Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: Returnal

    by jper75
    Replies
    315
    Views
    43,435

    Exclusive Πραγματικά απίστευτο παιχνίδι. Πρώτη φορά που...

    Πραγματικά απίστευτο παιχνίδι. Πρώτη φορά που ασχολούμαι με τέτοιο είδος. Όταν το ξεκίνησα κόλλησα αμέσως με το όμορφο αλλά και απόκοσμο ύφος του. Στα πρώτα runs και ειδικά με το ξύλο που έτρωγα από...
  2. Thread: Death Stranding

    by jper75
    Replies
    883
    Views
    283,939

    Το Death Stranding σίγουρα φωνάζει Kojima. Ένας...

    Το Death Stranding σίγουρα φωνάζει Kojima. Ένας ποιοτικός τίτλος με την κάθε λεπτομέρεια δουλεμένη. Μέχρις στιγμής σε 25 ώρες δεν έχω συναντήσει κανένα bug. Θα επαναλάβω αυτό που έχουν πει πολλοί ότι...
  3. Replies
    753
    Views
    180,000

    Έχεις ως στόχο να φτάσεις στο κέντρο του γαλαξία....

    Έχεις ως στόχο να φτάσεις στο κέντρο του γαλαξία. Επίσης υπάρχουν κάποιες "ανωμαλίες" που μπορείς να εξερευνήσεις τόσο στο διάστημα όσο και στους πλανήτες και να ακολουθήσεις ένα διαφορετικό μονοπάτι...
  4. Replies
    68
    Views
    12,340

    Η αλήθεια είναι ότι είχα καιρό να δοκιμάσω κάτι...

    Η αλήθεια είναι ότι είχα καιρό να δοκιμάσω κάτι με τόσο γρήγορες κινήσεις σε VR. Ελπίζω να το συνηθίσω! Αν το σκεφτείς πάντως το όλο αίσθημα το κάνει και λιγο πιο ρεαλιστικό! Φαντάζομαι ότι αν είχα...
  5. Replies
    68
    Views
    12,340

    Χωρις VR είναι όντως πολύ εντυπωσιακό! Στο VR...

    Χωρις VR είναι όντως πολύ εντυπωσιακό! Στο VR δοκίμασα τις 2 πρώτες αποστολές. Το cockpit είναι λεπτομερές. Το περιβάλλον κάπως λιγότερο. Μου φάνηκε λίγο θολό. Πάντως νιώθεις ότι συμμετέχεις στην...
  6. Thread: The Long Dark

    by jper75
    Replies
    10
    Views
    3,272

    Πραγματικά μπράβο τους. Το παιχνίδι το αγαπούν...

    Πραγματικά μπράβο τους. Το παιχνίδι το αγαπούν παρα πολύ και το υποστηρίζουν συνεχώς. Αν μπει κανείς στο επίσημο forum τους, τους βλέπεις να απαντούν σε απορίες, να προσπαθούν να δουν ότι προβλήματα...
  7. Replies
    585
    Views
    117,395

    Συμφωνώ απόλυτα Val. Να έχει πρόβλημα ο κόσμος...

    Συμφωνώ απόλυτα Val. Να έχει πρόβλημα ο κόσμος γιατί το παιχνίδι δεν είναι speed run friendly πρώτη φορά το βλέπω lol. Έχουμε ένα τεράστιο χάρτη και πανέμορφο και τους χαλάει που το παιχνίδι δεν...
  8. Replies
    585
    Views
    117,395

    130 ώρες και επιτέλους πλατίνα. Πραγματικά από τα...

    130 ώρες και επιτέλους πλατίνα. Πραγματικά από τα καλύτερα AC. Για μένα μάλλον το καλύτερο. Δεν πέτυχα σχεδόν κανένα bug παρά μόνο ένα θέμα που είχε με μία προσωρινή πτώση framerate το οποίο με...
  9. Thread: The Long Dark

    by jper75
    Replies
    10
    Views
    3,272

    4 μέρες χωρίς το φως της ημέρας? :) ζόρικα τα...

    4 μέρες χωρίς το φως της ημέρας? :) ζόρικα τα πράγματα :P Δεν βλέπεις που δεν βλέπεις το βράδυ, άμα έχει και χιονοθύελλα από Καναδά θα βρεθώ στα Σούρμενα χαχαχα. Μπράβο πάντως στους devs. Δεν...
  10. Replies
    1,534
    Views
    250,722

    Αν το βρεις θα το ήθελα να το μάθω και εγώ γιατί...

    Αν το βρεις θα το ήθελα να το μάθω και εγώ γιατί έπαθα ακριβώς το ίδιο και δεν βρίσκω που μπορεί να είναι τα tips που σου δίνουν. Εκτός και άν δεν τα κρατάει πουθενά αλλά θα πρέπει να τα θυμόμαστε :)...
  11. Replies
    1,534
    Views
    250,722

    Από πλευράς γραφικών και λεπτομέρειας δεν το...

    Από πλευράς γραφικών και λεπτομέρειας δεν το συζητάμε ότι είναι απίστευτο το παιχνίδι. Σχεδόν φωτορεαλιστικά γραφικά. Σίγουρα έχουν κάνει τρελή δουλειά. Αλλά ορισμένα πράγματα δεν μπορείς να μην τα...
  12. Thread: The Long Dark

    by jper75
    Replies
    10
    Views
    3,272

    Συμφωνώ 1000% με τον Chronohill. Το παιχνίδι...

    Συμφωνώ 1000% με τον Chronohill. Το παιχνίδι είναι αριστούργημα. Είναι ένα παιχνίδι που φαίνεται ότι το έχουν φτιάξει με πολύ μεράκι. Το γραφικά αν και υπέροχα δεν είναι αυτό που θα σε κολλήσει. Αυτό...
  13. Replies
    585
    Views
    117,395

    Αυτό που λες φίλε μου με το performance drop το...

    Αυτό που λες φίλε μου με το performance drop το έκανε και σε εμένα σε άλλη φάση. Δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με συγκεκριμένο σημείο αλλά ότι μπορεί να συμβεί και σε μέρη που δεν είναι τόσο φορτωμένα...
  14. Replies
    2,367
    Views
    1,922,154

    Sticky: Σε σχέση με εσάς παιδιά είμαι έτη φωτός πίσω. :) ...

    Σε σχέση με εσάς παιδιά είμαι έτη φωτός πίσω. :)

    25. Gran Turismo 6 (ούτε 4 χρόνια δεν μου πήρε χεχε)

    26. The Playroom VR

    27. Nioh

    28.Gran Turismo Sport (Να πω την αλήθεια δεν πίστευα...
  15. Replies
    946
    Views
    163,005

    Exclusive Νομίζω ότι για τα online μετράνε μόνο οι αγώνες...

    Νομίζω ότι για τα online μετράνε μόνο οι αγώνες που έχει κάθε 15-20 λέπτα. Μπορεί να παίζουν και οι αγώνες σε lobby αλλά δεν είμαι σίγουρος. Το GT mode αύριο μπαίνει?
  16. Replies
    946
    Views
    163,005

    Exclusive Το πρώτο μου Livery :) Πως το βλέπετε?10247 10246

    Το πρώτο μου Livery :) Πως το βλέπετε?10247 10246
  17. Replies
    1,677
    Views
    370,872

    Exclusive Χεχε ωραίος! Και εγώ μηδεν θα του έβαζα πάντως...

    Χεχε ωραίος! Και εγώ μηδεν θα του έβαζα πάντως αν έγραφα review γιατί κάθε φορά προσπαθώ να αδειάσω λίγο τον σκληρό του PS4 και τώρα με τα Screenshots κοντεύω να μην αφήσω χώρο ούτε για το startup...
  18. Replies
    1,677
    Views
    370,872

    Exclusive "Even game from 2013 have better graphics than...

    "Even game from 2013 have better graphics than this game, Crysis 3, Ryse and Battlefront destroy Uncharted graphically. It's actually sad that there are people who are impressed with the terrible...
  19. Thread: The Division

    by jper75
    Replies
    834
    Views
    171,325

    Προσωπικά μου αρέσει αρκετά το παιχνίδι. Όπως...

    Προσωπικά μου αρέσει αρκετά το παιχνίδι. Όπως λέει και ο Valkyre είναι μία ρεαλιστική εκδοχή και όχι μία ακόμη ζομποειδής κατάσταση. Αυτό που μου αρέσει περισσότερο απ' όλα είναι ότι αν και always...
  20. Thread: Fallout 4

    by jper75
    Replies
    557
    Views
    105,758

    Έχοντας πάρει το παιχνίδι και μετά από αρκετή...

    Έχοντας πάρει το παιχνίδι και μετά από αρκετή σκέψη αν θα έπρεπε η όχι να το κάνω, δεν μπορώ να πω οτι το έχω μετανιώσει. Τελικά το review του angry joe μάλλον με βρίσκει αρκετά κοντά στην δική μου...
  21. Replies
    2,266
    Views
    545,565

    λολ ναι 39 είμαι φίλε μου. ακουγομαι σαν...

    λολ ναι 39 είμαι φίλε μου. ακουγομαι σαν παππούς του gaming ε? :P hahaha
  22. Replies
    2,266
    Views
    545,565

    Πράγματικα είναι ένα πολύ ακριβό σπόρ. Παλιά είχα...

    Πράγματικα είναι ένα πολύ ακριβό σπόρ. Παλιά είχα μπεί και εγώ στο τρυπάκι να κάνω συνέχεια αναβαθμίσεις μόνο και μόνο για να είμαι σε θέση να μπορώ να παίζω τα νέα παιχνίδια που εβγαζαν κάθε φορά....
  23. Replies
    2,367
    Views
    1,922,154

    Sticky: 11) Driveclub (αν και έχει δουλεία ακομή με όλα...

    11) Driveclub (αν και έχει δουλεία ακομή με όλα τα trophies που βγάζουν με τα extra packs :) πολύ όμορφο παιχνίδι πάντως!
    12) Bloodborne Παιχνιδάρα επίσης (Άτιμα Defiled chalices :P)
  24. Replies
    71
    Views
    18,063

    Ωραίος! Όποτε μπορώ θα βάζω και εγώ μερικούς...

    Ωραίος! Όποτε μπορώ θα βάζω και εγώ μερικούς πόντους μπας και το φτάσουμε :P
  25. Thread: Destiny

    by jper75
    Replies
    2,390
    Views
    383,690

    Cross-Gen Το παιχνίδι είναι ένα πελώριο trolarisma :) ...

    Το παιχνίδι είναι ένα πελώριο trolarisma :) Είμαι στους ομοιοπαθείς που τους λείπει κάτι από κάπου :) black hammer από το normal, timepiece από το Atheon. Μέχρι χτες και Crux από το hard αλλά ...
Results 1 to 25 of 43
Page 1 of 2 1 2