Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Δεν ξέρω πως γίνεται αλλά νομίζω είναι το πιο...

    Δεν ξέρω πως γίνεται αλλά νομίζω είναι το πιο cringe ποστ που έχω διαβάσει ποτέ σε VS...
  2. Sticky: Εμένα πάντως το κόκκινο φως σε κονσόλα όπως...

    Εμένα πάντως το κόκκινο φως σε κονσόλα όπως φαίνεται στο φωτογραφία με τρομάζει και μάλλον αυτό ξεκίνησε μετά το xbox 360 :a050:
  3. Replies
    2,175
    Views
    304,075

    Exclusive Το ίδιο με το death stranding θα συμβεί το οποίο...

    Το ίδιο με το death stranding θα συμβεί το οποίο δεν σκόπευα να το παίξω γιατί με είχαν επηρεάσει τα τρολάκια/ειδήμονες που έλεγαν για walking/delivery simulator και τελικά το τερμάτισα πριν 3 μέρες...
  4. Replies
    2,175
    Views
    304,075

    Exclusive Αν και αδυνατώ να πιστέψω ότι σε κάποιους...

    Αν και αδυνατώ να πιστέψω ότι σε κάποιους φαίνεται περίεργο πως γίνεται να έχουν διαρρεύσει ή κλαπεί ψηφιακά δεδομένα να θυμίσω τι είχε γίνει με το half life 2.
  5. Replies
    1,534
    Views
    250,611

    Όχι το μόνο που αλλάζει είναι η σειρά εμφάνισης...

    Όχι το μόνο που αλλάζει είναι η σειρά εμφάνισης των παιχνιδιών στο αρχικό μενού. Τώρα μόλις έκανα κι εγώ μιας και είχα να κάνω 2-3 χρόνια και αντιμετωπίζω θεματάκια με το death stranding.
  6. Replies
    1,534
    Views
    250,611

    Δοκίμασε και ένα rebuilt database.

    Δοκίμασε και ένα rebuilt database.
  7. Replies
    1,367
    Views
    283,518

    Sticky: Ναι το είδα και μου αρκεί η λέξη typically γιατί...

    Ναι το είδα και μου αρκεί η λέξη typically γιατί δεν χρειάζεται ακριβής ορισμός αλλά απλή λογική όπως είπα και πριν. Τώρα εάν κάποιος πιάνει μία λέξη για να μου βγάλει ότι ένα παιχνίδι όπως το zelda...
  8. Replies
    1,367
    Views
    283,518

    Sticky: Όχι δεν είναι καθόλου άσχετο. Δεν είναι indie...

    Όχι δεν είναι καθόλου άσχετο. Δεν είναι indie ΤΕΛΟΣ. Όπως δεν είναι indie και το zelda breath of the wild και ένα κάρο ΑΑ και ΑΑΑ επειδή αυτός που τα ανέπτυξε ήταν ανεξάρτητος. Ακόμα και στο...
  9. Replies
    1,367
    Views
    283,518

    Sticky: Η CD Red Project έχει ξεπεράσει σε...

    Η CD Red Project έχει ξεπεράσει σε χρηματιστηριακή αξία την μεγαλύτερη τράπεζα της Πολωνίας με την αξίας να αποτιμάται πάνω από 6 δις και μάλιστα έλαβε και μια τεράστια χρηματοδότηση πρόσφατα από την...
  10. Replies
    1,367
    Views
    283,518

    Sticky: :f045:

    :f045:
  11. Thread: Xbox One

    by gRim
    Replies
    9,147
    Views
    1,988,707

    Sticky: Χαράς το κουράγιο σας....Το killzone είναι milked...

    Χαράς το κουράγιο σας....Το killzone είναι milked αλλά όχι τα forza, forza horizon, gears of war και τα halo... Α και επειδή στα τοπ του metacritic είναι και ένα remaster παιχνίδι πάει να πει ότι δεν...
  12. Thread: God of War

    by gRim
    Replies
    968
    Views
    201,055

    Exclusive Κάνε ένα rebuilt database και unistall-reinstall...

    Κάνε ένα rebuilt database και unistall-reinstall το παιχνίδι.
  13. Sticky: Στο αμερικάνικο store έχει το titanfall 2:...

    Στο αμερικάνικο store έχει το titanfall 2: ultimate edition στα 9.99USD και το mass effect andromeda στα 9.89USD σε flash sales εάν κάποιος ενδιαφέρεται.
  14. Thread: Xbox One X

    by gRim
    Replies
    1,179
    Views
    258,843

    Sticky: Fulgore και ο steve να είναι (που είναι lol) δεν...

    Fulgore και ο steve να είναι (που είναι lol) δεν μας πέφτει λόγος αφού δεν είμαστε εμείς mods. Όσον αφορά το one x όπως είναι κουραστικό να διαβάζεις συνέχεια για το game pass έτσι είναι κουραστικό...
  15. Thread: Xbox One X

    by gRim
    Replies
    1,179
    Views
    258,843

    Sticky: Επειδή γράφετε για το game pass και αναφέρετε...

    Επειδή γράφετε για το game pass και αναφέρετε μόνο την τιμή και τον αριθμό των παιχνιδιών χωρίς το βασικότερο..ποια παιχνίδια προσφέρει..ποστάρω το link...
  16. Thread: Xbox One X

    by gRim
    Replies
    1,179
    Views
    258,843

    Sticky: Δεν ήταν μόνο το always online...ακόμα και σε...

    Δεν ήταν μόνο το always online...ακόμα και σε δισκάκι να αγόραζες το παιχνίδι θα μπορούσες να το κάνεις εγκατάσταση μόνο σε μία κονσόλα...
  17. Sticky: Account με συνδρομή είναι το οποίο βάζεις primary...

    Account με συνδρομή είναι το οποίο βάζεις primary οπότε καταλαβαίνεις...στην καλύτερη ban ο λογαριασμος και στην χειρότερη η κονσόλα.
  18. Replies
    8,678
    Views
    2,546,032

    Sticky: Μήπως υπάρχουν saves από τότε ή είναι...

    Μήπως υπάρχουν saves από τότε ή είναι εγκατεστημένο το παιχνίδι (και μεταφέρθηκε με backup);
  19. Replies
    2,249
    Views
    3,580,774

    Sticky: Έστειλα με ΠΜ

    Έστειλα με ΠΜ
  20. Sticky: Το call of duty infinite warfare στα 27 ευρώ μαζί...

    Το call of duty infinite warfare στα 27 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά http://www.game.co.uk/en/call-of-duty-infinite-warfare-1237662
  21. Thread: PlayStation 4 Pro

    by gRim
    Replies
    2,743
    Views
    609,731

    Sticky: Έτσι κι αλλιώς όσοι ήταν να το πάρουν θα έκαναν...

    Έτσι κι αλλιώς όσοι ήταν να το πάρουν θα έκαναν υπομονή 2 βδομάδες να το πάρουν τα Χριστούγεννα μήπως και έπαιζε κανένα bundle..μικρό το κακό δεν πειράζει καλό θα είναι όταν ποστάρουμε κάτι να...
  22. Thread: PlayStation 4 Pro

    by gRim
    Replies
    2,743
    Views
    609,731

    Sticky: Από πότε μία προσφορά σημαίνει απαξίωση ενός...

    Από πότε μία προσφορά σημαίνει απαξίωση ενός προϊόντος; Στην Αμερική και Αγγλία πάντως κατά καιρούς έχουν κάνει προσφορές για το pro και αρκετά καλές μάλιστα.
  23. Thread: PlayStation 4 Pro

    by gRim
    Replies
    2,743
    Views
    609,731

    Sticky: Καταρχήν δεν είμαι κάτοχος του pro και δεύτερον...

    Καταρχήν δεν είμαι κάτοχος του pro και δεύτερον είπες "κριμα που δεν υποστηριζεται τοσο απο τη sony το pro,κριμα για τον κοσμο που το αγορασε" για αυτό και σε ρώτησα τι ακριβώς περιμένεις για να πεις...
  24. Thread: PlayStation 4 Pro

    by gRim
    Replies
    2,743
    Views
    609,731

    Sticky: Εσύ καλά έκανες και το πήρες αν και εμένα...

    Εσύ καλά έκανες και το πήρες αν και εμένα προσωπικά δεν θα με χαλούσε ένα χειριστήριο τσάμπα και ένα παιχνίδι και ας τα πουλούσα μετά εάν τα είχα ήδη.
  25. Εάν σου σταλεί μέσω απλού ταχυδρομείου απλά...

    Εάν σου σταλεί μέσω απλού ταχυδρομείου απλά μειώνονται οι πιθανότητες να σταματήσει τελωνείο αν και μεγάλα δέματα γύρω στα 5 κιλά όπως το Pro κατά 90% σταματάνε. Επίσης, το απλό ταχυδρομείο δεν έχει...
Results 1 to 25 of 35
Page 1 of 2 1 2