Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Μπηκα μονο για να πω ενα μπραβο για την κινηση.

    Μπηκα μονο για να πω ενα μπραβο για την κινηση.
  2. Thread: Anthem

    by Noobios
    Replies
    390
    Views
    47,821

    Ένα insider look σχετικά με το development του...

    Ένα insider look σχετικά με το development του παιχνιδιού. Είναι long read αλλά αξίζει.

    Σπόιλερ αλερτ: το παιχνίδι βγήκε unfinished.

    https://kotaku.com/how-biowares-anthem-went-wrong-1833731964
  3. Thread: Anthem

    by Noobios
    Replies
    390
    Views
    47,821

    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τσακώνεστε....

    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τσακώνεστε. Συμφωνήστε να διαφωνήσετε και τέλος.

    Από την μια είναι άκυρο για οποιονδήποτε να κρίνει ένα παιχνίδι καθολικά χωρίς καν να το έχει παίξει από την άλλη είναι...
  4. Thread: Anthem

    by Noobios
    Replies
    390
    Views
    47,821

    Εγώ έχω περίπου 25 ώρες στο παιχνίδι. Τις...

    Εγώ έχω περίπου 25 ώρες στο παιχνίδι. Τις αποστολές προτιμώ να τις παίζω σόλο ή με δυο φιλαράκια μου για να μπορώ να απολαμβάνω στορι και cut scenes γιατί με αγνώστους τους πιάνει η κωλοπιλαλα και...
  5. Thread: Anthem

    by Noobios
    Replies
    390
    Views
    47,821

    Εγω το πηρα χθες επαιξα λιγακι γιατι δεν προλαβα...

    Εγω το πηρα χθες επαιξα λιγακι γιατι δεν προλαβα και μπορω να πω οτι σε σχεση με το VIP εχει διαφορα. Τα τεχνικα θεματα εχουν ψιλολυθει. Δηλαδη το frame rate ειναι αρκετα πιο smooth στο ps4 pro και...
  6. Replies
    972
    Views
    223,660

    Exclusive Πρεπει να ειμαι ο μονος ανθρωπος που δεν του...

    Πρεπει να ειμαι ο μονος ανθρωπος που δεν του αρεσει το Horizon χωρις να μπορω να υποδειξω τι ακριβως μου φταιει. Δεν ξερω αν σας εχει συμβει ενα παιχνιδι να μην σας κολλαει χωρις να μπορειτε να...
  7. Thread: Netflix

    by Noobios
    Replies
    752
    Views
    435,353

    Προς το παρόν δεν εχει καν συνδρομή. Το...

    Προς το παρόν δεν εχει καν συνδρομή. Το περιεχόμενο δεν το ψάχνεις ανα χώρα. Σκέψου ενα ιντερφεις όπως του νετφλιξ του κανονικού απλά με άπειρες επιλογές. Στα αδειάζει ολα σε ενα κουβα και απλά ενα...
  8. Thread: Netflix

    by Noobios
    Replies
    752
    Views
    435,353

    υπαρχουν διαφορα όπως το chrome extension super...

    υπαρχουν διαφορα όπως το chrome extension super Netflix που ενσωματώνει οτι υπότιτλο srt θες και κάποια δουλεύουν και με smartflix αλλα επειδή δεν με πολυαφορα το θέμα δεν το εχω πολυψαξει να σου πω.
  9. Thread: Netflix

    by Noobios
    Replies
    752
    Views
    435,353

    Προς το παρόν ειναι δωρεάν και απαιτεί μόνο εναν...

    Προς το παρόν ειναι δωρεάν και απαιτεί μόνο εναν λογαριασμό ενεργό νετφλιξ. Υπάρχει διαθέσιμο σε μακ και γουιντοους μπορείς να το κατεβάσεις να το δοκιμάσεις ειναι πολυ απλό. Ειναι νόμιμο σε...
  10. Thread: Netflix

    by Noobios
    Replies
    752
    Views
    435,353

    Το account sharing του νετφλιξ δεν ειναι κατι που...

    Το account sharing του νετφλιξ δεν ειναι κατι που προφέρεται απο την υπηρεσία απλά με δηλώσεις τους έχουν πει οτι κάνουν ουσιαστικά τα στραβά μάτια. Τα διαφορα προφίλ προορίζονται σε χρήση ενός...
  11. Replies
    2,266
    Views
    545,375

    Βρες ενα καλο εκτυπωτακο παρε και ενα χαρτι...

    Βρες ενα καλο εκτυπωτακο παρε και ενα χαρτι χοντρο και ξεκινα εκτυπωσεις :Ρ

    http://imgur.com/a/jX4nR
  12. Replies
    2,266
    Views
    545,375

    Εμενα πάντως μου αρέσουν τα armor που έχουν αυτο...

    Εμενα πάντως μου αρέσουν τα armor που έχουν αυτο το Eastern European feel και δεν ειναι τα στανταρ chain mail plate κτλ που βάζουν συνήθως. Αν κ τωρα φοράω κατι full plate τιγκα γυαλιστερές μπότες...
  13. Replies
    2,266
    Views
    545,375

    Βγαίνουν καινούρια ερωτηματικά οταν διαβάζεις...

    Βγαίνουν καινούρια ερωτηματικά οταν διαβάζεις κάποια μηνύματα σε notice boards. Οχι κοντρακτς, ούτε κουεστ απλα κάποια μηνύματα που εχει γενικά. Επισης βγαίνουν και θαυμαστικά στον χάρτη (κουεστ) που...
  14. Replies
    2,266
    Views
    545,375

    Δεν μπορω να καταλάβω γιατι δεν κανουν τα λωντς...

    Δεν μπορω να καταλάβω γιατι δεν κανουν τα λωντς στο τελος της βδομάδας και το κανουν αρχή. Ο κόσμος θελει να παρει το παιχνιδάκι του παρασκευη να το φχαριστηθει το ΣΚ. Οχι να το παρει Δευτεροτριτες...
  15. Replies
    485
    Views
    86,533

    Cross-Gen Το mount ειναι λιγο ακυρο ειναι η αληθεια....

    Το mount ειναι λιγο ακυρο ειναι η αληθεια. Βλεπεις εκει και το εφε οτι σκιζει τον αερα αλλα δεν παει και τοοοσο γρηγορα. Ψιλοαχρηστο μου φαινεται. Παντως ειναι απο τα λιγα παιχνιδια που αξιζει η...
  16. Thread: Diablo 3

    by Noobios
    Replies
    496
    Views
    75,726

    Cross-Gen Το εχω ξαναπει εδω. Για μενα ειναι απο τα πιο...

    Το εχω ξαναπει εδω. Για μενα ειναι απο τα πιο διασκεδαστικα coop αυτη την στιγμη στο PS4. Εχει ιστορια και πλοκη κανονικα απλα καποια στιγμη τελειωνει. Απο εκει και περα αρχιζει το φαρμαρισμα σε...
  17. Replies
    485
    Views
    86,533

    Cross-Gen Πειτε μου λιγο ποσες φορες πηδατε σα...

    Πειτε μου λιγο ποσες φορες πηδατε σα καθυστερημενοι ενω προσπαθειτε να λουταρετε; χαχαχα
  18. Thread: Diablo 3

    by Noobios
    Replies
    496
    Views
    75,726

    Cross-Gen Ξεκινα το. Σε παει πολυ σταδιακα. Μην ψαρωνεις με...

    Ξεκινα το. Σε παει πολυ σταδιακα. Μην ψαρωνεις με αναλυσεις end game που διαβαζεις. Σε παει απο το χερι το παιχνιδι μεχρι να φτασεις στα τελευταια που θα εχεις το υποβαθρο να ψαχτεις και μονος σου...
  19. Thread: Diablo 3

    by Noobios
    Replies
    496
    Views
    75,726

    Cross-Gen Είναι από την παλιά έκδοση πσ3 που πέρασαν τα...

    Είναι από την παλιά έκδοση πσ3 που πέρασαν τα σειβς. Τα είχαν φτιάξει τα αιτεμς σε χακαρισμενα πσ3.
  20. Thread: Diablo 3

    by Noobios
    Replies
    496
    Views
    75,726

    Cross-Gen Οταν μπεις στα torment difficulties θα βελτιωθει...

    Οταν μπεις στα torment difficulties θα βελτιωθει πολυ το λουτ. Τ4 πεφτει πολυ πραγμα αλλα το θεμα ειναι να εισαι τυχερος και στα ρολλς.
  21. Thread: Diablo 3

    by Noobios
    Replies
    496
    Views
    75,726

    Cross-Gen Οποιος θελει με κανει add παιδια για κανα δωρακι:...

    Οποιος θελει με κανει add παιδια για κανα δωρακι: Ghostantine

    Παιζω crusader 70lvl 49 παραγκον. Φαρμαρω Τ1 και χαροπαλευω Τ2.
  22. Replies
    1,243
    Views
    288,851

    Exclusive Εμένα πάντως αυτό που μου την σπάει λίγο είναι...

    Εμένα πάντως αυτό που μου την σπάει λίγο είναι ότι ενώ παίζω φουλ κακος δεν συναδει με τον ήρωα και τους διαλόγους κτλ. Δηλαδή ξερωγω κολληταρια με τον αδερφό μου τον μπατσο όταν έχω ξεκληρισει όλο...
  23. Sticky: Φυσικα και εχει. Προπαραγγειλα Destiny & Watch...

    Φυσικα και εχει. Προπαραγγειλα Destiny & Watch Dogs στα 54 ευρω εκαστος. Επισης, πολυ καλη τιμη βγαινει σε Dual Shock 4 & PS4 καμερα στα 47 ευρω εκαστος. Τα launch games εχουν γελοια εκπτωση και στα...
  24. Replies
    523
    Views
    80,156

    Cross-Gen 26.99Ε για συνδρομητες ps plus και 29.99Ε για...

    26.99Ε για συνδρομητες ps plus και 29.99Ε για τους υπολοιπους ειναι διαθεσιμο απο σημερα.
  25. Replies
    23
    Views
    4,642

    PSN Μια χαρα ειναι το παιχνιδακι για free....

    Μια χαρα ειναι το παιχνιδακι για free. Συμπαθητικα γραφικα και αρκετα ωραιο feeling στο shooting. Τωρα δεν το εψαξα παραπανω για να κατσω να φτιαξω class κτλ. Αν δεν εχεις call of duty μια χαρα...
Results 1 to 25 of 34
Page 1 of 2 1 2