Search:

Page 1 of 4 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    8,678
    Views
    2,546,143

    Sticky: To "ποιοτητα" ειναι σχετικο συμφωνω. Αλλα δεν...

    To "ποιοτητα" ειναι σχετικο συμφωνω. Αλλα δεν εχει να κανει μονο με την γενικοτερη ποιοτητα ενος παιχνιδιου αλλα και την παλαιοτητα, το ποσο ευκολα μπορουσε να το αποκτησει κανεις (με λιγο χρημα...
  2. Replies
    8,678
    Views
    2,546,143

    Sticky: Οταν η ΣΟΝΥ ανακοινωσε οτι κοβει τα παιχνιδια πσ3...

    Οταν η ΣΟΝΥ ανακοινωσε οτι κοβει τα παιχνιδια πσ3 και πσ βιτα του πλας, καποιοι εσπευσαν (παλι) να πουν: "καιρος ητανε, πρεπει να ριξει το βαρος της στο ps4"
    Απλη απορια....με την φραση "να ριξει το...
  3. Replies
    444
    Views
    59,151

    Λοιπον πιασαμε υπογεια, και το κλ@σιμο...

    Λοιπον πιασαμε υπογεια, και το κλ@σιμο ανεβαινει.... Δεν ειναι για τοσο αργα τη νυχτα, μονος σε σκοτεινο δωματιο και με ακουστικα τα υπογεια δωματια του Police Department...
    Και αυριο μερα...
  4. Thread: Xbox One

    by tsakali GR
    Replies
    9,147
    Views
    1,988,726

    Sticky: Στο νήμα του χρόνου έκανα το βήμα έστω και...

    Στο νήμα του χρόνου έκανα το βήμα έστω και καθυστερημένα.
    Βέβαια μπαίνω δυνατά στο club, καθώς είχα στοκάρει τα απαραίτητα games εδώ και χρόνια και έτσι ήδη το backllog είναι φορτωμένο.

    Με...
  5. Thread: Xbox One

    by Sir_Teraflop
    Replies
    9,147
    Views
    1,988,726

    Sticky: Παιδιά, προσοχή όσοι αγοράζετε παιχνίδια μέσω του...

    Παιδιά, προσοχή όσοι αγοράζετε παιχνίδια μέσω του Site της MS και όχι από την κονσόλα.Το πρόβλημα ήταν ότι κάποια παιχνίδια δεν μου εμφανίζοταν στην Ready to Install list.

    Μετά από 1 εβδομάδα...
  6. Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: multi δεν ξερω τι εννοεις.διαφορες στην αναλυση...

    multi δεν ξερω τι εννοεις.διαφορες στην αναλυση εχει αλλα δεν ειναι κ η μερα με τη νυχτα.η κονσολα επισης δεν ακουγεται σαν αεροπλανο οπως το pro κ δεν ζεσταινει καθολου ευκολα.
  7. Sticky: Καταγγελια για πρακτικες και συμπεριφορα υπαλληλων της εταιρειας Πλαισιο στο υποκαταστμα Ηρακλειου Κρητης

    Λοιπον...
    Ακολουθει σεντονι με την τελευταια μου εμπειρια στην εταιρεια Πλαισιο οταν προσπαθησα να αγορασω καποια προιοντα που ηταν σε προσφορα.
    Τους εχω στειλει τα παρακατω με email (εχουν...
  8. Replies
    1,348
    Views
    470,721

    Sticky: Οσοι δεν ειχατε Wii U (οπως κι εγω) αγοραστε το...

    Οσοι δεν ειχατε Wii U (οπως κι εγω) αγοραστε το Donkey Kong Country: Tropical Freeze ΧΘΕΣ!
    Μην σας αποτρεπει η ''δυσκολια'' του που λενε πολλοι γιατι το παιχνιδι ΔΕΝ ειναι και τοσο δυσκολο οσο...
  9. Replies
    2,743
    Views
    609,763

    Sticky: Fits απο το Xbox One S και μετα(που δεν εχεις το...

    Fits απο το Xbox One S και μετα(που δεν εχεις το μπρικι για τροφοδοτικο)η MS ξεφυγε στο κομματι της ποιοτητας.Και δεν ειναι μονο στην ιδια την κονσολα αλλα και στο controller αυτης,για να μην πω και...
  10. Thread: Xbox One X

    by Lefteris_X
    Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: Παρακολουθώ την συζήτηση, αλλά εδώ θα διαφωνήσω...

    Παρακολουθώ την συζήτηση, αλλά εδώ θα διαφωνήσω κάθετα (από πλευράς νοοτροπίας και αξιοπιστίας σε συνδυασμό πάντα με την τελική τιμή).

    Αυτό που κάνω εδώ και πάρα πολλά χρόνια, είναι:

    α) Adaptor...
  11. Thread: Xbox One X

    by Fulgore
    Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: Αυτο για το ανεμιστηρακι ψιλο ραδιο αρβυλα μου...

    Αυτο για το ανεμιστηρακι ψιλο ραδιο αρβυλα μου ακουγεται,γιατι και πιο παλια που ειχα χρησιμοποιησει και τους 2 τυπους σκληρων δισκων και οι 2 ανεβαζαν ζεστη.

    Αν σε ενδιαφερει η φορητοτητα ή να...
  12. Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: .... Τι βλακείες λένε για να πουλήσουνε....

    .... Τι βλακείες λένε για να πουλήσουνε. Πραγματικά.

    Γιατί τότε να μην πάρεις κανένα SSD ή Firecuda SSHD με άπειρα TB από την κάθε πα@@ seagate σε θήκη και καλά να το βάλεις εσύ στην δικιά σου...
  13. Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: Εγώ πήρα αυτόν, sorry για το link δεν είναι...

    Εγώ πήρα αυτόν, sorry για το link δεν είναι διαφήμιση αλλά ήταν το πιο εύκολο για μένα να μπω στις παραγγελίες μου τότε για να δεις ακριβώς το μοντέλο.
    ...
  14. Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: Και εγώ το ξαναδοκίμασα μόνο και μόνο από...

    Και εγώ το ξαναδοκίμασα μόνο και μόνο από περιέργεια με το μοναδικό δισκάκι που έχω στα χέρια μου και κάνει όντως install σε standby (instant-on) με turn off console από το χειριστήριο - προσοχή εδώ...
  15. Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: μια χαρα κανει install σε stand by και το ps4 και...

    μια χαρα κανει install σε stand by και το ps4 και το x,δοκιμασμενα κ στα δυο απο εμενα σχεδον σε ολα τα παιχνιδια που εχω.και να το εχετε online για να σας περναει κ τις ενημερωσεις. θα παρει ωρες...
  16. Thread: Xbox One X

    by Nek_Food
    Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: Η πιο πρόσφατη λίστα με όλα τα παιχνίδια που...

    Η πιο πρόσφατη λίστα με όλα τα παιχνίδια που είναι enhanced για το Xbox One X (τα νούμερα περιλαμβάνουν το πλήρες install των παιχνιδιών + τα αναγκαία titles updates για το X).
    ...
  17. Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: Επειδη ειμαι κατοχος των παιχνιδιων που...

    Επειδη ειμαι κατοχος των παιχνιδιων που αναφερθηκαν, το αρθρο εχει δικιο.

    Συγκεκριμμενα:
    GOW 4 --> 96,6GB
    Halo 5 --> 97,4GB

    Επισης:
    Forza Motorsport 7 --> 69GB
    Halo Collection --> 61,6Gb
  18. Thread: Xbox One X

    by Fulgore
    Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: Δεν εχω το One X αλλα η κονσολα αξιζει με τα 1000...

    Δεν εχω το One X αλλα η κονσολα αξιζει με τα 1000 την μεταβαση,ειδικα αν εχεις ηδη ποσα παιχνιδια.
    Οσο για το θεμα με τον σκληρο δισκο που αναφερεις,μπορεις να συνδεσεις ενα μεγαλυτερο δισκο αν...
  19. Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: δεν εχω περασει μεχρι τωρα στην κονσολα το gears...

    δεν εχω περασει μεχρι τωρα στην κονσολα το gears 4 οπως κ κανενα halo,οτι αλλο εχω παιξει απο τα καινουρια ομως κανενα δεν ξεπερνουσε τα 50+ γιγα. ass.creed origins,far cry 5,evil within 2 για...
  20. Replies
    1,179
    Views
    258,861

    Sticky: που τα εχετε δει αυτα τα 100 γιγα δεν ξερω.το...

    που τα εχετε δει αυτα τα 100 γιγα δεν ξερω.το μεγαλυτερο που εχω δει ειναι 50κατι γιγα. anyway πουλα το one κ παρε αυτο αμα θες το κατι παραπανω. 500 ευρω ειναι πολλα η αληθεια ειναι,γι αυτο κ σου...
  21. Σας ευχαριστώ πολύ όλους και πάλι. Δυστυχώς έχω...

    Σας ευχαριστώ πολύ όλους και πάλι. Δυστυχώς έχω πολύ δρόμο μπροστά μου.
    Στο μεταξύ εκτός από τα δικά σας μυνηματα συμπαράστασης έχω και από τους μικρούς θαυμαστές μου.
    "Τα παιδιά του νηπιαγωγείου...
  22. Thread: Netflix

    by Leon_DiZ
    Replies
    752
    Views
    435,424

    Σήμερα είδα ότι βάλανε και τα Φιλαράκια στο...

    Σήμερα είδα ότι βάλανε και τα Φιλαράκια στο Netflix.

    Αν έχει κανείς κανένα alternative site για το unogs που να υποστηρίζει το ελληνικό Netflix ας μας το πει :)
  23. Replies
    3
    Views
    809

    Έχεις pm. Στάλθηκε από το SM-A300FU μου...

    Έχεις pm.

    Στάλθηκε από το SM-A300FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  24. Replies
    1,431
    Views
    379,738

    Ναι ναι καλομελετα..... Black Friday is coming...

    Ναι ναι καλομελετα..... Black Friday is coming [emoji14][emoji14][emoji14][emoji14][emoji14][emoji14][emoji14]

    Στάλθηκε από το SM-A300FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  25. Sticky: ηρθα να πω τον πονο μου , συνεχια ανακοινωνονται...

    ηρθα να πω τον πονο μου , συνεχια ανακοινωνονται καινουρια remakes/remasters klp και γω απλως καθομαι εδω και περιμενω για αυτο

    10251
Results 1 to 25 of 99
Page 1 of 4 1 2 3 4