Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Eμένα παυλο είναι η αγαπημένη μου σειρά. (και...

    Eμένα παυλο είναι η αγαπημένη μου σειρά.
    (και έχω δει παααρα πολλές σειρές )
  2. Ναι και είναι εξαιρετική, και μοιάζει απίστευτα...

    Ναι και είναι εξαιρετική, και μοιάζει απίστευτα με το Gravity, σε φάση φοβερο double feature.
  3. Valkyre και Dragonpaul να πάτε να δείτε από την...

    Valkyre και Dragonpaul να πάτε να δείτε από την Πέμπτη και το All is Lost.
    θα αρέσει και στους 2 πολύ.
  4. ρε φιλε Val από τα 1002 αρνητικά που μπορει να...

    ρε φιλε Val από τα 1002 αρνητικά που μπορει να βρει καποιος για την ταινια (εγω περασα σουπερ με την ταινια btw) αναφερεσαι σε αυτα που ισχυουν (με αλλαγές κάθε φορά) από την αρχή του κομικ σε σχεδον...
  5. Πηγαινετε να δειτε Captain Phillips παιδια....

    Πηγαινετε να δειτε Captain Phillips παιδια. Φανταστικό.
  6. Pacific Rim

    Pacific Rim <3.

    (δεν υπάρχει λόγος βέβαια να το δείτε σε 3D)
  7. ^ φιλε Val ξέρω βλέπεις ανιμέ ταινίες, αν ήξερα...

    ^
    φιλε Val ξέρω βλέπεις ανιμέ ταινίες, αν ήξερα μπορείς να κάνεις το ίδιο και με ανιμέ σειρές θα σου έλεγα να δεις το Neon Genesis Evangelion για να αλλάξεις γνώμη στο τι μπορει να σου δώσει ως...
  8. πάντως σε κλιμα σεξ και βια το banshee είναι πολυ...

    πάντως σε κλιμα σεξ και βια το banshee είναι πολυ καλό, και απίστευα διασκεδαστικό.
    απο τις καλές που βγήκαν φέτος.
  9. Θεωρω πως το arrested development ειναι πολλά,...

    Θεωρω πως το arrested development ειναι πολλά, αλλά έξυπνη κωμωδία όχι, ιδιαίτερο και γαμάτο χιούμορ σίγουρα ναι.

    Και εμένα ηταν η αγαπημένη μου κωμική σειρά μέχρι που ξαναέκανα rerun στο Seinfeld...
  10. είναι αρκετά αστείο και αυτό, οπότε θα πω ναι. ...

    είναι αρκετά αστείο και αυτό, οπότε θα πω ναι.

    @ezio, το avengers για μένα, αλλα είναι εξαιρετική αρχή για τη phase 2 της marvel.
  11. το iron man 3 είναι στα ίδια (αν όχι καλύτερο)...

    το iron man 3 είναι στα ίδια (αν όχι καλύτερο) επίπεδα με το πρώτο. Επίσης διαφορετικό.
    oσοί δε το έχουν προσέξει σκηνοθέτης ειναι ο shane black(writer σε αρκέτα action flicks) που με τον rdj έχουν...
Results 1 to 11 of 11