Search:

Page 1 of 16 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    60
    Views
    6,747

    Δεν μπορείς να αυξήσεις χρονισμό έτσι επειδή...

    Δεν μπορείς να αυξήσεις χρονισμό έτσι επειδή απλώς "γουστάρεις"!

    Αυξάνεις χρονισμό ΑΛΛΑ παραμένεις στα ίδια νανόμετρα; Τότε αυξάνεις πολύ την θερμοκρασία άρα αλλάζεις ΟΛΟ το σχεδιασμό motherboard...
  2. Replies
    60
    Views
    6,747

    Διαβάζοντας την μικρή λόγω περιορισμένου leaked...

    Διαβάζοντας την μικρή λόγω περιορισμένου leaked info του DF, βλέπω ότι και Ρίτσαρντ Ληντμπετερ τείνει σε αυτά που είπα πιο πάνω.

    Ότι δηλαδή το PS5 Pro στοχεύει στην αύξηση ανάλυσης και περισσότερο...
  3. Replies
    60
    Views
    6,747

    Εμ αφού τα έκαναν ΣΚΑΤΑ και έβαλαν x86 μέσα και...

    Εμ αφού τα έκαναν ΣΚΑΤΑ και έβαλαν x86 μέσα και GPU από PC, τι περιμένεις;

    Όταν τα φωνάζαμε πριν χρόοοοονια αυτά ο psx3 κι εγώ, ξέραμε τι λέγαμε: technological innovation πήγε περίπατο.

    Τώρα...
  4. Replies
    60
    Views
    6,747

    Έχεις απόλυτο δίκιο Val και η Σονυ όλα αυτά τα...

    Έχεις απόλυτο δίκιο Val και η Σονυ όλα αυτά τα έχει υπόψη της, από την εποχή του PS4 Pro που ακολούθησε ΑΚΡΙΒΩΣ αυτούς τους "κανόνες" που ανέφερες.

    Τροχοπέδη παρουσίασε η MS με το Series S, τέτοια...
  5. Replies
    60
    Views
    6,747

    Καλημέρα. (πριν κάποιο καιρό είχα ποστάρει...

    Καλημέρα. (πριν κάποιο καιρό είχα ποστάρει λεπτομερή σπεκς)

    Στα πολύ γρήγορα (γιατί πρέπει να φύγω για νοσοκομεία) :

    Μου φαίνεται ότι θα έχει υψηλότερες αναλύσεις απ' ότι το PS5 OG σε όλα τα...
  6. Sticky: Νέα από την βιομηχανία των videogames!

    Εγώ σκέφτομαι ποσά χρήματα πετάχτηκαν για όλα αυτα τα live service games, ποσά άτομα έχασαν την δουλειά τους που έτρεχαν αυτά τα projects και αναρωτιέμαι ποια στρατηγική έχει τελικά η Sony…
    Τα...
  7. Replies
    44
    Views
    2,942

    Exclusive εφοσον απο οτι καταλαβαινω δεν εχεις παιξει το...

    εφοσον απο οτι καταλαβαινω δεν εχεις παιξει το original ή δεν το θυμασαι (αν και ειναι σημαντικο γεγονος που δεν ξεχνιεται ευκολα) καλυτερα μην το ψαξεις και συνεχισε. Δεν υπαρχει καποιο λαθος παντως...
  8. Sticky: Καλα αυτος που μπαινει στην διαδικασια να καψει...

    Καλα αυτος που μπαινει στην διαδικασια να καψει την κονσολα του για κατι τετοιο, μαλλον εχει ηδη καψει κατι πολυ σημαντικοτερο...
  9. Replies
    8,680
    Views
    2,556,282

    Sticky: Εγω είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι να μην...

    Εγω είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι να μην ανανεώσω το Plus τον Ιουνιο που λήγει. Πάντα έβαζα με τις προσφορές αλλά φέτος η Sony ντε και καλά να μας σπρώξει στην ακριβότερη συνδρομή. Στο black...
  10. Replies
    77
    Views
    5,917

    Alan Wake 2

    Λοιπόν το τελείωσα και εγώ χθε το βράδυ μετά από ένα σχεδόν 10ωρο session που ξεκίνησε το πρωί.
    Ούτε που θυμάμαι ειλικρινά ποτέ ήταν η τελευταία φορά που έπαιξα τόσες πολλές ώρες σε μια μέρα .
    ...
  11. Exclusive Κατά τ' άλλα, όταν φωνάζω επί 3.5 χρόνια ότι...

    Κατά τ' άλλα, όταν φωνάζω επί 3.5 χρόνια ότι διοικητικά άρα και οργανωτικά (κατ' επέκταση και επενδυτικά) τα έχουν κάνει ΜΠΑΧΑΛΟ στη Σονυ (τα μεγάλα στελέχη), είμαι υπερβολικός.

    Να τα...
  12. Sticky: Καλημέρα, καλή εβδομάδα. Όταν τα φώναζα επί 3...

    Καλημέρα, καλή εβδομάδα.

    Όταν τα φώναζα επί 3 χρόνια για τα 1στ παρτυ, άκουγα "οι παραγωγές παίρνουν πολύ χρόνο", "έπαιξε ρόλο ο κόβιντ".

    Νόμος απαράβατος: όταν λανσάρεις νέα κονσόλα ΟΦΕΙΛΕΙΣ...
  13. Sticky: Χρειαζεστε καθυσηχασμο ως προς τι ακριβως? Το αν...

    Χρειαζεστε καθυσηχασμο ως προς τι ακριβως? Το αν τα στουντιο δουλευουν ή για το τι θα μας ερθει το 2024 συγκεκριμενα?

    Για το πρωτο μπορειτε να σταματησετε να ανησυχειτε επιτοπου.
    Για το δευτερο,...
  14. Sticky: Και εγώ το τελευταίο διάστημα έχω την ίδια...

    Και εγώ το τελευταίο διάστημα έχω την ίδια ανησυχία.
    Πραγματικά για το 2024 φαίνεται να μην υπάρχει τίποτα και είναι περίεργο γιατί η τα studio της Sony φαίνονταν πως είχαν μπει τα τελευταία χρόνια...
  15. Sticky: Στις μικρότερες ηλικίες "αναγκαζόμουν" να πάω...

    Στις μικρότερες ηλικίες "αναγκαζόμουν" να πάω στην πειρατεία, μετά έγινε συνήθεια. (εποχές μέχρι και το PS2).

    Βέβαια, πάντα γνώριζα ότι δεν ήταν σωστό (ηθικά) ούτε νόμιμο.

    Οπότε σε εκείνες τις...
  16. Sticky: Εκεί είναι η διαφορά: Μετά (και παράλληλα) το...

    Εκεί είναι η διαφορά: Μετά (και παράλληλα) το Atari VCS, πήγα απευθείας στους υπολογιστές από Spectrum και συνέχισα παίρνοντας σβάρνα όλους τους 8-bit υπολογιστές και μετά Amiga μέχρι το 1995. Οπότε...
  17. Sticky: Με αυτή τη δήλωση η ms τελειώνει ως hardware...

    Με αυτή τη δήλωση η ms τελειώνει ως hardware developer κατά τη γνώμη μου, αποθαρρύνει οποιονδήποτε να αγοράσει την κονσόλα της , και έχει ξεκάθαρο στόχο να γίνει 100% publisher και να πουλάει...
  18. Replies
    900
    Views
    108,765

    Sticky: https://www.youtube.com/watch?v=8fbtx0D2Wyk&ab_cha...

    https://www.youtube.com/watch?v=8fbtx0D2Wyk&ab_channel=PlayStation

    Ετοιμαστειτε... 8 Δεκεμβριου...

    Επιτελους ενα ΑΑΑ παιχνιδι μετα απο καιρο. Κι ας ειναι στην ουσια ηδη υπαρχον.
  19. Sticky: Υποθέτω, μελλοντικά αυτό θα κάνει αλλά σε...

    Υποθέτω, μελλοντικά αυτό θα κάνει αλλά σε "κύματα".

    1ο κύμα, κόψιμο της κονσόλας Xbox με την έννοια "να η επόμενη next gen κονσόλα μας". Ίσως βγάλει ένα φθηνό Xbox το οποίο θα στηρίζεται στο cloud...
  20. Sticky: @drifterx "Πλήρωσε" (όπως κι εγώ και πολλοί...

    @drifterx

    "Πλήρωσε" (όπως κι εγώ και πολλοί άλλοι) τη Σονυ με το ίδιο νόμισμα: αγόρασε Plus Essential ΜΟΝΟ όταν το βγάλει σε προσφορά (Δεκέμβριος/Ιούνιος) και ΜΟΝΟ μέσω αγορασμένων καρτών των 5/20...
  21. Sticky: ^^ Στα λογια μου ερχεσαι και φυσικα συμφωνω κι...

    ^^ Στα λογια μου ερχεσαι και φυσικα συμφωνω κι εγω οτι οσο μεγαλωνω τοσο πιο ευκολα ριχνω ακυρα γενικοτερα. Σιγουρα οχι τοσο στο επιπεδο gaming οσο εσυ, αλλα ριχνω κι εγω πλεον πολυ περισσοτερα.
    ...
  22. Sticky: Δεν κάνουν τις εποχές οι άνθρωποι, ΟΣΟ κι αν τα...

    Δεν κάνουν τις εποχές οι άνθρωποι, ΟΣΟ κι αν τα media/βιομηχανίες έχουν πείσει τα πλήθη.

    Αντιθέτως, οι άνθρωποι κάνουν τις εποχές.

    Δυστυχώς όμως, η προπαγάνδα των media και η μεγέθυνση του...
  23. Replies
    28
    Views
    2,257

    Το 2ο αρνητικό είναι ότι έχει 20 ευρώ μεταφορικά...

    Το 2ο αρνητικό είναι ότι έχει 20 ευρώ μεταφορικά :P Αλλά για τόσα που έχει μέσα εγώ τα έσκασα :D
  24. Replies
    83
    Views
    8,979

    Exclusive Τι εχουν φτιαξει οι ανρθωποι... Δεν εχω...

    Τι εχουν φτιαξει οι ανρθωποι...

    Δεν εχω τελειωσει το παιχνιδι πρεπει να ειμαι κοντα στα 3/4 ή κατι τετοιο τελωσπαντων αλλα ηδη υποκλινομαι.

    Και μιλαμε για εναν ανθρωπο (εμενα) ο οποιος λιγο...
  25. Θενξ drifter γιατί δεν είχα ασχοληθεί με...

    Θενξ drifter γιατί δεν είχα ασχοληθεί με φωτογραφίες και βίντεο (και που αυτά μπορούν να αποθηκευτούν: στον μαμά SSD ή στον add-on; ).

    Η αλήθεια είναι ότι στο PS3-PS4-PS5 δεν αφήνω καμία...
Results 1 to 25 of 395
Page 1 of 16 1 2 3 4