Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    8,678
    Views
    2,546,462

    Sticky: Μια μικρή παρέμβαση - παρατήρηση για το plus από...

    Μια μικρή παρέμβαση - παρατήρηση για το plus από κάποιον που είχε από την αρχή, αλλά είναι και γονέας. Καλώς ή κακώς όλα τα χρόνια του ps3 είχαμε τo plus καθαρά για τα free games αφού το online ήταν...
  2. Replies
    123
    Views
    16,379

    Poll: Αν παράλαβε ή ειδοποιηθεί κάποιος από επαρχία, αν...

    Αν παράλαβε ή ειδοποιηθεί κάποιος από επαρχία, αν είναι δυνατό να ποστάρει εδώ, για να έχουμε το νου μας οι υπόλοιποι.
  3. Replies
    90
    Views
    14,961

    Poll: Εγώ πάλι ψήφισα το Child of Light γιατί είχα...

    Εγώ πάλι ψήφισα το Child of Light γιατί είχα καιρό να απολαύσω ένα παραδοσιακό turn based rpg που να είναι πλήρες σε όλα τα στοιχεία του,με ωραία ατμόσφαιρα ,έξυπνο και βαθύ συστημα μάχης και...
  4. Replies
    91
    Views
    29,414

    Exclusive Τελείωσα πρόσφατα μαζί με το γιο μου το KH...

    Τελείωσα πρόσφατα μαζί με το γιο μου το KH ξεκινήσαμε το CoM,αλλά παραμένει βαρετό και επαναλαμβανόμενο και το αφήσαμε (τρελό γέλιο όταν ξεκινάει το παιχνίδι και ο μικρός -4,5 χρονών- ακούγοντας το...
  5. Replies
    1,676
    Views
    364,130

    Πριν δύο βδομάδες πήρα Trine 1 & 2 digital καθώς...

    Πριν δύο βδομάδες πήρα Trine 1 & 2 digital καθώς και Gran Turismo 6.Αν έχει πετύχει κανείς το TLOU από 20€ και κάτω ας ρίξει κανά link...
  6. Replies
    180
    Views
    84,932

    Sticky: Γειά σας sonyδοιπόροι,ήμουν και παλιότερα για...

    Γειά σας sonyδοιπόροι,ήμουν και παλιότερα για λίγο μέλος,πριν το κρασάρισμα του φόρουμ,η ζώη -και τα δύο νέα μέλη της οικογένειας- με κράτησε μακριά, καλώς σας ξαναβρήκα λοιπόν,ελπίζω σύντομα με ένα...
Results 1 to 6 of 6