusive Ορίστε και το δικό μας ...

    Ορίστε και το δικό μας
    http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/18454-Days-Gone
  15. Thread: Days Gone

    by Slay
    Replies
    4
    Views
    13,330

    Review Days Gone

    Το πολυαναμενόμενο Days Gone από την Sony Bend είναι επιτέλους εδώ. Μετά από μία εντυπωσιακή 1η εμφάνιση στην Ε3 πριν από δύο χρόνια, και μετά από ανάμικτες αντιδράσεις στην πρώτη παρουσίαση στον...
  16. Thread: Days Gone

    by MajereMP44
    Replies
    617
    Views
    93,814

    Exclusive Το παιχνίδι φαίνεται ποιοτικό και μάλλον θα κάνει...

    Το παιχνίδι φαίνεται ποιοτικό και μάλλον θα κάνει την έκπληξη με παρά πολύ υψηλές βαθμολογίες (εμένα προσωπικά δεν θα μου αλλάξει την άποψη το σκορ... θα το αγοράσω ούτως ή άλλως). Αναρωτιέμαι ξανα...
  17. Sticky: Ακριβώς αυτό PDS. Και δεν παίζει ρόλο μόνο η...

    Ακριβώς αυτό PDS.

    Και δεν παίζει ρόλο μόνο η τοποθέτηση ενός SSD.
    Παίζει ρόλο και ο κοντρόλλερ που θα ελέγχει αυτόν.
    Παίζει ρόλο και το τι "σόι" κοντρόλερ θα είναι αυτός: θα είναι μόνο...
  18. Sticky: Το έχω ξαναπει, δεν με κουράζει να το ξαναπώ για...

    Το έχω ξαναπει, δεν με κουράζει να το ξαναπώ για πολλοστή φορά:

    Αρκετές κονσόλες λανσάρονται με χασούρα - ο λόγος είναι ότι τα σπεκς πρέπει να είναι όσο το δυνατό ισχυρότερα για να αντέξει η...
  19. Replies
    347
    Views
    90,895

    Καλημερα! Το πηρα τελικα δεν κρατηθηκα, το...

    Καλημερα! Το πηρα τελικα δεν κρατηθηκα, το ξεκινησα εχθες, πολυ καλο φαινεται, στα ιδια επιπεδα των soul games σε οτι αφορα την ατμοσφαιρα και τους μηχανισμους, αυτο που ηθελα δηλαδη. Το σκηνικο...
  20. Replies
    199
    Views
    50,849

    Είμαι lv 28. Γενικά δεν αξίζει να ασχοληθείς με...

    Είμαι lv 28. Γενικά δεν αξίζει να ασχοληθείς με gear και build πριν τα 30. Απλά φορά τα καλύτερα κ προχωρα.

    Στα του παιχνιδιού όπως προείπα οι αλλαγές στο στήσιμο, προσθήκη clan, ομαδοποιημένα κ...
  21. Replies
    199
    Views
    50,849

    Έφτασε η συλλεκτική ...

    Έφτασε η συλλεκτική

    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190312/72731d356d7e5953367ca86bf0c98de2.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Replies
    199
    Views
    50,849

    Λοιπόν έπαιξα τελικά την beta σήμερα με φίλο...

    Λοιπόν έπαιξα τελικά την beta σήμερα με φίλο παρόλο που λέγαμε θα κάνουμε υπομονή μέχρι να βγει το παιχνίδι.
    Παίξαμε κανένα 3ώρο, το παιχνίδι είναι βελτιωμένο σε όλους τους τομείς και γενικά έχει...
  23. Replies
    1,508
    Views
    348,618

    Ολη η ιστορια του assassin. Αυτη τη φιγουρα του...

    Ολη η ιστορια του assassin. Αυτη τη φιγουρα του altair πανω στο καμπαναριο κ εγω την εψαχνα καιρο αλλα δυστηχως δεν καταφερα να τη βρω.
  24. Replies
    1,327
    Views
    147,687

    https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40...

    https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40377660_1268212129987677_6799404752552591360_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=7ac4b6bfac61605ef9c4c039cf6be7d3&oe=5CE87B8B
    ...
  25. Thread: Anthem

    by ScaryTerry
    Replies
    390
    Views
    47,875

    Γενικότερα το κλίμα έχει γυρίσει εναντίον τους....

    Γενικότερα το κλίμα έχει γυρίσει εναντίον τους. Με βάση αυτά που βλέπεις δεξιά αριστερά (yt-forum) υπάρχει πολύ καχυποψία μετά κ το δεύτερο ντέμο.
    Ελπίζω να πάρουν feedback κ να είναι γρήγοροι στις...
Results 1 to 25 of 202
Page 1 of 9 1 2 3 4