Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    946
    Views
    162,882

    Exclusive Το παιχνίδι είναι πολύ όμορφο και διασκεδαστικό....

    Το παιχνίδι είναι πολύ όμορφο και διασκεδαστικό. Ωστόσο, αν θέλουμε να είμαστε αυστηροί με την PD δεδομένης της αναμονής (που περιλαμβάνει και έναν ολόκληρο χρόνο αναβολής σε σχέση με την αρχική...
  2. Replies
    946
    Views
    162,882

    Exclusive Εμένα μου έτυχε το αντίθετο: να τερματίσω πίσω...

    Εμένα μου έτυχε το αντίθετο: να τερματίσω πίσω από το ghost car και να έχω ταχύτερο χρόνο. Γενικά, εμφανίζεται και εξαφανίζεται όποτε να ναι το ghost. Σίγουρα υπάρχει κάποιο bug, εκεί.

    Εγώ,...
  3. Replies
    946
    Views
    162,882

    Exclusive Νομίζω ότι μόλις βρήκα ένα στοιχείο που...

    Νομίζω ότι μόλις βρήκα ένα στοιχείο που επιβεβαιώνει την ύπαρξη βροχής στο παιχνίδι: αν πάτε στις ρυθμίσεις χειριστηρίου, στην T300RS είναι ρυθμισμένο το L3 από προεπιλογή στους "Υαλοκαθαριστήρες"!...
  4. Replies
    946
    Views
    162,882

    Exclusive Επίτρεψέ μου να σου πω ότι, προσωπικά, δεν έχω...

    Επίτρεψέ μου να σου πω ότι, προσωπικά, δεν έχω καμία διάθεση να ΜΗΝ απαντήσεις (sic) γιατί ο σκοπός είναι να γίνεται διάλογος και όχι να γράφουν μόνο όσοι τους αρέσει. Προσωπικά, δε μ'αρέσει να είναι...
  5. Τίποτα, ρε συ. Έτοιμο και το tutorial...

    Τίποτα, ρε συ.

    Έτοιμο και το tutorial.
  6. [ΟΔΗΓΟΣ] Παλιές Logitech τιμονιέρες σε PS4

    Παλιές Logitech τιμονιέρες σε PS4

    Χάρις στην εξαιρετική προσπάθεια των προγραμματιστών του προγράμματος GIMX (Game Input MultipleXer) υπάρχει πλέον η δυνατότητα πλήρους λειτουργίας παλαιότερων μη...
  7. Ναι. Αν ψάξεις λίγο θα βρεις και πακέτο με τα...

    Ναι. Αν ψάξεις λίγο θα βρεις και πακέτο με τα καλώδια. Επίσης, το USB module είναι στάνταρ αλλά η πλακέτα μπορεί να είναι οποιαδήποτε από τις υποστηριζόμενες (πχ Tweensy). Απλά εγώ βρήκα κάποιον που...
  8. Είσαι "τυχερός" γιατί μόλις χθες μου ήρθαν τα...

    Είσαι "τυχερός" γιατί μόλις χθες μου ήρθαν τα καλώδια για να συνδέσω τις πλακέτες και σήμερα πρωί-πρωί είπα να το δοκιμάσω να δω αν παίζει. Με DFGT και το Driveclub δούλεψε κανονικότατα, λοιπόν!
    ...
Results 1 to 8 of 8