Search:

Page 1 of 22 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: Death Stranding

    by Gazof
    Replies
    883
    Views
    284,094

    Είμαι στην αρχή έχοντας παίξει λίγες ώρες, πολύ...

    Είμαι στην αρχή έχοντας παίξει λίγες ώρες, πολύ ιδιαίτερο παιχνίδι και νομίζω ότι αυτό και το Last Guardian είναι τα πιο περίεργα παιχνίδια που έχω παίξει στο PS4. Είναι ενδιαφέρον ότι υπάρχουν...
  2. Sticky: Όλα τα χειριστήρια θα είναι στα 40 ευρώ σε όλες...

    Όλα τα χειριστήρια θα είναι στα 40 ευρώ σε όλες τις μεγάλες αλυσίδες, είτε τα απλά είτε τα συλλεκτικά. Πέρυσι δεν είχαν μπει τα συλλεκτικά στο BF, όπως και οι 1TB κονσόλες δεν είχαν μπει. Φέτος 299...
  3. Αποστόλη το γυάλισμα και το κέρωμα είναι δύο...

    Αποστόλη το γυάλισμα και το κέρωμα είναι δύο διαφορετικές διαδικασίες που απλώς είθισται να γίνονται μαζί, αλλά εξαρτάται πάντα από το τι θες ως αποτέλεσμα.

    Το γυάλισμα πάει περίπου στα 100 ευρώ...
  4. Replies
    585
    Views
    117,446

    Και όμως, στα δεκάδες είδη συμπεριλαμβάνεται και...

    Και όμως, στα δεκάδες είδη συμπεριλαμβάνεται και ο λευκός! Ίσως όχι ΑΑΑ των 6 μέτρων (στην αρχαιότητα θα μπορούσε ; ), αλλά still. Πριν 3 χρόνια έβγαλαν στην Ψάθα έναν λευκό αρκετά μεγάλο (αν όντως...
  5. Thread: God of War

    by Gazof
    Replies
    6
    Views
    2,499

    Photo Mode Μερικές φωτο ακόμα, στο spoiler έχω βάλει τα...

    Μερικές φωτο ακόμα, στο spoiler έχω βάλει τα Blades of Chaos

    https://farm2.staticflickr.com/1811/42249017994_241233fba4_c.jpg

    https://farm2.staticflickr.com/1816/29094950808_1a7729d8b2_c.jpg
    ...
  6. Replies
    188
    Views
    35,622

    Exclusive Ανυπομονώ να ασχοληθώ με το Detroit, λογικά αύριο...

    Ανυπομονώ να ασχοληθώ με το Detroit, λογικά αύριο θα έχω λίγο χρόνο. Χαίρομαι που από πληροφορίες και trailer δεν έχω διαβάσει και δει σχεδόν τίποτα, μόνο το soundtrack άκουσα τώρα και φαντάζομαι...
  7. Thread: God of War

    by Gazof
    Replies
    6
    Views
    2,499

    Photo Mode God of War

    Ακόμα ένα game που μπορείς να βγάλεις εξαιρετικές φωτογραφίες με τα εργαλεία του photo mode, οπότε αξίζει ένα thread.



    https://farm2.staticflickr.com/1724/27984280997_0a05687daa_c.jpg
    ...
  8. Thread: God of War

    by Gazof
    Replies
    968
    Views
    201,314

    Exclusive Τέλος του εξαιρετικου "ταξιδιού" στο GoW και από...

    Τέλος του εξαιρετικου "ταξιδιού" στο GoW και από μένα, αλλά θα συνεχίσω να παίζω και να ασχολούμαι με το photo mode παράλληλα διότι το παιχνίδι (όπως και άλλα) είναι ιδανικό για τρομερές φωτογραφίες....
  9. Offspring ακούει; Αν δεν ακούει δεν γίνεται...

    Offspring ακούει; Αν δεν ακούει δεν γίνεται δουλειά :P

    Στα ερωτήματά σου δεν υπάρχει συγκεκριμένη απάντηση μιας και μιλάμε για ανθρώπινες σχέσεις και κάθε περίπτωση είναι μοναδική. Οπότε απλώς...
  10. Παρακάτω δύο (αγαπημένα) κομμάτια στο πιάνο από...

    Παρακάτω δύο (αγαπημένα) κομμάτια στο πιάνο από εμένα, το ένα από ταινία και το άλλο από σειρά. Εκ των δύο έχω δει μόνο την ταινία.. Ναι, δεν έχω δει game of thrones το παραδέχομαι :D
    ...
  11. Replies
    1,676
    Views
    364,171

    Το καλύτερο με τα παρακάτω είναι ότι έρχεται Σ/Κ!...

    Το καλύτερο με τα παρακάτω είναι ότι έρχεται Σ/Κ!

    Αν κάποιος ψάχνει συλλεκτική ας μου στείλει ένα μήνυμα. Εκεί που έλεγα δε θα βρω, τώρα περιμένω ακόμα μια που όμως δε θα αγοράσω.

    ΥΓ Μήπως τα...
  12. Replies
    660
    Views
    126,106

    Exclusive Έχει περάσει κάμποσος καιρός από τότε που το...

    Έχει περάσει κάμποσος καιρός από τότε που το τερμάτισα (αυτές τις μέρες αγόρασα και την συλλεκτική). Τα όποια προβλήματα με την κάμερα και τον εκνευρισμό μου σε κάποια σημεία (ο οποίος ήταν έντονος,...
  13. Πάντως η Θάτσερ δεν έκανε κάτι το σπουδαίο, αυτό...

    Πάντως η Θάτσερ δεν έκανε κάτι το σπουδαίο, αυτό που έκανε ήταν να αποκλείσει τις αγγλικές ομάδες από τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις για 5-6 χρόνια μετά το Χέιζελ. Σε θεσμικό πλαίσιο δηλαδή (κάμερες στα...
  14. Replies
    52
    Views
    11,365

    Photo Mode Για την ιστορία, οι φωτογραφίες με τις πεταλούδες...

    Για την ιστορία, οι φωτογραφίες με τις πεταλούδες δεν είναι δύσκολες, αλλά είναι θέμα timing, μου βγήκαν όπως ήθελα μετά από πολλήηηη υπομονή.

    ...
  15. Σ'ευχαριστώ Παυλάρα! Είναι όντως πολύ καλό σε ήχο.

    Σ'ευχαριστώ Παυλάρα! Είναι όντως πολύ καλό σε ήχο.
  16. Replies
    52
    Views
    11,365

    Photo Mode Πολύ ωραίες! Τι να πρωτοπείς για αυτήν την...

    Πολύ ωραίες! Τι να πρωτοπείς για αυτήν την παιχνιδάρα... Ακόμα δεν έχει "σβήσει" ο ενθουσιασμός μου για το Horizon. Εν τω μεταξύ πρέπει να έχω και κάποιες ακόμα ωραίες φωτογραφίες που δεν τις έχω...
  17. Παρακάτω ο λόγος που μερικές μέρες τώρα έχω...

    Παρακάτω ο λόγος που μερικές μέρες τώρα έχω παραμερίσει το gaming. Σπίτι κυκλοφορώ με παρτιτούρες υπομάλης...
    Ελπίζω να σας αρέσει :D


    https://www.youtube.com/watch?v=_Xfr_mVWUGU
  18. Replies
    1,676
    Views
    364,171

    Αν και δεν είναι gaming αγορά, παρ'όλα αυτά ...

    Αν και δεν είναι gaming αγορά, παρ'όλα αυτά είναι στην κατηγορία "playing" και αυτό :D.

    Είναι ένα εξαιρετικό ψηφιακό πιάνο, το Casio Celviano 460 και λέω εξαιρετικό γιατί εξομοιώνει σχεδόν...
  19. Replies
    1,055
    Views
    190,223

    Σε μαγαζί με χρώματα αυτοκινήτων σου φτιάχνουν...

    Σε μαγαζί με χρώματα αυτοκινήτων σου φτιάχνουν επιτόπου, αφού τους δώσεις τον κωδικό χρώματος πρώτα. Το σπρέι κάνει άχνα όμως (συν που θα χρειαστεί και σπρέι βερνίκι), αναλόγως τις γρατζουνιές, θα...
  20. Replies
    165
    Views
    70,681

    Exclusive Είχα την ευκαιρία να δω το παιχνίδι από χθες....

    Είχα την ευκαιρία να δω το παιχνίδι από χθες. Ναι, είμαι από τους τυχερούς που το παίζουν για πρώτη φορά ever, δεν έτυχε να το δω σε PS2/3 (και γενικώς είναι το πρώτο remake ή remastered που παίζω...
  21. Replies
    1,508
    Views
    348,685

    Υπάρχουν πάρα πολλά. Θα σου πρότεινα αυτό...

    Υπάρχουν πάρα πολλά. Θα σου πρότεινα αυτό μιας και έφτιαξα τον Δεκέμβριο σε ένα καμβά τη φωτογραφία που ήθελα (ανεβάζοντάς τη στην σχετική εφαρμογή στο site τους) και σε λίγες μέρες πήγα και τον πήρα...
  22. Είναι προφανές ότι όλοι μας τα βλέπουμε τα...

    Είναι προφανές ότι όλοι μας τα βλέπουμε τα πράγματα διαφορετικά και ο Λυμπέρης έχει αναφέρει αρκετά για να αντιληφθούμε τον συλλογισμό του ο οποίος σίγουρα είναι διαφορετικός εντελώς από τον δικό...
  23. Θα συμφωνήσω με τον Μιχάλη. Ποτέ δεν έχω σκεφτεί...

    Θα συμφωνήσω με τον Μιχάλη. Ποτέ δεν έχω σκεφτεί να κάνω "ταμείο" στο τέλος ενός έτους ή ακόμα και γενιάς βάζοντας σε ζυγαριά το οπτικό και το παικτικό, σε καμία περίπτωση. Το να ικανοποιήσεις το...
  24. Replies
    52
    Views
    8,132

    Συλλυπητήρια Παναγιώτη... Καλή δύναμη τις...

    Συλλυπητήρια Παναγιώτη... Καλή δύναμη τις δύσκολες αυτές ώρες.

    Γενικώς μιλώντας και όχι για το συγκεκριμένο λυπητερό γεγονός, να θυμόμαστε πάντα το κράνος και τη ζώνη. ΠΑΝΤΑ και για ΟΛΟΥΣ. Διότι...
  25. Replies
    279
    Views
    77,705

    Μερικές φωτογραφίες από πρόσφατο εγχώριο road...

    Μερικές φωτογραφίες από πρόσφατο εγχώριο road trip σε Μετέωρα, Καστοριά, Ιωάννινα και Ζαγοροχώρια. Η σχεδόν ασταμάτητη ομίχλη των ημερών "έστειλε" τη διάυγεια σε πολλές πολλές φωτογραφίες, αλλά ας...
Results 1 to 25 of 550
Page 1 of 22 1 2 3 4