Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: ΝΒΑ 2Κ15

    by sakis1984
    Replies
    297
    Views
    47,880

    Cross-Gen εγω μετα απο εποχες uncharted 2 και...

    εγω μετα απο εποχες uncharted 2 και προ10-12,πρωτη φορα τρωω τετοιο κολλημα με παιχνιδι,απλα φανταστικο
  2. κι εγω προπληρωμενη καρτα απο eurobank εχω και...

    κι εγω προπληρωμενη καρτα απο eurobank εχω και στο maxplay πληρωνω μεσω της καρτας μου αλλα με paypal.αφου ο τροπος πληρωμης ειναι με paypal ή με πιστωτικη.οποτε ειναι λογικο να σου ζηταει να...
  3. μολις εκανα αγορα μιας 50αρας us καρτας και μιας...

    μολις εκανα αγορα μιας 50αρας us καρτας και μιας 10αρας μεσω paypal και στο τελευταιο σταδιο οπου και εγινε η πληρωμη και μετα σου λεει οτι αν σε 10 δευτερολεπτα δεν μεταφερθεις στην σελιδα πατα...
  4. Replies
    693
    Views
    138,196

    Cross-Gen Για μένα τα σούτ και γενικά το gameplay μ΄αρεσουν...

    Για μένα τα σούτ και γενικά το gameplay μ΄αρεσουν και είμαι από αυτούς που περισυ το πήρα και το πούλησα μετά από μια εβδομάδα.δεν μπορώ να πω ότι το φετινό προ δεν μου αρέσει,κάθε άλλο.το σημαντικό...
  5. Thread: ΝΒΑ 2Κ15

    by sakis1984
    Replies
    297
    Views
    47,880

    Cross-Gen Φέτος θα έχει 25 ομάδες και λένε ότι θα...

    Φέτος θα έχει 25 ομάδες και λένε ότι θα ανανεώνονται τα ρόστερ κάθε εβδομάδα.τωρα θα δείξει


    Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
  6. Replies
    693
    Views
    138,196

    Cross-Gen Αυτό που βλέπω με ικανοποιεί και το καλό είναι...

    Αυτό που βλέπω με ικανοποιεί και το καλό είναι οτι μου θυμιζει παλιά προ και επιτέλους βλέπω ωραία σουτ και γκολ απο μακρια.όλα βέβαια θα κριθούν απο το ντέμο αλλά με τα μέχρι τώρα βιντεακια που έχω...
  7. Μπράβο φιλέ,ωραίος!βάλε για το tomb...

    Μπράβο φιλέ,ωραίος!βάλε για το tomb raider.ευχαριστώ!
  8. Thread: E3 2014

    by sakis1984
    Replies
    1,024
    Views
    92,905

    εβγαλαν next gen κονσολες για να μας δειχνουν...

    εβγαλαν next gen κονσολες για να μας δειχνουν παιχνιδια που παιζουμε την τελευταια 5ατια/10ετια με καλυτερα γραφικα και νεα παιχνιδια που θα ηταν καλα για το psone.ελεος ρε σονυ
  9. Replies
    693
    Views
    138,196

    Cross-Gen ας μην ειναι αυτο το χαλι που εβγαλε περσυ και ας...

    ας μην ειναι αυτο το χαλι που εβγαλε περσυ και ας περιμενω να δω κατι και την τελευταια μερα του αυγουστου,δεν με πειραζει απλα να με πεισει να το αγορασω γιατι φετος δεν θα το αγορασω αν δεν με...
  10. Replies
    79
    Views
    16,683

    PSN Μόλις τελειωσα το παιχνιδι και παρόλο που δεν έχω...

    Μόλις τελειωσα το παιχνιδι και παρόλο που δεν έχω ξανά παίξει τέτοιου ειδους παιχνιδι,το τελείωσα 100% και δεν το βαρέθηκα σε καμια στιγμη.σαν παραμύθι ηταν,πολύ ωραίο!
  11. Replies
    2,859
    Views
    697,360

    Sticky: Τελικά έκανα reset της ρυθμίσεις της TV και...

    Τελικά έκανα reset της ρυθμίσεις της TV και έφτιαξε


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. το συμπληρωσα κι εγω φιλε μου,καλη επιτυχια να...

    το συμπληρωσα κι εγω φιλε μου,καλη επιτυχια να εχεις!
  13. μολις αγορασα την καρτα με την ετησια συνδρομη με...

    μολις αγορασα την καρτα με την ετησια συνδρομη με τα 30 ευρο ευκολα και γρηγορα.
    πολυ καλη δουλεια παιδια μπραβο για το site...ειδικα που εγω μενω ζακυνθο αν την αγοραζα απο αλλου θα χρεωνομουν και...
Results 1 to 13 of 13