Search:

Page 1 of 8 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    714
    Views
    77,358

    PS4/5 Exclusive Παιδιά καταρχήν όλα είναι θέμα γούστου. Εμένα πχ...

    Παιδιά καταρχήν όλα είναι θέμα γούστου. Εμένα πχ τα uncharted με έχουν αφήσει εντελώς αδιάφορο. Κατά την γνώμη μου πάντως κακώς προετοιμάζεις τον εαυτό σου για ένα λιγότερο συναρπαστικό παιχνίδι και...
  2. Replies
    223
    Views
    33,688

    PS4/5 Exclusive Εφτασα και εγω στο τελος ενος σπανια εξαιρετικου...

    Εφτασα και εγω στο τελος ενος σπανια εξαιρετικου παιχνιδιου. Για να μην πω τα ιδια με τους προηγουμενους, να δωσω μια προσωπικη διασταση που για μενα εκανε το παιχνιδι ξεχωριστη εμπειρια. Εχω 2...
  3. Sticky: Poll: Όχι. Να μην ανησυχείς καθόλου. Οι oled από τα...

    Όχι. Να μην ανησυχείς καθόλου. Οι oled από τα πάνελ του 2019 και μετά έχουν ελάχιστο κίνδυνο και αυτό μόνο σε ακραίες περιπτώσεις, δηλαδή να βλέπεις το ίδιο κανάλι για 12 και ώρες τη μέρα επί μήνες....
  4. Replies
    223
    Views
    33,688

    PS4/5 Exclusive Εγώ έχω την B9 στις 65 ιντσες και όλα τα...

    Εγώ έχω την B9 στις 65 ιντσες και όλα τα παιχνίδια τα παίζω με black level low και RGB limited. Για την σειρά 9 αυτό δίνει την πιο σωστή εικόνα. Παίζω και εγώ το gow στα 120 και δείχνει πολύ καλά....
  5. Εκτός από όλα αυτά που πολύ ωραία ανέφερες (για...

    Εκτός από όλα αυτά που πολύ ωραία ανέφερες (για τα οποία συμφωνώ και επαυξάνω) εγώ κρατάω όχι μόνο το σεβασμό στο κοινό (κάτι που σήμερα είναι σε έλλειψη) αλλά και την ευαισθησία απέναντι σε...
  6. Replies
    135
    Views
    13,502

    PS4/PS5 Η λογική αυτή είναι λάθος. Το cod είναι ένα...

    Η λογική αυτή είναι λάθος. Το cod είναι ένα arcade style shooter με έμφαση στην ατομική επίδοση του παίχτη που επιβραβεύεται με τα kill streaks. Χρειάζεται μικρομεσαίες πίστες που να σπρώχνουν τους...
  7. Replies
    714
    Views
    77,358

    PS4/5 Exclusive Πηρα και το platinum trophy τιμης ενεκεν, ενα απο...

    Πηρα και το platinum trophy τιμης ενεκεν, ενα απο τα ελαχιστα παιχνιδια που το εχω κανει. Επειδη υπηρχε ενα trophy που μπορουσες να το χασεις αν δεν εκανες κατι συγκεκριμενο καποια στιγμη του...
  8. Replies
    714
    Views
    77,358

    PS4/5 Exclusive Πρεπει να αναγνωριστει στην guerilla οτι ειναι...

    Πρεπει να αναγνωριστει στην guerilla οτι ειναι ενα studio που σεβεται τον παιχτη και τα λεφτα του. Ειτε αρέσουν τα παιχνιδια της ειτε οχι, αυτο που παραδιδει ειναι ολοκληρωμενο και δοκιμασμενο, και...
  9. Replies
    585
    Views
    118,120

    @Giannis1979: το δεύτερο dlc του odyssey πάρτο...

    @Giannis1979: το δεύτερο dlc του odyssey πάρτο τώρα άμεσα και παιξτο. Το καλύτερο dlc που έχω παίξει σε παιχνίδι, ολοκληρώνει και απογειώνει την ιστορία του παιχνιδιού. Fate of Atlantis λέγεται. Δεν...
  10. Replies
    714
    Views
    77,358

    PS4/5 Exclusive Τελος η κυρια ιστορια του παιχνιδιου απο εμενα,...

    Τελος η κυρια ιστορια του παιχνιδιου απο εμενα, στο level 48 με περιπου 70 ωρες παιχνιδιου. Συγκρατηθηκα και εκανα και καμποσα side quests, τα οποια ολα ειχαν κατι πολυ ενδιαφερον να προσθεσουν στο...
  11. Replies
    714
    Views
    77,358

    PS4/5 Exclusive Για οσους αναρωτιουνται για την ιστορια του...

    Για οσους αναρωτιουνται για την ιστορια του παχνιδιου, θα σας πω οτι οσο προχωρασει τοσο απογειωνεται. Εγω πλεον εχω τοση ανυπομονησια να δω πως παει που πλεον σταματησα σχεδον τα side quests,...
  12. Replies
    714
    Views
    77,358

    PS4/5 Exclusive Λοιπον, στα γρηγορα: Αγορασμενο digitally με...

    Λοιπον, στα γρηγορα: Αγορασμενο digitally με shared account (cross gen full price για ιδεολογικους λογους δεν πληρωνω). Παιζω σε 65 lg b9 στα 2 μετρα. Το παιχνιδι σε performance mode ειναι με διαφορα...
  13. Replies
    636
    Views
    119,400

    Sticky: Μεγάλη κίνηση και φοβερή αγορά. Η Bungie έχει...

    Μεγάλη κίνηση και φοβερή αγορά. Η Bungie έχει δώσει παιχνίδια σταθμούς (ανεξαρτήτως γούστου), τα halo και destiny. Απόκτησε η Sony ένα μεγάλο διαπραγματευτικό χαρτί σε σχέση με Ms και cod ώστε αυτά...
  14. Sticky: Όπως λένε και οι αγγλοσάξωνες, "you hit the nail...

    Όπως λένε και οι αγγλοσάξωνες, "you hit the nail on the head". Αυτό ακριβώς πιστεύω ότι θα γίνει. Τα campaigns και multiplayer cod θα είναι διαθέσιμα μόνο μέσω game pass, και για το ξεκάρφωμα το...
  15. Sticky: Ένα κάπως μακροσκελές σχόλιο για την τεράστια...

    Ένα κάπως μακροσκελές σχόλιο για την τεράστια αυτή είδηση και το gaming γενικότερα και από εμένα. Για να καταλάβουμε λίγο για τι μιλάμε δείτε τα νούμερα που παραθέτω:
    Έσοδα xbox division για τα 4...
  16. Replies
    585
    Views
    118,120

    Λοιπον παιδια το βαζω εδω χωρις spoilers. Επαιξα...

    Λοιπον παιδια το βαζω εδω χωρις spoilers. Επαιξα χθες βραδυ το καινουργιο δωρεαν story στο odyssey που κυκλοφορησε με το καινουργιο χθεσινο update. Ενα μονο εχω να πω: Ακομα και αν εχετε κανει...
  17. Replies
    135
    Views
    13,502

    PS4/PS5 Λοιπόν, πήρα το BF2042 με sharing μαζί με τον...

    Λοιπόν, πήρα το BF2042 με sharing μαζί με τον ανιψιό μου όπως και το cod vanguard. Πρώτον, το γενικό συμπέρασμα είναι ότι για multiplayer experience ούτε κατά διάνοια τα σημερινά παιχνίδια δεν...
  18. Replies
    585
    Views
    118,120

    Το καλυτερο assassins απο τα μοντερνα openworld...

    Το καλυτερο assassins απο τα μοντερνα openworld με διαφορα. Ενα απο τα ελαχιστα παιχνιδια που εχω πλατιναρει ποτε. Φοβερες ιστοριες, πολυ δυνατο φιναλε, εμπνευσμενα side quests. Εκανα ενα δευτερο...
  19. Κρίνοντας από το σχόλιο αυτό εσύ ειδικά δεν έχεις...

    Κρίνοντας από το σχόλιο αυτό εσύ ειδικά δεν έχεις να κερδίσεις τίποτα. Κάτσε εκεί που βρίσκεσαι.
  20. Replies
    1,348
    Views
    472,329

    Sticky: Υπαρχει παλι και η αλλη αναγνωση, ολοι οσοι πηραν...

    Υπαρχει παλι και η αλλη αναγνωση, ολοι οσοι πηραν switch τον τελευταιο 1.5 χρονο δεν θα στεναχωρηθουν οτι εχουν ενα ξεπερασμενο μοντελο ουτε οτι τα παιχνιδια θα δινουν καλυτερα αποτελεσματα σε μια...
  21. Sticky: Υπαρχει ενα σαφες κενο για ενα objective based,...

    Υπαρχει ενα σαφες κενο για ενα objective based, infantry focused multiplayer. Τα 2 τελευταια cod καταντησαν συνοδευτικα του warzone, ενω το bf ειναι μεγαλες πιστες με καθε λογης οχηματα και παρα...
  22. Sticky: Φιλικη συμβουλη σε ολους τους κατοχους ps5 αλλα...

    Φιλικη συμβουλη σε ολους τους κατοχους ps5 αλλα και γενικα κονσολας. Σε μερες που η εξωτερικη θερμοκρασια λογω καλοκαιριου ειναι ψηλη, να παιζετε με το κλιματιστικο του χωρου σε λειτουργια. Καλα ολα...
  23. Replies
    135
    Views
    13,502

    PS4/PS5 Αφενός ισχύει ότι ανέφερε ο psx3, αφετέρου αυτή η...

    Αφενός ισχύει ότι ανέφερε ο psx3, αφετέρου αυτή η σειρά δεν πήρε ποτέ την διαφήμιση / marketing που άξιζε. Αν πάρετε και το παράδειγμα του Titanfall, αν δεν πέσουν λεφτά σε YouTubers/streamers να...
  24. Replies
    3,261
    Views
    598,143

    Sticky: Δυστυχώς άλλη τέτοια παιχνιδάρα από αυτή τη σειρά...

    Δυστυχώς άλλη τέτοια παιχνιδάρα από αυτή τη σειρά δεν θα δούμε μάλλον. Το warzone mp mode του killzone είναι ότι καλύτερο έχω παίξει ποτέ σε fps. Όσο σκέφτομαι δε ότι το term warzone είναι γνωστό για...
  25. Το καλυτερο σημειο για εμενα ηταν η παρουσιαση...

    Το καλυτερο σημειο για εμενα ηταν η παρουσιαση των βελτιωσεων του multitasking στο ipadOS15. Ως κατοχος ipad pro 12.9 οι προσθηκες και αλλαγες που εγιναν σε αυτο το κομματι ειναι πολυ σημαντικες και...
Results 1 to 25 of 181
Page 1 of 8 1 2 3 4