Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: Elden Ring

    by volyros
    Replies
    450
    Views
    48,963

    PS4/PS5 Τελος η παιχνιδαρα και απο μενα!! Οτι καλυτερο...

    Τελος η παιχνιδαρα και απο μενα!! Οτι καλυτερο εχω παιξει τα τελευταια χρονια! Ο κοσμος, το lore, τα mechanics ολα κορυφη!

    Οι νεες προσθηκες οπως το open world, το jump, τα ashes of war και τα...
  2. Replies
    8,678
    Views
    2,546,353

    Sticky: Μην τα γραφεις αυτα ετσι βρε σατανα και μου ρθει...

    Μην τα γραφεις αυτα ετσι βρε σατανα και μου ρθει κανας νταμπλας! Που μου χεις φαει την ζωη να "εστω παιξεις" κανα παιχνιδι! [emoji23] [emoji23] [emoji23]

    Εμενα ενας συναδελφος παλια ειχε νευρα με...
  3. Thread: Dark Souls III

    by volyros
    Replies
    385
    Views
    94,065

    Τι μου θυμισες τωρα με το infamous! Ακομα θυμαμαι...

    Τι μου θυμισες τωρα με το infamous! Ακομα θυμαμαι να πηγαινω περιοχή περιοχη και να παταω το R3 και να κοιταω κτιριο κτιριο να δω την λαμψη για να τα μαζέψω καθώς αμα θυμαμαι καλα δεν ειχε ουτε χαρτη...
  4. Thread: Days Gone

    by volyros
    Replies
    617
    Views
    93,814

    Exclusive Χαχχαχααχα εσυ ξερεις πολλα! Ελπιζω να μην τα...

    Χαχχαχααχα εσυ ξερεις πολλα! Ελπιζω να μην τα αποκαλυψεις ολα γιατι την βαψαμε! [emoji23]

    Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  5. Thread: Days Gone

    by volyros
    Replies
    617
    Views
    93,814

    Exclusive Τελος και πλατινα και απο μενα σε αυτο το...

    Τελος και πλατινα και απο μενα σε αυτο το διαμαντακι.

    Πολυ fun to play παιχνιδι και το ευχαριστηθηκα. Δεν ξερω τι προβληματα ειχε στην αρχη ο τιτλος και πηγε τοσο μετρια στα reviews αλλα εγω ειδα...
  6. Replies
    7,473
    Views
    969,042

    Sticky: Να ζησει η Κρητη!! [emoji23] [emoji23][emoji23]...

    Να ζησει η Κρητη!! [emoji23] [emoji23][emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210331/a4c8a38421bc86e99e246738468afad7.jpg

    Στάλθηκε από το CLT-L29 μου...
  7. Thread: NIOH

    by volyros
    Replies
    272
    Views
    47,932

    Exclusive Τελος και απο μενα η παιχνιδαρα στις 160 ωρες και...

    Τελος και απο μενα η παιχνιδαρα στις 160 ωρες και πλατινα.

    Μπορω να πω οτι το λατρεψα. Μου αρεσε και κοσμος του και το συστημα μαχης του και το συστημα με τα missions που ειχε.

    Στο μονο που...
  8. Replies
    390
    Views
    59,741

    Exclusive Το τελειωσα πριν μια εβδομαδα. Μπορω να πω οτι το...

    Το τελειωσα πριν μια εβδομαδα. Μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα!!Πολυ fun to play παιχνιδι!

    Πανεμορφα-"κρυστάλλινα" γραφικα, διασκεδαστικο combat system και πολυ καλογραμμενοι διαλογοι με πολυ...
  9. Replies
    349
    Views
    66,843

    Cross-Gen Ενημερωτικα δεν ισχυει πια αυτο, το εφτιαξαν. ...

    Ενημερωτικα δεν ισχυει πια αυτο, το εφτιαξαν.

    https://www.google.com/amp/s/amp.truetrophies.com/n19014/shadow-of-mordor-server-closure-trophies

    Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας...
  10. Καλα να παθεις!! Αν θες να ενημερωνεσαι για...

    Καλα να παθεις!! Αν θες να ενημερωνεσαι για gaming να βλεπεις και να διαβαζεις unboxholics!! [emoji39][emoji39]

    Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  11. Για μενα σε τετοιες περιπτωσεις θα επρεπε να...

    Για μενα σε τετοιες περιπτωσεις θα επρεπε να τιμωρουνται πρωτιστως οι γονεις. Ειδα την μανα στις δηλωσεις και καταλαβα σε τι καθεστως μεγαλωσαν αυτα τα παιδια.

    Η "κυρια" αυτη που θα "βοηθησει τα...
  12. Thread: Cyberpunk 2077

    by volyros
    Replies
    1,327
    Views
    147,687

    Τελεια!! Εγω πιστος στην συνταγη μου θα το παιξω...

    Τελεια!! Εγω πιστος στην συνταγη μου θα το παιξω το 2023 πατσαρισμενο και με ολα του τα dlc και θα το ευχαριστηθω πληρως! [emoji39][emoji39]. Η υπομονη ειναι αρετη κυριοι! [emoji4]

    Στάλθηκε από το...
  13. Thread: Bloodborne

    by volyros
    Replies
    2,295
    Views
    531,882

    Exclusive Μετα απο 150 ωρες level 187 και πλατινα ειπα να...

    Μετα απο 150 ωρες level 187 και πλατινα ειπα να γραψω κι εγω το σχολιο μου για ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει ever αν και κλασσικα λιγο καθυστερημενος οπως παντα!

    Οντας τελειως...
  14. Replies
    883
    Views
    283,939

    Λοιποοοον. 1.Κανε καλη προετοιμασια πριν απο...

    Λοιποοοον.
    1.Κανε καλη προετοιμασια πριν απο καθε παραδοση παιρνοντας μαζι σου ολα τα απαραιτητα που θα σου χρειαστουν για να φτασεις ασφαλης στο επομενο καταφυγιο, οχι μονο φιρτωνουμε τα δεματα...
  15. Thread: Cyberpunk 2077

    by volyros
    Replies
    1,327
    Views
    147,687

    Εγω παντα σε αυτους τους μεγαλεπιβολους RPG...

    Εγω παντα σε αυτους τους μεγαλεπιβολους RPG τιτλους ακολουθω την αχαστη μεθοδο μου[emoji39]. Τους αφηνω στην ησυχια τους και τους πιανω μετα απο 2-3 χρονια που εχουν βγει ολα τα patches και...
  16. Replies
    2,266
    Views
    545,565

    Ευχαριστω πολυ για την απαντηση! [emoji847] ...

    Ευχαριστω πολυ για την απαντηση! [emoji847]

    Καλα αυτο το περιμενα οτι θα συμβαινει αλλα και παλι αλλιως ειναι να χεις αναβαθμισμενα τα sign σου και τα potion και τα οπλα σου κι αλλιως να τα...
  17. Replies
    7,473
    Views
    969,042

    Sticky: [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]...

    [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] https://uploads.tapatalk-cdn.com/20201121/813775825a335ee3d527ab2194c7725f.jpg

    Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  18. Replies
    2,175
    Views
    304,278

    Exclusive Τελος και πλατινα και απο εμενα. Καταφερα να μην...

    Τελος και πλατινα και απο εμενα. Καταφερα να μην μαθω κανενα απο τα spoiler που διερευσαν και ετσι βιωσα μια απο τις πιο απιστευτες gaming εμπειριες που ειχα ever, και σιγουρα την καλυτερη της γενιάς...
  19. Replies
    1,534
    Views
    250,722

    Επιβεβαιωνω κι εγω που ειμαι τωρα στο free roam...

    Επιβεβαιωνω κι εγω που ειμαι τωρα στο free roam οτι το παιχνιδι ειναι το ιδιο διασκεδαστικο οσο και στην κανονική του ροη! Εχει τοσα πολλα να κανεις. Chalenges, collectibles, strange activities.....
  20. Replies
    585
    Views
    117,395

    Κι εγω ειχα παρει την spartan edition και ευτυχως...

    Κι εγω ειχα παρει την spartan edition και ευτυχως ειχα την τυχη να παιξω τα dlc..πολυ καλη δουλεια και η ιστορια τους δουλεμενη/καλογραμμενη και σε απολυτη σχεση με το main game.

    Τωρα ειμαι στο...
  21. Replies
    883
    Views
    283,939

    Βρε τι μου θυμιζει, βρε τι μου θυμιζει... Εν...

    Βρε τι μου θυμιζει, βρε τι μου θυμιζει...

    Εν τω μεταξυ αν δεν βαριεστε μπειτε στο site τής εταιριας και ριξτε μια ματια και πειτε μου αν εσεις μπαινατε ποτε εκει μεσα!!! Σε ενα μεγαλο σεισμο η σε...
  22. Replies
    883
    Views
    283,939

    Χμ, κοιτα ουτε εγω κοιταξα guides κτλ. Ο μονος...

    Χμ, κοιτα ουτε εγω κοιταξα guides κτλ. Ο μονος guide που κοιταξα ηταν για να βρω τα 15 memory chips που μου ελειπαν για την πλατινα(btw την πηρα!!) γιατι δεν υπηρχε περιπτωση να κατσω να τα βρω μονος...
  23. Replies
    883
    Views
    283,939

    Το τερματισα πριν καμμια εβδομαδα. Το παιχνιδι...

    Το τερματισα πριν καμμια εβδομαδα. Το παιχνιδι ειναι ΕΠΟΣ!! Ειχα καιρο να ευχαριστηθω και να νοιωσω τοσα συναισθηματα σε παιχνιδι! Τοσο διαφορετικο και τοσο πορωτικο ταυτοχρονα! 120 ωρες απολαυσης!...
  24. Replies
    585
    Views
    117,395

    Εγω ειμαι στις 110 ωρες και εχω ολοκληρωσει μονο...

    Εγω ειμαι στις 110 ωρες και εχω ολοκληρωσει μονο το 50% απο το main story! Το παιχνιδι εχει τοσα να ασχοληθεις που χανεσαι! Δεν εχω βαρεθει λεπτο ομως κι αυτο ειναι στα συν του παιχνιδιου.

    Στο...
  25. Replies
    585
    Views
    117,395

    Νεο διορθωτικο patch verion 1.03 ...

    Νεο διορθωτικο patch verion 1.03

    https://gearnuke.com/assassins-creed-odyssey-update-version-1-03-patch-notes/
Results 1 to 25 of 31
Page 1 of 2 1 2