Search:

Page 1 of 15 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    95
    Views
    11,097

    Exclusive Ουτε και μενα μου το ειχε ξανακανει. Τελικα οκ το...

    Ουτε και μενα μου το ειχε ξανακανει. Τελικα οκ το αφησα για κανα δεκαλεπτο και μετα ολα καλα. Αλλαξα και θεση στην κονσολα να ειναι πιο ανοιχτά.
  2. Replies
    95
    Views
    11,097

    Exclusive Αρχικά με είχε ανησυχήσει κάπως το linearity. Και...

    Αρχικά με είχε ανησυχήσει κάπως το linearity. Και ειδικά η περιοχή στο demo ήταν πολύ μικρή Αυτή τη στιγμή είμαι γύρω στις 12 ώρες στο παιχνίδι και μου φαίνεται μια χαρά όπως είναι δομημένο. Έχει...
  3. Replies
    95
    Views
    11,097

    Exclusive Οχι το παιζεις αφοβα. Καθε παιχνιδι ειναι σε...

    Οχι το παιζεις αφοβα. Καθε παιχνιδι ειναι σε τελειως διαφορετικο κοσμο με τελειωε διαφορετικους χαρακτηρες και σεναριο. Υπαρχουν καποια κοινα σημεια οπως πχ τα τερατα που κανεις summon, τα chocobos,...
  4. Replies
    279
    Views
    77,662

    Ανεβαζω και εγω ορισμένες από ένα πρόσφατο ταξίδι...

    Ανεβαζω και εγω ορισμένες από ένα πρόσφατο ταξίδι που έκανα σε διάφορα μέρη στην Ιαπωνία πριν κανα μήνα. Στο Miyazaki δοκιμασα και μια long exposure στο ποταμι. Με κινητο είναι όλες τραβηγμένες. Δεν...
  5. Replies
    95
    Views
    11,097

    Exclusive Και εγω έτσι πιστεύω τα γραφικά είναι σε cross...

    Και εγω έτσι πιστεύω τα γραφικά είναι σε cross gen επίπεδο. Αν βάλεις πχ το Horizon FW και τα συγκρίνεις είναι σκαλιά κάτω το FF. Και το Ηorizon είναι cross-gen. Τα μαλλιά της Aloy κινούνται πολύ πιο...
  6. Replies
    95
    Views
    11,097

    Exclusive Μολις τελειωσα το demo. Έχουν κάνει πολύ καλή...

    Μολις τελειωσα το demo. Έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά. Σκοτεινό και καλογραμμένο σενάριο, καθηλώνει από την αρχη έτσι όπως φάνηκε σε αυτές τις 2 πρώτες ώρες. Το σύστημα μάχης μου άρεσε. Θέλει λίγο...
  7. Replies
    95
    Views
    11,097

    Exclusive Οπου να 'ναι βγαινει και εδω. Δυστυχως ειμαι εξω...

    Οπου να 'ναι βγαινει και εδω. Δυστυχως ειμαι εξω αλλα θα το κατεβασω το βραδυ. Τα saves μεταφερονται στο κανονικο game και εχει διαρκεια 2 ωρες. Super
  8. Replies
    2,397
    Views
    2,683,584

    Sticky: Sorry μαλλον δεν ημουν ξεκαθαρος. Σαν μεγεθος,...

    Sorry μαλλον δεν ημουν ξεκαθαρος. Σαν μεγεθος, βαρος κλπ να ειναι σαν γυαλι εννοούσα. Γι αυτό ανέφερα το immersion κιολας. Γιατι και εγώ αυτό το πράγμα θέλω. Να είσαι τελείως στον κόσμο σου και...
  9. Replies
    2,397
    Views
    2,683,584

    Sticky: Πολυ εντυπωσιακο θα ελεγα απο αυτα που ειδα....

    Πολυ εντυπωσιακο θα ελεγα απο αυτα που ειδα. Ειδικα σκεφτομαι ποσο γαματο θα ηταν για αεροπλανο που δεν περναει η ωρα με τιποτα. Aπλα απομωνεσαι εκει περα, βλεπεις ταινιες, λογικα ολο και καποιο...
  10. Replies
    95
    Views
    11,097

    Exclusive Τον τελευταίο μήνα έχουν δείξει πολύ πράγμα. Και...

    Τον τελευταίο μήνα έχουν δείξει πολύ πράγμα. Και πρόσφατα από PAX 2023 έχουν περίπου μια ώρα βίντεο. Εξηγούν πολλά πράγματα για τον κόσμο, την ιστορία, το gameplay και δείχνουν και διαφορετικά μέρη...
  11. @jimspy Sorry οταν εγραφα nuclear option δεν...

    @jimspy Sorry οταν εγραφα nuclear option δεν εννοούσα πυρηνικό πόλεμο :P Έκφραση είναι (η πιο ακραία λύση) απλά δεν μου ερχόταν στα ελληνικά εκείνη τη στιγμή. Οπότε ήθελα να πω πριν μιλήσουμε για...
  12. Παίζει και λίγο διαφορά ώρας οπότε μου ήταν...

    Παίζει και λίγο διαφορά ώρας οπότε μου ήταν δύσκολο να απαντήσω εγκαίρως. Προς Valkyre που με ρώτησε ποια είναι η λύση. Βασικά δεν το θεωρώ σίγουρη λύση αλλά τουλάχιστον ένα πρώτο βήμα και βλέπουμε....
  13. Δεν μου κανει καθόλου εντύπωση με το ranking που...

    Δεν μου κανει καθόλου εντύπωση με το ranking που έχουμε σαν χώρα όσο αφορά την ελευθερία του τύπου. Συλλυπητήρια στις οικογένειες των θυμάτων. Τραγικότατο γεγονός, να χάνονται τόσες ζωές με αυτό τον...
  14. Παιζουν διαφορετικοί τύποι connectors οποτε ακόμα...

    Παιζουν διαφορετικοί τύποι connectors οποτε ακόμα και να μην είναι ακριβώς το ίδιο είμαι σίγουρος ότι θα βρεις τον τύπο καλωδίου στο skroutz άμα ψάξεις. Μην αγχώνεσαι. Και ειδικά άμα το το ρούτερ...
  15. A ναι μου ξέφυγε αυτό. Αδυνατώ να πιστέψω ότι...

    A ναι μου ξέφυγε αυτό. Αδυνατώ να πιστέψω ότι έχουν κάποιο proprietary καλώδιο στον ΟΤΕ και τείνω στο ότι ο τεχνικός σου έλεγε μπαρούφες. Δεν είναι τέτοιο το καλώδιο?
    ...
  16. Δεν ξέρω πως είναι ακριβώς στην Ελλάδα η...

    Δεν ξέρω πως είναι ακριβώς στην Ελλάδα η εγκατάσταση αλλα για να λες ότι εχει φυσάκια και στις 2 πλευρές φανταζομαι η μια πλευρά είναι στο ρουτερ και η άλλη στην υποδοχή στον τοίχο. Ε οπότε αν κάτι...
  17. Replies
    66
    Views
    9,837

    Ισως αντι να εχουν τοσες ομαδες και να προσπαθουν...

    Ισως αντι να εχουν τοσες ομαδες και να προσπαθουν να βγαζουν generic παιχνιδια που καταληγουν πατατες να πρεπει να ριξουν το βαρος στις ομαδες που δουλευουν τα final fantasy μπας και δουμε μη linear...
  18. Sticky: Νομιζα οτι ειχε βγαλει και καποια φθηνα μοντελα....

    Νομιζα οτι ειχε βγαλει και καποια φθηνα μοντελα. Κατι SE, XR δεν τα παρακολουθώ ιδιαιτερα. Αν δεν παιζει σε Apple να βρεις στο budget σου τοτε θα προτεινα Sony, Motorola η Oneplus. Sony ειναι εγγυηση...
  19. Sticky: Αυτο που λεει ο Μιχαλης βασικα. Καθε εταιρεια...

    Αυτο που λεει ο Μιχαλης βασικα. Καθε εταιρεια κανει οτι της καπνισει, δεν ειναι θεμα του λειτουργικου. Εγω προσωπικα για αυτους τους λογους τα τελευταια 4 χρονια χρησιμοποιω μονο Google Pixel. Και...
  20. Πωπω ρε φιλε περαστικα. Ακουγεται αρκετα επιπονη...

    Πωπω ρε φιλε περαστικα. Ακουγεται αρκετα επιπονη διαδικασια. Πολλες φορες σκεφτομαι οτι μαλλον θα με βοηθησει και μενα μια τετοια επεμβαση γιατι καταλαβαινω οτι το ενα ρουθουνι δεν ρουφαει τον ιδιο...
  21. Αυτο ακριβως επρεπε να ειχαμε κανει απο το 2014....

    Αυτο ακριβως επρεπε να ειχαμε κανει απο το 2014. Δυστυχως επρεπε να φτασουμε στο σημερα. Κριμα για τον λαο στη Ρωσια που πληρωνει το τιμημα για τον Πουτιν και τους υπολοιπους μανιακους που κυβερνανε....
  22. Replies
    464
    Views
    63,400

    PS4/5 Exclusive A OK τώρα κατάλαβα. Θα μπορούσα δηλαδή να πάρω...

    A OK τώρα κατάλαβα. Θα μπορούσα δηλαδή να πάρω κατευθείαν την Anniversary για PS5 και να κατεβάσω το παιχνίδια στο PS4 κανονικά μέχρι να βρω PS5. Δεν είναι άσχημο σαν ιδέα αφού έχει και κάποια εξτρα....
  23. Σε καμία περίπτωση δεν επικροτώ τους...

    Σε καμία περίπτωση δεν επικροτώ τους βομβαρδισμούς αλλά πως ξεκίνησαν αυτοί? Θα υπήρχαν βομβαρδισμοί αν δεν υπήρχε ο ρωσικός στρατός μέσα στην Ουκρανία? Γιατί περί αυτού πρόκειται. Πρώτα ξεκίνησαν...
  24. Εκτενής ιστορική ανάλυση με αρκετές ανακρίβειες...

    Εκτενής ιστορική ανάλυση με αρκετές ανακρίβειες και παραλείψεις (σκόπιμες?), ιδιαίτερα στο ΕΣΣΔ/Ρωσία κομμάτι που πιθανώς να οφείλονται στο ότι 25 χρόνια έζησε στη Ρωσία αν κατάλαβα καλά από τα...
  25. Thread: Ghost of Tsushima

    by muku
    Replies
    565
    Views
    68,173

    Exclusive Μάλλον για expansion προορίζεται γιατί αν δεις το...

    Μάλλον για expansion προορίζεται γιατί αν δεις το Iki στον χάρτη είναι μια σταλιά μπροστά στο Tsushima. Αποκλείεται να μπορέσουν να χωρέσουν το ίδιο υλικό που είχε το Ghost of Tsushima για να το...
Results 1 to 25 of 351
Page 1 of 15 1 2 3 4