Search:

Page 1 of 40 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Τέλος και από εμενα το cyberpunk. Το πως...

    Τέλος και από εμενα το cyberpunk.
    Το πως ξεκίνησε και πως τελικά κατέληξε το παιχνίδι είναι πραγματικά απίστευτο .
    Συνεχιζει φυσικά να έχει τα θέματα του αλλά λόγο του κόσμου του εμενα με κράτησε...
  2. Χαχα οι ερωτησεις που κανεις χρειαζονται σεντονια...

    Χαχα οι ερωτησεις που κανεις χρειαζονται σεντονια η καθε μια για να απαντηθουν! :P
    Θα προσπαθησω να ειμαι συντομος, χωρις πολλα πολλα, ουτε τεχνικους ορους σαν να τα εξηγω με απλα λογια.

    Ενας...
  3. Thread: Alan Wake 2

    by Valkyre
    Replies
    77
    Views
    5,703

    ^^ Aξιζει να το παιξεις. Βασικα χρειαζεται να το...

    ^^ Aξιζει να το παιξεις. Βασικα χρειαζεται να το παιξεις. Και αν δεν εχεις παιξει το control χρειαζεται και αυτο για να εχεις αποψη γιατι πλεον ολα τα παιχνιδι της Remedy συνδεονται στο ιδιο συμπαν....
  4. Πολύ ωραίο και αυτό το documentary για τα...

    Πολύ ωραίο και αυτό το documentary για τα γεγονότα κατά το release του βασικού παιχνιδιού και την ανάπτυξη του phantom liberty.

    Inside the Game - Cyberpunk 2077: Phantom Liberty
    ...
  5. https://www.metacritic.com/game/cyberpunk-2077-pha...

    https://www.metacritic.com/game/cyberpunk-2077-phantom-liberty/

    Τουμπανο φαινεται. :)
  6. Κι εμένα έτσι έγινε: μου έβγαλε το μήνυμα, αλλά...

    Κι εμένα έτσι έγινε: μου έβγαλε το μήνυμα, αλλά όλα λειτουργούσαν κανονικά για 1 μέρα.

    Μετά την 1 μέρα όμως, πήρα τον πέουλο!
  7. Replies
    223
    Views
    33,449

    PS4/5 Exclusive «Αναγκαζομαι» να επανελθω απλα για να πω οτι το...

    «Αναγκαζομαι» να επανελθω απλα για να πω οτι το παιχνιδι εχει ισως το καλυτερο side/late/post game υλικο που εχω παιξει. Απιστευτη δουλεια.
  8. Replies
    223
    Views
    33,449

    PS4/5 Exclusive God of War Ragnarok

    Διαβαζω τα τελευταια posts, σεβαστες φυσικα οι αποψεις, καταλαβαινω οτι για καποιους το πρωτο παιχνιδι ηταν ανωτερο.
    Ασχολουμαι πολυ καθυστερημενα με το παιχνιδι και προσωπικα εχω παθει σοκ, στα...
  9. Replies
    68
    Views
    8,752

    PS4/PS5 Ναι εγώ έτσι το πήρα. Κ είναι πολύ εύκολο έτσι....

    Ναι εγώ έτσι το πήρα. Κ είναι πολύ εύκολο έτσι. Το τελευταίο boss με την δεύτερη τον έβγαλα. Ριξτου τα 3 εκρηκτικά κ μετά θέλει πολύ λίγο.
  10. Ε ναι, αρα απο το παραπανω, συμφωνουμε 100%. :)

    Ε ναι, αρα απο το παραπανω, συμφωνουμε 100%. :)
  11. δεν διαφωνησα στο οτι ειναι ηλιθιοτητα κ αγνοια...

    δεν διαφωνησα στο οτι ειναι ηλιθιοτητα κ αγνοια κινδυνου....ειναι....αλλα αν αναλογιστεις οτι υπαρχουν πολλοι ακομα κ σημερα που δεν μπορουν να κατανοησουν τι εστι πραγματικα πολεμος παρολο που το...
  12. To All is Quiet on the Western Front ειναι ισως...

    To All is Quiet on the Western Front ειναι ισως μια απο τις καλυτερες ταινιες του 2022....κ Valkyre οσο ηλιθιο κ αν σου φεναιτε ειναι μια αληθεια


    https://www.youtube.com/watch?v=gnEsUxDByNM
  13. Δυστυχως δεν μπορει να το δικαιολογησει στα δικα...

    Δυστυχως δεν μπορει να το δικαιολογησει στα δικα μου ματια. Ή για να το πω πιο σωστα, ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν τετοια φαινομενα μεν στην πραγματικοτητα, δεν παυει να θεωρειται ηλιθιοτητα εκ μερους...
  14. Με χαλασε πολυ το ποσο υπερβολικα χαρουμενοι ηταν...

    Με χαλασε πολυ το ποσο υπερβολικα χαρουμενοι ηταν που πανε στον πολεμο. Ναι κατανοω το θεμα της προπαγανδας και τι ρολο παιζει. Ναι δεχομαι να εχεις ενα Α excitement οτι πας να πολεμησεις για την...
  15. To All is Quiet on the Western Front θα μπορουσε...

    To All is Quiet on the Western Front θα μπορουσε να ειναι απο τις αγαπημενες μου ταινιες ΠΠ.

    Πρωτα απο ολα το γεγονος οτι ειναι απο το γερμανικο POV απο μονο του την κανει ενδιαφερουσα. Δευερον...
  16. Τίποτα δε θα αλλάξει ποτέ.

    Τίποτα δε θα αλλάξει ποτέ.
  17. Εγώ πάντως πλέον δεν μπορώ το binge watching......

    Εγώ πάντως πλέον δεν μπορώ το binge watching...
    Ειδικά τώρα που συζητάω με φίλους για το κάθε επεισόδιο ξεχωριστά μου είχε λείψει φουλ.
    Ενώ είχαμε συζητήσεις σε άλλες σειρές του τύπου "σε ποιο...
  18. Replies
    72
    Views
    10,075

    Έπιασα για πρώτη φορά αυτό το αριστούργημα....

    Έπιασα για πρώτη φορά αυτό το αριστούργημα. Τελειώνω το πρώτο Mass και δεν έχω λόγια να περιγράψω αυτή την απλοική ομορφιά του παιχνιδιού. Μόνο ένα ερώτημα έχω συνέχεια στο μυαλό. Σε κάθε διάλογο, σε...
  19. Glux. Απλά χρειάζεται μεγάλη προσοχή. Sent...

    Glux. Απλά χρειάζεται μεγάλη προσοχή.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  20. Thread: Cyberpunk 2077

    by Valkyre
    Replies
    1,327
    Views
    147,806

    Αυτο που λεει ο Hakoo φαινεται αν καποιος...

    Αυτο που λεει ο Hakoo φαινεται αν καποιος επιλεξει χαρακτηρα corpo. Εκει το καταλαβαινω κι εγω ειναι ο λογος που δεν προχωρησα ποτε corpo χαρακτηρα στο παιχνιδι. Η συμπεριφορα του δεν ταιριαζει με...
  21. Replies
    1,508
    Views
    348,624

    Τι να πω τώρα . . . ; Ότι δε τα θέλω όλα ; ...

    Τι να πω τώρα . . . ;

    Ότι δε τα θέλω όλα ;

    https://noisypixel.net/konami-announces-silent-hill-merchandise/?fbclid=IwAR0mfho1UTmlb_LaPxXu67S-V_fB-ZYqdmMW-3NHvPxmuzZFfcTowVORUFE

    Και μιας και...
  22. Replies
    1,508
    Views
    348,624

    130211302213023 Επιτελους , σχεδον 2 χρονια...

    130211302213023

    Επιτελους , σχεδον 2 χρονια μετα εφτασε στα χερια μου .
    In love !
  23. Thread: Atomic Heart

    by Leon_DiZ
    Replies
    17
    Views
    2,903

    PS4/PS5 https://youtu.be/LJ3Xtis58GU

    https://youtu.be/LJ3Xtis58GU
  24. Thread: Judas

    by hakoo
    Replies
    7
    Views
    645

    Ειναι απο το studio του Ken Levine το παιχνιδι,...

    Ειναι απο το studio του Ken Levine το παιχνιδι, δημιουργός του Bioshock και του Bioshock infinite.
    Εννοειται οτι δεν γινεται να περασει απαρατηρητο παιχνιδι με τετοιους ανθρωπους απο πισω, βεβαια το...
  25. Replies
    1,327
    Views
    147,806

    1:41Now playing Watch...

    1:41Now playing Watch later Watch later Add to queue Add to queue
Results 1 to 25 of 1000
Page 1 of 40 1 2 3 4