Search:

Page 1 of 3 1 2 3

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    105
    Views
    53,801

    Λοιπόν, έχουμε και λέμε: 1. Αυτό που είναι...

    Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

    1. Αυτό που είναι σίγουρο και επιβεβαιωμένο είναι ότι οι χάρτες πλέον δεν χρεώνονται, dlc maps είναι δωρεάν
    2. Το ακριβές wording ήταν "no traditional season pass"....
  2. Replies
    8,678
    Views
    2,546,332

    Sticky: H πλακα ειναι οτι το εχω το μαμιδι το Borderlands...

    H πλακα ειναι οτι το εχω το μαμιδι το Borderlands και το καραγουσταρω και ειναι ακριβως ο τυπος που παιχνιδιου που σκεφτομουν προσφατα οτι θα μπορουσε ανετα να δωσει η ΣΟΝΥ (καλο πακετο με δυο...
  3. Replies
    2,266
    Views
    545,556

    Δεν προκειται να ξαναβγει παιχνιδι σαν το Witcher...

    Δεν προκειται να ξαναβγει παιχνιδι σαν το Witcher 3 συγκεκριμενα. Περαν του βασικου παιχνιδιου που ειναι επος,τα dlc του ειναι οτι το καλυτερο εχουμε δει στην συγχρονη gaming ιστορια απο πλευρας...
  4. Replies
    2,266
    Views
    545,556

    Εγω το ξεκινησα πριν 2μηνες περιπου και το εβγαλα...

    Εγω το ξεκινησα πριν 2μηνες περιπου και το εβγαλα ολο μαζι με τα dlc αυτη την φορα(το ειχα παιξει day one και απο τοτε δεν το ειχα πιασει).

    Τα δε dlc και φυσικα το ιδιο το παιχνιδι μου αρεσαν τοσο...
  5. Replies
    617
    Views
    93,804

    Exclusive δεν υπαρχει κανενας αρνητισμος για το...

    δεν υπαρχει κανενας αρνητισμος για το παιχνιδι.κατι σχολια απο τους καθυστερημενους ακολουθους των unboxholics που ειχα αναφερει σε πιο πισω σελιδα και κατι σχολια απο xbox fanboys στο twitter. κατι...
  6. Replies
    617
    Views
    93,804

    Exclusive αλλο το δικαζω γιατι δεν μου αρεσει εμενα η...

    αλλο το δικαζω γιατι δεν μου αρεσει εμενα η θεματολογια κ αλλο εχω μερικες επιφυλαξεις,που το βρισκω φυσιολογικο κατι τετοιο.ας πουμε εγω εχω επιφυλαξη σχετικα με το framerate και πως θα κινειται...
  7. Replies
    1,534
    Views
    250,712

    Λοιπον το τελειωσα, τελικες εντυπωσεις και σχολια...

    Λοιπον το τελειωσα, τελικες εντυπωσεις και σχολια για το τελος του. Οποτε εαν δεν το εχετε τελειωσει ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΤΟ SPOILER


    Λοιπον οπως εγραφα στην αρχη για εμενα ηταν ενα παιχνιδι του 8/10....
  8. Replies
    2,266
    Views
    545,556

    Ειναι αυτο που εχουμε γραψει και πιο παλια σε...

    Ειναι αυτο που εχουμε γραψει και πιο παλια σε αλλα θεματα οτι καμια φορα το να μαζευεται backlog και να μην παιζεις ορισμενα παιχνιδια στον καιρο τους γυρναει boomerang με αποτελεσμα να φτασεις σε...
  9. Replies
    2,266
    Views
    545,556

    Ρε αγορι. Ερμηνειες χαρακτηρων δεν μου ζητησες να...

    Ρε αγορι. Ερμηνειες χαρακτηρων δεν μου ζητησες να σου δωσω απο αλλα παιχνιδια? Aυτο εκανα.
    Και μετα μου λες πως ''τολμαω'' και συγκρινω διαφορετικους χαρακτηρες γιατι τα παιχνιδια ειναι διαφορετικα?...
  10. Replies
    2,266
    Views
    545,556

    Μα δεν διαφωνησα στο παραπανω που εγραψες περι...

    Μα δεν διαφωνησα στο παραπανω που εγραψες περι gameplay ή να στο θεσω πιο απλα δεν το εβγαλα σκαρτο το last of us πχ για αυτο.
    Απλα αυτο που ειπα ειναι οτι μικρα σε διαρκεια παιχνιδια ειναι πιο...
  11. Replies
    2,266
    Views
    545,556

    Ο Geralt δεν είναι άνθρωπος 100%. Έχει...

    Ο Geralt δεν είναι άνθρωπος 100%. Έχει μεταλλαχθεί έτσι ώστε να μπορεί να έχει πιο ευαίσθητες αισθήσεις και να αντέχει τα φίλτρα που πίνει. Είναι φτιαγμένος για να είναι φονικό εργαλείο εναντίων των...
  12. Replies
    2,266
    Views
    545,556

    σου εχω ασχημα νεα.αμα δε σου αρεσε απο την...

    σου εχω ασχημα νεα.αμα δε σου αρεσε απο την αρχη,δε θα σου αρεσει ουτε μετα. δε νομιζω να ισχυει σε κανενα παιχνιδι ''τρωγοντας ερχεται η ορεξη''. τουλαχιστον εγω αμα δω κ δε μου κανει,στη 1 ωρα το...
  13. Replies
    8,678
    Views
    2,546,332

    Sticky: δεν σε νοιαζει ΚΑΝ εαν αυτη η συγκριση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ...

    δεν σε νοιαζει ΚΑΝ εαν αυτη η συγκριση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ που θα επρεπε να κανεις.
    Ασε τα μηνα-μηνα, δες πως ξεκινησε το +, που εκανε peak και που ειναι τωρα.
    Εκτος εαν δεν εκανε peak ακομα και το...
  14. Thread: Anthem

    by Conjure7
    Replies
    390
    Views
    47,870

    Σε όλη μου την παρέα και σε μένα το 1ο masterwork...

    Σε όλη μου την παρέα και σε μένα το 1ο masterwork το πέταξε γύρω στο 25lvl, όπως είπατε κι εσείς. Από εκεί και πέρα σε όλους το 2ο στο 30. Πρέπει να το έχουν προγραμματίσει έτσι. Στο hard οι...
  15. Thread: Anthem

    by Christos33
    Replies
    390
    Views
    47,870

    Πέφτουν σε κάποιο σήμειο κ μετά, αν περάσεις τα...

    Πέφτουν σε κάποιο σήμειο κ μετά, αν περάσεις τα 360 power, εγώ εχτές έπαιξα με παρέα freeplay κάναμε event στο hard για να πετύχουμε, τα boss που είναι σαν αράχνες γιατί ρίχνουν ένα corium κ...
  16. Thread: Anthem

    by dspug7
    Replies
    390
    Views
    47,870

    το παιχνίδι παρά τα προβλήματα του είναι...

    το παιχνίδι παρά τα προβλήματα του είναι απολαυστικό, αλλά το σημαντικότερο για μένα είναι ότι μετά από πάρα πολύ καιρό ξαναμαζευτηκε η ιντερνετικη παρέα με αφορμή αυτό το παιχνίδι. μου είχαν λείψει...
  17. Thread: Anthem

    by Sir_Teraflop
    Replies
    390
    Views
    47,870

    Μετά από ένα τριωράκι και βάλε (αν με έπαιρνε θα...

    Μετά από ένα τριωράκι και βάλε (αν με έπαιρνε θα το έκανα άνετα 8ωρο) ένα έχω να πω: Παίξτε το και αφήστε τους άλλους να κράζουν.

    Μόνο και μόνο η ελευθερία στην κίνηση που σου δίνει το jetpack...
  18. Thread: Anthem

    by Conjure7
    Replies
    390
    Views
    47,870

    Γενικώς δεν καταλαβαίνει κάνεις τίποτα. Σε τοίχο...

    Γενικώς δεν καταλαβαίνει κάνεις τίποτα.
    Σε τοίχο να έγραφες καλύτερα θα ήταν.
    Όλοι θέλουν να τους διαβάζουν. Όχι όμως να διαβάζουν τους άλλους. Εκτός του μεγάλου εκφραστικού προβλήματος υπάρχει...
  19. Thread: Anthem

    by Conjure7
    Replies
    390
    Views
    47,870

    Αγαπητέ, Εσύ διαβάζεις και βλέπεις μόνο ότι σου...

    Αγαπητέ,
    Εσύ διαβάζεις και βλέπεις μόνο ότι σου αρέσει Εάν διάβαζες σωστά και ήσουν σε θέση να κατανοήσεις, σε έναν πιο ικανοποιητικό βαθμό, έχω δει πολλά, μέχρι και πρότεινα αρνητικό review.
    Στην...
  20. Thread: Anthem

    by Conjure7
    Replies
    390
    Views
    47,870

    Την προηγούμενη φορά που τον είχα αποκαλέσει...

    Την προηγούμενη φορά που τον είχα αποκαλέσει Σεφερλή του yt κάποιοι κόντεψαν να με πάρουν με τις πέτρες.
    Στην προκειμένη περίπτωση εάν θέλετε να δείτε αρνητικά reviews για το παιχνίδι υπάρχουν πολύ...
  21. Thread: Anthem

    by Sir_Teraflop
    Replies
    390
    Views
    47,870

    Προφανώς πρέπει να δικαιολογήσει το "Angry" στο...

    Προφανώς πρέπει να δικαιολογήσει το "Angry" στο "Joe". Κλασσικό κανάλι του "σωλήνα" το οποίο εξ'αρχής έχει σαν selling point να κάνει rage just because.

    Τι κρίμα που είναι "average" περισσότερο...
  22. Thread: Anthem

    by Conjure7
    Replies
    390
    Views
    47,870

    Το έχω ξαναπεί. Είναι το λιγότερο αστείο να...

    Το έχω ξαναπεί. Είναι το λιγότερο αστείο να θέλεις να πάρεις μια ιδέα, μια γνώμη για έναν τίτλο και να λαμβάνεις σοβαρά υπόψη σου και εν τέλει να εμπιστεύεσαι την οπτική, την άθλια αισθητική και την...
  23. Thread: Anthem

    by Valkyre
    Replies
    390
    Views
    47,870

    Oτι ενω μιλαμε στην ουσια για ενα loot oriented...

    Oτι ενω μιλαμε στην ουσια για ενα loot oriented παιχνιδι, η εκτελεση εδω περα ειναι παρα πολυ κακη. Πολυ λιγα διαφορετικα skins σε οπλα, πρακτικα ενα common item εχει ακριβως το ιδιο look με ενα...
  24. Thread: Anthem

    by Conjure7
    Replies
    390
    Views
    47,870

    Nek, Θα συμφωνήσω με τις τοποθετήσεις σου σε...

    Nek,
    Θα συμφωνήσω με τις τοποθετήσεις σου σε έναν αρκετά μεγάλο βαθμό. Οι περισσότερες είναι εύστοχες.
    Εκεί που διαφωνώ είναι στο σημείο της αξιολόγησης, ενός τέτοιου είδους τίτλου. Το hate σε ea,...
  25. Thread: Anthem

    by Noobios
    Replies
    390
    Views
    47,870

    Εγώ έχω περίπου 25 ώρες στο παιχνίδι. Τις...

    Εγώ έχω περίπου 25 ώρες στο παιχνίδι. Τις αποστολές προτιμώ να τις παίζω σόλο ή με δυο φιλαράκια μου για να μπορώ να απολαμβάνω στορι και cut scenes γιατί με αγνώστους τους πιάνει η κωλοπιλαλα και...
Results 1 to 25 of 63
Page 1 of 3 1 2 3