Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    7
    Views
    2,285

    Review Little Nightmares

    Η Tarsier Studios είναι μια σουηδική εταιρεία γνωστή από τα LittleBigPlanet Vita και Tearaway Unfolded. Με άριστα δείγματα γραφής, ήρθε η ώρα να αποδείξουν ότι μπορούν να βγουν από τη σκιά της Media...
  2. Thread: ABZU

    by BillyFlo81
    Replies
    19
    Views
    12,150

    PSN Τερματισα προχθες το ABZU και μπορω να πω ότι το...

    Τερματισα προχθες το ABZU και μπορω να πω ότι το παιχνιδι ηταν φανταστικο. Εχει αρκετες ομοιοτητες με το Journey σε τετοιο σημειο που δυσκολευομαι να τα συγκρινω για να ξεχωρισω καποιο από τα δυο....
  3. Replies
    660
    Views
    126,837

    Exclusive Συμφωνώ με την άποψη που αναφέρθηκε σχετικά με...

    Συμφωνώ με την άποψη που αναφέρθηκε σχετικά με την ανάγκη ή μη της ύπαρξης βαθμολογίας στα παιχνίδια. Το καλύτερο είναι να καταργηθούν οι βαθμολογίες, γιατί ένα ξερό νούμερο ποτέ δεν μπορεί να...
  4. Replies
    660
    Views
    126,837

    Exclusive Eγώ πάντως που το έπαιξα σε Pro με υψηλή ανάλυση...

    Eγώ πάντως που το έπαιξα σε Pro με υψηλή ανάλυση είχαν σχεδόν μηδανικά προβλήματα στο framerate.
  5. Replies
    660
    Views
    126,837

    Exclusive Γιατι λες οτι η λογικη μου δεν επιτρεπει σε...

    Γιατι λες οτι η λογικη μου δεν επιτρεπει σε κανενα indie να παρει καλο βαθμο? Μερος της κριτικης που κανεις σε κατι, ειναι σαφως και το κομματι που λαμβανει υποψην του τι ειδους budget και ανθρωπινο...
  6. Replies
    660
    Views
    126,837

    Exclusive Για αυτό λέω εγώ πως κανονικά πρέπει να...

    Για αυτό λέω εγώ πως κανονικά πρέπει να καταργηθούν οι βαθμολογίες.
    Γιατί το μεγαλύτερο μέρος του κόσμου που διαβάζει reviews θα διαβάσει απλά τον βαθμό. Και γενικά είναι ο κόσμος έτσι. Και στις...
  7. Replies
    660
    Views
    126,837

    Exclusive Δεν γίνεται να υπάρξει BC με το Ps3 στο ps4 με το...

    Δεν γίνεται να υπάρξει BC με το Ps3 στο ps4 με το τρόπο που εφαρμόζεται στο Xbox one εξαιτίας της τελείως διαφορετικής αρχιτεκτονικής. Και εφόσον τα remastered πουλάνε δε πρόκειται να το κάνουν...
  8. Replies
    660
    Views
    126,837

    Exclusive Δεν συμφωνω καθολου παντως με τετοιες αντιληψεις....

    Δεν συμφωνω καθολου παντως με τετοιες αντιληψεις. Κουβεντες οπως η παραπανω μου θυμιζουν ακραια μορφη φανμποισμου. Σεβομαι βεβαια το προηγουμενο κομματι μιας και οπως το λεει πολυ σωστα''Για μενα το...
  9. Replies
    436
    Views
    94,312

    Παρόλο που το είχα αγοράσει Day One, το είχα...

    Παρόλο που το είχα αγοράσει Day One, το είχα αφήσει για να το πιάσω μέσα στις γιορτές και να το ευχαριστηθώ (μου ταίριαξε και ο καιρός!) και το τελείωσα προχθές.
    Από την αρχή είπα θα πάω για την...
  10. Replies
    660
    Views
    126,837

    Exclusive Εγώ έλεγα ότι αυτός (Ueda) θα τα παρατήσει, μετά...

    Εγώ έλεγα ότι αυτός (Ueda) θα τα παρατήσει, μετά από τόση ταλαιπωρία που τράβηξε 10 χρόνια, για να βγει ο τίτλος. Ευτυχώς, θα συνεχίσει κανονικά, όπως είπε και ο ίδιος. Εντάξει, αυτή είναι η δουλειά...
  11. Replies
    660
    Views
    126,837

    Exclusive Σάββατο πρωί, σηκώνομαι, πάω κατευθείαν κουριερ...

    Σάββατο πρωί, σηκώνομαι, πάω κατευθείαν κουριερ παίρνω το πακέτο κ γυρνάω σπίτι. Οι μικρές (3κ 6 ετών) έχουν ξυπνήσει κ με περιμένουν να παίξουμε με κούκλες, πλειμομπιλ και τουβλάκια. Τις ρωτάω...
  12. Replies
    660
    Views
    126,837

    Exclusive Το πηρα!! Μολις το εβαλα και εκανε το πρωτο...

    Το πηρα!! Μολις το εβαλα και εκανε το πρωτο update 1 GB περιπου. Την απλη εκδοση πηρα οπου δυστυχως δεν εχει μεσα καποιο ενθετο βιβλιαρακι, δεν εχει τιποτα απολυτως. Το ξεκιναω αμεσως και θα...
  13. Replies
    280
    Views
    87,763

    Δεν υποστηρίζει bluetooth ακουστικά το PS4. H...

    Δεν υποστηρίζει bluetooth ακουστικά το PS4.
    H υποδοχή USB που έχουν είναι μόνο για φόρτιση.
Results 1 to 13 of 13