Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    191
    Views
    20,354

    PS4/PS5 https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230507/54a5a5f6...

    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230507/54a5a5f67d3919ff945905d3e4dd5f9f.jpg
    Οκ τα κατάφερα. Εγώ το κατά χάρηκα παίδες. Πλέον το ξέρω απ έξω σε 1:30 ώρα το τερματίζω. Από τα λίγα παιχνίδια που έχω...
  2. Replies
    191
    Views
    20,354

    PS4/PS5 Τέλος και από μένα σμρ. Το κατά ευχαριστήθηκα 30...

    Τέλος και από μένα σμρ. Το κατά ευχαριστήθηκα 30 ώρες με πήρε. Χορταστικότατο θα έλεγα, όπως κ το original!

    Με τα όπλα έκανα ακριβώς αυτό που πρότεινες. Το αρχικό όπλο το ευχαριστήθηκα...
  3. Τα γνωστά, με την απόδειξη στέλνεις Cometron,...

    Τα γνωστά, με την απόδειξη στέλνεις Cometron, κάνουν έλεγχο και αντικατάσταση.
  4. Replies
    714
    Views
    77,314

    PS4/5 Exclusive Σίγουρα λερωμένο ποντεσιομετρο. Έχω διορθώσει...

    Σίγουρα λερωμένο ποντεσιομετρο. Έχω διορθώσει drift δυο φορές σε dual shock 4 . Αφού έφτιαξε όλα καλά! [emoji108]

    Στα του παιχνιδιού, αυτό με το focus με χαλάει και εμένα. Άλλο αδύναμο σημείο...
  5. Replies
    347
    Views
    91,434

    Τη Lady και τις 3 φορές που το ξεκίνησα την...

    Τη Lady και τις 3 φορές που το ξεκίνησα την έβγαλα ρε φίλε πολύ χαλαρά, εντελώς όμως. Δε το λέω για να με παινέψω, μιας και εγώ το έχω παρατήσει 3 φορές. Η πρώτη ήταν στον τερματισμό. Το παράτησα στο...
  6. Εγώ παρέλαβα PS5 και το χειρηστήριο ειχε θέμα. Ο...

    Εγώ παρέλαβα PS5 και το χειρηστήριο ειχε θέμα. Ο αριστερός αναλογικος παρουσιαζε μεγαλυτερη αντισταση απο το κανονικο σα να σκάλωνε σε σημεια. Η κινηση δεν γινοταν ομαλά. Εφυγε ηδη Cometron. Πως ηταν...
  7. Replies
    8,680
    Views
    2,556,718

    Sticky: Εξαρτάται ποτε πέφτει η πρώτη Τρίτη του επόμενου...

    Εξαρτάται ποτε πέφτει η πρώτη Τρίτη του επόμενου μήνα. Τώρα θα αργήσουν νομίζω γιατί η πρώτη Τρίτη του Σεπτέμβρη πέφτει στις 7 [emoji2371]
  8. Replies
    316
    Views
    42,372

    PS4/PS5 Ok τι να πρώτο πώ για την τόσο ολοκληρωμένη...

    Ok τι να πρώτο πώ για την τόσο ολοκληρωμένη εμπειρία που μας έδωσε η Capcom. Το παιχνίδι είναι εκπληκτικό και προσεγμένο σε κάθε του βήμα. Ο σχεδιασμος και ο τρόπος που ξεδιπλώνει είναι...
  9. Exclusive Τελος και απο μένα. Δε θαν μιλησω για μηχανισμούς...

    Τελος και απο μένα. Δε θαν μιλησω για μηχανισμούς γραφικά και το ποσο μπροστα ειναι το Game σε ολα αυτα. Τα εχετε εξαντλησει και συμφωνω. Πραγματική εξέλιξη!!

    Το σενάριο ρε παιδια... μεγαλο θεμα...
  10. Exclusive Καταπληκτικό game. Βελτιώσεις παντού, πάρα πολύ...

    Καταπληκτικό game. Βελτιώσεις παντού, πάρα πολύ περιεχόμενο και τοποθεσίες. Τι να πρώτο πω, τα έχετε πεί όλα!!

    Αλλά ρε παιδιά.. σαν το Σοκ και Δέος του 1ου δεν ειναι.

    Ο σκοπός που έγιναν όλα...
  11. Replies
    199
    Views
    51,105

    Είμαι lv 28. Γενικά δεν αξίζει να ασχοληθείς με...

    Είμαι lv 28. Γενικά δεν αξίζει να ασχοληθείς με gear και build πριν τα 30. Απλά φορά τα καλύτερα κ προχωρα.

    Στα του παιχνιδιού όπως προείπα οι αλλαγές στο στήσιμο, προσθήκη clan, ομαδοποιημένα κ...
  12. Replies
    444
    Views
    59,871

    Έχω φτάσει στο Lab. Το έπαιξα μόνος, δεν κοίταξα...

    Έχω φτάσει στο Lab. Το έπαιξα μόνος, δεν κοίταξα πουθενά κανέναν οδηγό και με πήρε 9 ώρες μέχρι τώρα. Το παίζω χωρις να βιάζομαι κ απολαμβάνω κάθε γωνία του. Τα ξεκλείδωσα όλα. (τελικά βρήκα τις...
  13. Replies
    1,534
    Views
    252,572

    Έντονες φήμες τελευταία για κανονικό remake του...

    Έντονες φήμες τελευταία για κανονικό remake του RDR που θα προστεθεί στο RDR2 σαν DLC.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Replies
    1,534
    Views
    252,572

    Έχω ps3 όποτε εκεί θα το παίξω! Η τιμή του στο...

    Έχω ps3 όποτε εκεί θα το παίξω! Η τιμή του στο store 30€! Πραγματικά θέλω να δω τη συνέχεια του.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. Replies
    1,534
    Views
    252,572

    Το τελείωσα και εγω. Αν και πολύ αργό, ήταν...

    Το τελείωσα και εγω. Αν και πολύ αργό, ήταν εξαιρετικό. Ήταν από τα παιχνίδια που με καθήλωσαν περιμένοντας με ανυπομονησία την εξέλιξη. Έκανα πολλά side, challenges αλλά και Άφησα πολλά. Εκανα τα...
  16. Και χρεώσεων συνέχεια! Κάθε φορά που κανεις...

    Και χρεώσεων συνέχεια! Κάθε φορά που κανεις verify με τα στοιχεία τις κάρτας χρεώνει 1€.
    Προσοχή, μη χρησιμοποιείτε AMEX για το ps store!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά. Η κάρτα...

    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά. Η κάρτα είναι χρεωστική, τραπεζικού λογαριασμού. Απλά σύνδεσα και Πειραιώς και Εθνικής χρεωστικη κ ποτε δε χρέωσε. Μετά βρηκα αυτό:
    ...
  18. Thread: Dishonored 2

    by balabanis
    Replies
    89
    Views
    58,755

    Ποσο συμφωνώ! Εμένα μου αρέσει να κάνω κουβέντα...

    Ποσο συμφωνώ! Εμένα μου αρέσει να κάνω κουβέντα για τα παιχνίδια, όπως γινόταν παλιά. Όταν έπαιζα ένα παιχνίδι στο σχετικό θέμα γινόταν χαμός. Πλέον όπως είπες κοκορομαχιες και μετρημένα μέλη λένε...
  19. Thread: Dishonored 2

    by balabanis
    Replies
    89
    Views
    58,755

    Ακριβώς. Γι αυτό θέλω να αγοράζω παιχνίδια της...

    Ακριβώς. Γι αυτό θέλω να αγοράζω παιχνίδια της Bethesda.
    Η βιομηχανία πήρε τέτοια κατεύθυνση που είναι ανησυχητικό. Studios οπως Vinceral(την κλαίμε), Bioware , Bungie που βγαζανε single player...
  20. Thread: Dishonored 2

    by balabanis
    Replies
    89
    Views
    58,755

    Δε μπορω να καταλάβω πως το κοινο γυριζει τη...

    Δε μπορω να καταλάβω πως το κοινο γυριζει τη πλατη του και φτηνει τετοια παιχνιδια και στρεφετε σε ανοησιες τυπου PUPG. Γνησια single player εμπειρία με ξεχωριστους μηχανησμους, τρομερος σχεδιασμος...
  21. Replies
    78
    Views
    10,037

    Ειμαι chapter 6. Η γενική εικόνα ειναι πολυ καλή,...

    Ειμαι chapter 6. Η γενική εικόνα ειναι πολυ καλή, ατμόσφαιρα στα ύψη και ο τρόμος δίνεται πολυ έξυπνα. Τεχνικά κανένα πρόβλημα μόνο οταν μπεις στο παιχνίδι μετά το πρώτο loading έχει λίγα σπασίματα,...
  22. Replies
    8,680
    Views
    2,556,718

    Sticky: Συμφωνώ με τα 2 τελευταία post. Ήρθε η μικρή...

    Συμφωνώ με τα 2 τελευταία post. Ήρθε η μικρή αύξηση, αλλά πως δικαιολογείτε; Αναμένω με τη νέα αναβάθμιση στο PS4 να δω τι θα ανακοινώσουν! Δυστυχώς δεν υπάρχει έντονος ανταγωνισμός κ αυτό δε μας...
  23. Replies
    8,680
    Views
    2,556,718

    Sticky: Περιεχόμενο Αυγούστου 2017 ...

    Περιεχόμενο Αυγούστου 2017
    ...
  24. Replies
    946
    Views
    164,220

    Exclusive Καθησα και παρακολούθησα τα replay. Τα αυτοκίνητα...

    Καθησα και παρακολούθησα τα replay. Τα αυτοκίνητα είναι άριστα σχεδιασμένα χωρίς κανένα ψεγάδι!
    Απο κει κ πέρα θα συμφωνήσω με τον Λευτέρη καθώς παρατήρησα κ εγώ τα frame drops στις στροφές. Επίσης...
  25. Thread: Hitman [+VR]

    by balabanis
    Replies
    76
    Views
    16,971

    Και γω το πηρα σε retail και το παιζω αυτη τη...

    Και γω το πηρα σε retail και το παιζω αυτη τη περίοδο. Οπως ειπε και ο φιλος πανω, καθε αποστολη εχει παρα πολλες ευκαιριες και τροπους να τις φερεις εις περας. Απαιτει παρατηρητικοτητα και υπομονή....
Results 1 to 25 of 36
Page 1 of 2 1 2