Search:

Page 1 of 3 1 2 3

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: The Crew

    by VoleMaulder
    Replies
    175
    Views
    32,641

    Cross-Gen Κι εμένα μια χαρά μου φαίνεται ο χειρισμός γι'...

    Κι εμένα μια χαρά μου φαίνεται ο χειρισμός γι' αυτό που είναι το παιχνίδι. Από τα αρχικά αμάξια ξεχώρισα Nissan και Ford, τα άλλα μου φαίνονταν πολύ βάρκες.

    Κάτι που ίσως να παίζει ρόλο στην...
  2. Thread: DriveClub

    by VoleMaulder
    Replies
    2,298
    Views
    510,705

    Exclusive Χαχ! Εγώ εμμένω στην άποψή μου ότι, για το...

    Χαχ!

    Εγώ εμμένω στην άποψή μου ότι, για το στιλ του Τζεφ, το ότι αφιέρωσε μία ολόκληρη παράγραφο για το οπτικό κομμάτι ήταν υπεραρκετό. Στα υπόλοιπα μαζί σου, πάντως :)

    Δε λένε και να δώσουν το...
  3. Replies
    281
    Views
    56,339

    Cross-Gen Απ' ό,τι είδα στο Quick Look του Giantbomb και σε...

    Απ' ό,τι είδα στο Quick Look του Giantbomb και σε μερικά streams στο PS4 χτες, πάντως, φαίνεται αρκετά old-schoolιά με έναν τρόπο που μερικούς μπορεί να τους απωθήσει μόνο γι' αυτό. Οταν έβλεπα άτομα...
  4. Thread: DriveClub

    by VoleMaulder
    Replies
    2,298
    Views
    510,705

    Exclusive Είπαμε, έχει γραφικά και όσοι δεν τους άρεσε...

    Είπαμε, έχει γραφικά και όσοι δεν τους άρεσε είναι πληρωμένοι :P

    Πέρα από την πλάκα, όμως, από ποια άποψη σου κάνουν εντύπωση οι βαθμολογίες. Πολύ χαμηλές για το Destiny ή πολύ ψηλές για το...
  5. Thread: DriveClub

    by VoleMaulder
    Replies
    2,298
    Views
    510,705

    Exclusive Καλά είναι τα γραφικά του, δεν είπε κανείς το...

    Καλά είναι τα γραφικά του, δεν είπε κανείς το αντίθετο. Αυτό που λέει ο Τζεφ, ότι κάποια textures στο δρόμο ή σε τοίχους σε σημεία δεν είναι και τα καλύτερα ή ότι έχει pop in σε κάποια environmental...
  6. Thread: DriveClub

    by VoleMaulder
    Replies
    2,298
    Views
    510,705

    Exclusive Διαφορετικοί άνθρωποι, διαφορετικές γνώμες. Δεν...

    Διαφορετικοί άνθρωποι, διαφορετικές γνώμες. Δεν υπάρχει κανένα γενικό στάνταρ βαθμολόγησης που ακολουθούν όλοι όσοι γράφουν κριτικές, οπότε το να κοιτάτε όλες τις βαθμολογίες και να κάνετε συγκρίσεις...
  7. Replies
    49
    Views
    9,323

    Επανέρχομαι από την αφάνεια για να δεχτώ την...

    Επανέρχομαι από την αφάνεια για να δεχτώ την πρόκληση!
    Εγώ όμως θα προσπαθήσω να κρατήσω τη 10άδα :P

    Λοιπόν, τονίζοντας - αν και αχρείαστο - πως δεν είναι το top 10 μου, αλλά τα 10 παιχνίδια που...
  8. Thread: Watch Dogs

    by VoleMaulder
    Replies
    1,313
    Views
    197,484

    Cross-Gen Ανοησίες αυτά για το Infamous. Τίποτα μετοχές θα...

    Ανοησίες αυτά για το Infamous. Τίποτα μετοχές θα ήθελαν να αγοράσουν πίσω, αν είναι να παίζει συνωμοσία, κι έβγαλαν μούφα βίντεο για να ρίξουν την τιμή :P
    Με αυτά που βγαίνουν και λένε ότι δεν...
  9. Replies
    1,677
    Views
    370,841

    Exclusive Εδώ που τα λέμε, δεν είναι καμία εταιρεία...

    Εδώ που τα λέμε, δεν είναι καμία εταιρεία υποχρεωμένη να λέει στον καθένα που ρωτάει στο ίντερνετ τα εσωτερικά της. Κάτι έγινε και έφυγε. Διαδώθηκε μια είδηση που, απ' ό,τι φαίνεται, ήταν όντως click...
  10. Thread: Watch Dogs

    by VoleMaulder
    Replies
    1,313
    Views
    197,484

    Cross-Gen Από ένα βίντεο που είχαν δείξει πριν από λίγο...

    Από ένα βίντεο που είχαν δείξει πριν από λίγο καιρό για το mp του δε φάνηκε να μοιάζει και πολύ με του GTA. Το ζήτημα είναι να υπάρχει ισορροπία για το στιλ που επιδιώκουν και να εφαρμόσουν και καμιά...
  11. Replies
    1,677
    Views
    370,841

    Exclusive http://www.naughtydog.com/site/post/statement_from...

    http://www.naughtydog.com/site/post/statement_from_the_co_presidents1/
  12. Replies
    1,677
    Views
    370,841

    Exclusive Χμ, αυτό αλλάζει τα πράγματα, όντως. Υπάρχουν...

    Χμ, αυτό αλλάζει τα πράγματα, όντως. Υπάρχουν προηγούμενα, λοιπόν, που δεν έχουν να κάνουν μόνο με το Uncharted.

    Πάντως, οφείλω να πω ότι το να απειλεί με παραίτηση επειδή δεν της άρεσε που η...
  13. Replies
    1,677
    Views
    370,841

    Exclusive Νομίζω ότι - αν δεν πρόκειται για click bait του...

    Νομίζω ότι - αν δεν πρόκειται για click bait του IGN - έχετε παρερμηνεύσει το "forced out". Και μόνο που υπάρχει σε εισαγωγικά (για να καλύψουν, δλδ, τα νώτα τους σε περίπτωση που βγει μούφα) θα...
  14. Replies
    3,315
    Views
    537,686

    Cross-Gen Γιατί είναι τόσο τρελό να ψάχνεις σπίτι και με...

    Γιατί είναι τόσο τρελό να ψάχνεις σπίτι και με αυτό το κριτήριο; Οπως και για άλλα πράγματα κοιτάς να σε βολεύει η τοποθεσία, αν είναι σημαντικό για σένα θα κοιτάξεις και για τις γραμμές.
  15. Replies
    2,266
    Views
    545,420

    Στα Elder Scrolls, όπως και στα GTA, τον...

    Στα Elder Scrolls, όπως και στα GTA, τον περισσότερο χρόνο τον έτρωγα κάνοντας τουρισμό, παρά side quests. Αυτά μου φαίνονταν αδιάφορα τα περισσότερα (όπως και το main quest). Για το W3 έχω μεγάλες...
  16. Replies
    834
    Views
    171,306

    Αλλο το competitive multiplayer κι άλλο το co-op,...

    Αλλο το competitive multiplayer κι άλλο το co-op, μιλάμε για τελείως διαφορετικά πράγματα. Μια καλή ιστορία, αν αυτό είναι το ζητούμενο (που καμία σχέση με old school δεν έχει. Οσοι ξέρω που...
  17. Replies
    2,266
    Views
    545,420

    Ωραία πράγματα. This Fall can't come soon enough....

    Ωραία πράγματα. This Fall can't come soon enough.

    Εν τω μεταξύ, αν κρίνω από τα υπόλοιπα, οι 100 ώρες που λένε αυτοί για μένα θα σημαίνουν 150 (παίζω λίγο αργά :P ). Δε με βλέπω να αγοράζω άλλο...
  18. Replies
    1,011
    Views
    112,436

    Το Leviathan είναι εξίσου, μη σου πω και...

    Το Leviathan είναι εξίσου, μη σου πω και περισσότερο, σημαντικό για το mythos. Οταν δείτε, κι εσύ κι ο chronohill, τι είναι δε θα το πιστεύετε ότι το άφησαν απ' έξω σε DLC. Trust me :P
  19. Replies
    1,011
    Views
    112,436

    Απολύτως αναγκαία είναι αυτά τα δύο που λέει ο...

    Απολύτως αναγκαία είναι αυτά τα δύο που λέει ο Σταύρος. Για μένα, ειδικά το Leviathan, ήταν απαράδεκτο που δεν υπήρχαν αυτά μες στο κανονικό παιχνίδι, αλλά έπρεπε να τα βάλουμε με DLC. Αλλά αυτά...
  20. Replies
    2,155
    Views
    380,769

    Ε ναι, σε μια τόσο ανταγωνιστική βιομηχανία άμα...

    Ε ναι, σε μια τόσο ανταγωνιστική βιομηχανία άμα πάρουν τα μυαλά σου αέρα θα την πάθεις κάποια στιγμή, δεν τη γλυτώνεις. Και η Sony ακόμα μαζεύει σπασμένα, αλλά τουλάχιστον φαίνεται να αντιδρά κάπως...
  21. Replies
    1,151
    Views
    99,543

    Καλά το είχα υποψιαστεί για το 4, λοιπόν. Το θέμα...

    Καλά το είχα υποψιαστεί για το 4, λοιπόν. Το θέμα είναι πως έτσι όπως λειτουργεί στις αγορές το multi, που είναι σαν τα booster packs, μπορεί να παίζεις μήνες και να μη σου κάτσουν τα όπλα που θες....
  22. Replies
    2,266
    Views
    545,420

    Οντως, αλλά απ' όσο είχα καταλάβει είναι άλλη η...

    Οντως, αλλά απ' όσο είχα καταλάβει είναι άλλη η ομάδα που το δουλεύει αυτό. Γενικά, δεν μπορούμε να ξέρουμε τι ακριβώς συμβαίνει και τι ρόλο είχαν για να κάνουμε ασφαλείς υποθέσεις για τη σημασία...
  23. Replies
    1,146
    Views
    273,304

    Exclusive Εγώ πάντως από όσους έχω δει να μιλούν/ζητούν...

    Εγώ πάντως από όσους έχω δει να μιλούν/ζητούν 60άρια, ή ακόμα πιο περίεργο, να τα περίμεναν και να απογοητεύονται, είναι είτε πρόσφατοι στο χώρο είτε αν τους σκαλίσεις θα βρεις τελικά ότι κρατούν από...
  24. Sticky: Υπάρχουν και μετατροπείς από greeklish σε...

    Υπάρχουν και μετατροπείς από greeklish σε κανονικά ελληνικά, πάντως. Είναι πολύ μικρός κόπος. Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο μικρός στο Vita, καθώς δεν έχω, οπότε διατηρώ μια επιφύλαξη γι' αυτό μόνο.
    ...
  25. Sticky: Εξαρτάται πού ζεις :P Για πολλούς στο gaming...

    Εξαρτάται πού ζεις :P

    Για πολλούς στο gaming press, αλλά και στη βιομηχανία, αυτό θα ήταν ιδανικό, πάντως, να απλωθούν λίγο οι κυκλοφορίες. Και δε θα έπεφτε αυτός ο απίστευτος φόρτος εργασίας που...
Results 1 to 25 of 51
Page 1 of 3 1 2 3