Search:

Page 1 of 14 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    1,367
    Views
    283,577

    Sticky: Εντάξει μωρέ δεν πειράζει για τα προηγούμενα...

    Εντάξει μωρέ δεν πειράζει για τα προηγούμενα ποστ.

    Απλώς κάποιοι υπολογιστές γονατίζουν όταν πρέπει να ανοίξουν τόσο "βαριά" σελίδα, ενώ όταν τα έχεις μέσα σε σπόιλερ η σελίδα φορτώνει αμέσως!
  2. Replies
    1,367
    Views
    283,577

    Sticky: Δεν σε έχουμε παρακαλέσει βρε συ να βάζεις σε...

    Δεν σε έχουμε παρακαλέσει βρε συ να βάζεις σε σποιλερ όλες τις φωτογραφίες για να μην βαραίνει υπερβολικά η σελίδα;;;

    Τελευταίως το αγνοείς!
  3. Δεν αντιλέγω, έχεις δίκιο. Ήταν οι προσωπικές...

    Δεν αντιλέγω, έχεις δίκιο.

    Ήταν οι προσωπικές μου προτιμήσεις που δεν καλύφθηκαν. Δεν υπονοώ ότι ήταν κακή ταινία, απεναντίας είναι πάρα πολύ καλή.

    Αλλά είναι τελείως εκτός του γούστου μου. Με...
  4. Δεν είναι καθόλου mindless. (Λανθασμένη λέξη η...

    Δεν είναι καθόλου mindless. (Λανθασμένη λέξη η «προπαγάνδα» είναι κάτι τελείως διαφορετικό. Όποτε ή κάτι άλλο εννοείς που δυσκολεύεσαι να βρεις κατάλληλες φράσεις και λέξεις για να το διατυπώσεις ή...
  5. Ειχαμε περασει ομορφα με την εν λογω ταινια ως...

    Ειχαμε περασει ομορφα με την εν λογω ταινια ως πιτσιρικαδες... :P
  6. Εγω δεν θελω υπερβολες. Ή αν υπαρχουν υπερβολες...

    Εγω δεν θελω υπερβολες. Ή αν υπαρχουν υπερβολες να ειναι ειτε αυτοσαρκαστικες, ειτε να συναδουν με το υπολοιπο σεναριο/υφος της ταινιας. (αυτο που λες στο σποιλερ σου δεν με ενοχλει για παραδειγμα)
    ...
  7. Καλα κι εσυ, ειπαμε δεν βγαζω και ατμους! ...

    Καλα κι εσυ, ειπαμε δεν βγαζω και ατμους!

    Μιλαμε στο χαλαρο και γραφουμε με μια δοση καυστικοτητας. Με ενοχλει οταν κατι νιωθω οτι γινεται επιτηδευμενα, αλλα δεν τσαντιζομαι κιολας ουτε θυμος ουτε...
  8. Προσπέρασε το invasion, είναι σκέτη ακυρότητα.

    Προσπέρασε το invasion, είναι σκέτη ακυρότητα.
  9. Replies
    1,367
    Views
    283,577

    Sticky: H μονη λυση ειναι να βαλεις toggle στο running....

    H μονη λυση ειναι να βαλεις toggle στο running. Δηλαδη πατας μια φορα το Χ και ο χαρακτηρας τρεχει μεχρι να τον σταματησεις. Ομως και αυτο εγω το θεωρω προσβλητικο τουλαχιστον (που λεει ο λογος)......
  10. Ναι, ακριβώς αυτή! (Την έβλεπα μικρός και νταξ το...

    Ναι, ακριβώς αυτή! (Την έβλεπα μικρός και νταξ το ψέμα και η προπαγάνδα πάνε σύννεφο)
  11. "Don't look up" και απευθύνεται σε ανθρώπους, ε;...

    "Don't look up" και απευθύνεται σε ανθρώπους, ε; Άνθρωπος εκ του «άνω + θρώσκω».

    Κατάντια δεν λες τίποτα... άντε να δούμε πότε θα πατήσει το περίφημο κουμπί ο Kim, μπας και έχουμε Proper Reset...
  12. Χθες είδα το Candyman...

    Χθες είδα το Candyman και μόλις θυμήθηκα γιατί δεν με ενθουσιάζει το σύγχρονο σινεμά... 90 λεπτά χαμένα από την ζωή μου.

    Ας όψεται που ήμουν καλεσμένος με κερασμένο εισιτήριο. Με το που τελείωσε η...
  13. Replies
    1,367
    Views
    283,577

    Sticky: Εντάξει, αυτό είναι τζόγος αν σου κάτσει το...

    Εντάξει, αυτό είναι τζόγος αν σου κάτσει το λαχείο. Εγώ μιλούσα για established coins στυλ BTC/ETH. Αγοράζεις/κάνεις mine τώρα και κρατάς 5-10 χρόνια. Η λογική λέει ότι κατά 99% θα πάνε προς τα πάνω,...
  14. Replies
    1,367
    Views
    283,577

    Sticky: Για να βαλουμε τα πραγματα στην θεση τους. Kαι με...

    Για να βαλουμε τα πραγματα στην θεση τους. Kαι με εντελως φιλικη διαθεση το παρακατω.

    Μπαν θα ετρωγες γιατι βρισκεσαι για συγκεκριμενο λογο(concern trolling κτλ) σε ενα φορουμ που εχει διαφορετικη...
  15. Thanks king2009, μου γεμιζεις την watchlist. :D...

    Thanks king2009, μου γεμιζεις την watchlist. :D
    Βεβαια δεν ξερω αν πρεπει να σε ευχαριστησω για αυτο, γιατι ειναι ηδη τεραστια χεχε
  16. Κάτι ήξερα που σε πίεζα να την δεις πόσο καιρό. ...

    Κάτι ήξερα που σε πίεζα να την δεις πόσο καιρό.

    Ωμή και σχεδόν ρεαλιστική.

    Ο υπέρτατος τρόμος είναι αυτός της αλήθειας.
  17. Replies
    1,367
    Views
    283,577

    Sticky: Για αυτο το λογο ας κλειδωσει το θεμα αυτο μια...

    Για αυτο το λογο ας κλειδωσει το θεμα αυτο μια και καλη.

    Ουτως ή αλλως πραγματικο ενδιαφερον για την πλατφορμα του pc δεν υπαρχει (με βαση τα σχολια παντα),αρα και καμια πραγματικη...
  18. Replies
    1,367
    Views
    283,577

    Sticky: Καθόλου δολωμα το παιχνιδι δεν ήρθε στο pc απο το...

    Καθόλου δολωμα το παιχνιδι δεν ήρθε στο pc απο το πουθενά αντιθέτως κάπου πρωτοκυκλοφόρησε, επομένως οι συγκρισεις ειναι αναποφευκτες, και ας μη μείνουμε στον τιτλο το ζουμι ειναι παρακάτω, οτι...
  19. Replies
    1,367
    Views
    283,577

    Sticky: Horizon Zero Dawn on PC comfortably outperforms...

    Horizon Zero Dawn on PC comfortably outperforms PS4 in this brilliant port
    ...
  20. Replies
    1,367
    Views
    283,577

    Sticky: Aποκαλείς κόσμο ψεύτες αλλά αυτοί έχουν το...

    Aποκαλείς κόσμο ψεύτες αλλά αυτοί έχουν το κόμπλεξ ;p

    Πάντως το internet δεν γέμισε με κατάρες από τους κομπλεξικούς PCMR όταν δυνατά exclusive του PC πέρασαν και στις κονσόλες (divinity /...
  21. Δεν έχεις ιδέα ΠΟΣΟ κάφροι ήταν τότε τα αφεντικά....

    Δεν έχεις ιδέα ΠΟΣΟ κάφροι ήταν τότε τα αφεντικά. Δεν πάει το μυαλό σου καν. Συνθήκες δουλείας. Απένταροι οι περισσότεροι (αν όχι όλοι) οι ταλαντούχοι ηθοποιοί.

    Ψάξε και διάβασε για τον Λον...
  22. Το Dune είχε πολύ μεγαλύτερη επίδραση στο gaming...

    Το Dune είχε πολύ μεγαλύτερη επίδραση στο gaming παρά στις ταινίες.

    Καίτοι διαφωνώ με την κριτική σου - ούτε κριτικός είμαι αλλά είμαι και biased.

    Συνέχισε σε αυτό που κάνεις - προσφέρει...
  23. Για να υπάρχει και μια απάντηση από τη...

    Για να υπάρχει και μια απάντηση από τη διαχειριστική ομαδα, ο Axilleas_GR πήρε ban για flame post και επιθεση σε αλλο μελος.

    Έχουν γίνει πολλές φορές συζητήσεις και διαφωνίες γύρω από ταινίες, το...
  24. Error, δεν το βλεπεις αλλα εχουν σβηστει καποια...

    Error, δεν το βλεπεις αλλα εχουν σβηστει καποια μηνυματα απο αλλο μελος. Το ποστ μου πηγαινε κυριως εκει και πολυ λιγοτερο σε εσενα. Απλα το λεω για αποφυγη παρεξηγησεως.

    Σχετικα με την τοποθετηση...
  25. Καλημέρα, δε στέκομαι σε αυτό πλέον. ...

    Καλημέρα, δε στέκομαι σε αυτό πλέον.

    Τοποθετήθηκα πάνω σε αυτό και είναι ξεκάθαρο νομίζω και από τις δυο πλευρές.

    Ο λόγος για το παραπάνω ποστ είναι η τοποθέτηση του Valkyre περί "υπεροψίας"...
Results 1 to 25 of 333
Page 1 of 14 1 2 3 4