Search:

Page 1 of 24 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    883
    Views
    283,939

    Death Stranding Multiplayer Won’t Require...

    Death Stranding Multiplayer Won’t Require PlayStation Plus



    11786

    καλα νεα γιατι δεν εχω Plus ουτε σκοπευα να αποκτησω.

    1177112037295411200
  2. Replies
    1,348
    Views
    470,917

    Sticky: Το πηρα και εγω το Lite (turquoise). Nομιζα οτι...

    Το πηρα και εγω το Lite (turquoise). Nομιζα οτι θα αντεχα μεχρι να βγλαει η Atlus καποιο τιτλο, αλλα δεν...
    Aγορασα και μια θηκη για να το εχω μεσα γιατι δεν ειναι σαν το 3DS που κλεινει και ευκολα...
  3. Ο jason schreier τι δουλεια ειχε στο συγκεκριμενο...

    Ο jason schreier τι δουλεια ειχε στο συγκεκριμενο αρθρο δεν το καταλαβα. Ο ανθρωπος εδω και χρονια γραφει για τις σκληρες συνθηκες που επικρατουν στη βιομηχανια των βιντεοπαιχνιδιων και δεν το εκανε...
  4. 8 χρονια. 8 χρονια γι αυτο... αν θα εφτιαχνα...

    8 χρονια. 8 χρονια γι αυτο...
    αν θα εφτιαχνα ενα κοκτειλ με τα υλικα του τελευταιου κυκλου θα εβαζα ενα μερος Οτι ναναι, δυο μερη Αμνησια και μπολικο cringy. Επισης: ...
  5. Poll: Το myplaystation μου κανει λιγο γουτσου γουτσου. ...

    Το myplaystation μου κανει λιγο γουτσου γουτσου.

    Αν και το Psforums "ακουγεται" πιο λογικο με την εννοια οτι περιλαμβανει τα παντα για τη κονσολα σε παρελθον και μελλον, παρ ολ αυτα επελεξα το...
  6. Replies
    263
    Views
    63,336

    Το Path of exile ειναι ετοιμο για κατεβασμα στο...

    Το Path of exile ειναι ετοιμο για κατεβασμα στο PSN. Ειναι κοντα στα 10gb.
  7. Replies
    347
    Views
    90,895

    Απο το review του gamespot, το βαζω σε σποιλερ...

    Απο το review του gamespot, το βαζω σε σποιλερ
    While I have invested upwards of 30 hours into it, there are still a few more locations I need to explore and bosses I need to beat before the credits...
  8. Sticky: Exclusive: Walmart is Talking to Developers and...

    Exclusive: Walmart is Talking to Developers and Publishers About a Potential Streaming Service



    Aν τα Γρηγορης μικρογευματα δεν αποκτησουν τo δικo τους streaming service δεν το κουναω ρουπι απο...
  9. Sticky: Για οσους ενδιαφερονται εδω ειναι το link που σε...

    Για οσους ενδιαφερονται εδω ειναι το link που σε 3 ωρες και κατι θα αρχισει το Google GDC Keynote.


    https://www.youtube.com/watch?v=nUih5C5rOrA
  10. Replies
    2,266
    Views
    545,565

    Δυστυχως τα rpg, οσο κι αν ειναι το αγαπημενο μου...

    Δυστυχως τα rpg, οσο κι αν ειναι το αγαπημενο μου ειδος, εχουν σοβαροτατο προβλημα σε αυτα που αναφερεις. Οταν θελουν να γεμισουν τοσες ωρες παιχνιδιου το πιο ευκολο πραγμα ειναι να σε κανουν...
  11. Replies
    2,266
    Views
    545,565

    Αυτο ειναι ενα καλο ερωτημα. Υπαρχουν χαρακτηρες...

    Αυτο ειναι ενα καλο ερωτημα. Υπαρχουν χαρακτηρες σε βιντεοπαιχνιδια τοσο καλογραμμενοι ωστε να σε κρατησουν απο το πρωτο λεπτο η οταν τους τρως στη μαπα για δεκαδες ωρες στο τελος δενεσαι μαζι...
  12. Replies
    2,266
    Views
    545,565

    Εγω παλι τα κανω αναποδα. Εχει συμβει με παιχνιδι...

    Εγω παλι τα κανω αναποδα. Εχει συμβει με παιχνιδι να εχω ενθουσιαστει τρελα και παλαβα απο το πρωτο μισαωρο και μετα απο μερικες δεκαδες ωρες να εχω βαρεθει τη ζωη μου και να το παρατησω, βλεπε...
  13. Replies
    1,348
    Views
    470,917

    Sticky: Αυτη η Nintendo το εχει παρακανει με τα Amiibo

    Αυτη η Nintendo το εχει παρακανει με τα Amiibo
  14. Replies
    585
    Views
    117,395

    Αυτο με τα Κυθηρα μπορω να το επιβεβαιωσω και...

    Αυτο με τα Κυθηρα μπορω να το επιβεβαιωσω και εγω. Σιγουρα καποιος απο την ομαδα καταγεται απο εκει γιατι δεν μπορω να δικαιλογησω διαφορετικα τοσα πολλα και στη πλειοψηφια τους καλα sidequest για...
  15. Το 3 που να μ αρεσε κιολας :p ...

    Το 3 που να μ αρεσε κιολας :p

    https://i.imgur.com/By1gI3i.png
  16. Replies
    67
    Views
    9,642

    Για οσους ενδιαφερονται υπαρχει demo του...

    Για οσους ενδιαφερονται υπαρχει demo του παιχνιδιου στο PSN και θα ειναι διαθεσιμο μεχρι και τις 17 του μηνος.
  17. Replies
    585
    Views
    117,395

    Στο συγκεκριμενο quest ειχα και εγω προβλημα. Δεν...

    Στο συγκεκριμενο quest ειχα και εγω προβλημα. Δεν μου εδιναν σφραγιδες. Αν θυμαμαι καλα τελικα τις βρηκα απο Σπαρτιατες πολεμαρχους εκτος Αττικης... Τρεχα γυρευε. Ενας καλος τροπος να δεις το Loot...
  18. Replies
    28
    Views
    3,299

    Kαποια πραγματα ετσι για το ξεκινημα. Στην...

    Kαποια πραγματα ετσι για το ξεκινημα.

    Στην αρχη μπορεις να διαλεξεις αναμεσα απο 6 premade χαρακτηρες με τα δικα τους sidequest και διαλογους η να φτιαξεις εναν δικο σου. Αφου εισαι φρεσκος στο...
  19. Replies
    585
    Views
    117,395

    Οχι. Θα πρεπει να πας στην Ανδρο.

    Οχι. Θα πρεπει να πας στην Ανδρο.
  20. Replies
    585
    Views
    117,395

    Assassin’s Creed Odyssey Update Version 1.10 And...

    Assassin’s Creed Odyssey Update Version 1.10 And 1.11 (PS4) Patch Notes (PC, Xbox One)


    Introducing the Mastery Levels System

    Θα ειναι διαθεσιμο με το που φτασεις το level 50
    ...
  21. Replies
    28
    Views
    3,299

    Αν θα μπορουσα να περιγραψω το παιχνιδι με μια...

    Αν θα μπορουσα να περιγραψω το παιχνιδι με μια προταση θα ηταν η εξης: Βαλε τη φαντασια σου να δουλεψει.

    Χωρις υπερβολες απο το πρωτο Act στο κανει ξεκαθαρο. Εισαι φυλακισμενος σε ενα...
  22. Sticky: Επιτελους και στο PS4 , απ τα καλυτερα action rpg...

    Επιτελους και στο PS4 , απ τα καλυτερα action rpg που εχω παιξει. Ειναι σαν να εχεις παρει ενα μεγαλο καζανι και να βαλεις μεσα το Diablo 2, το sphere grid του Final Fantasy 10 και τα materia του...
  23. Replies
    642
    Views
    155,434

    χρονια πολλα στους Δημητρηδες!!

    χρονια πολλα στους Δημητρηδες!!
  24. Μετα απο 170 ωρες περιπου μπορω να πω με σιγουρια...

    Μετα απο 170 ωρες περιπου μπορω να πω με σιγουρια οτι για οποια κονσολα στο μελλον κυκλοφορησει η συγκεκριμενη σειρα θα ειναι αυτη που θα προτιμησω. Το εκανα εδω και χρονια για το Final Fantasy...
  25. Replies
    541
    Views
    68,500

    Ο Σρεντινγκερ θα ηταν περηφανος με δαυτους.

    Ο Σρεντινγκερ θα ηταν περηφανος με δαυτους.
Results 1 to 25 of 588
Page 1 of 24 1 2 3 4