Search:

Page 1 of 40 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Κι εμένα πέρυσι στα μέσα-τέλη Σεπτεμβρίου που...

    Κι εμένα πέρυσι στα μέσα-τέλη Σεπτεμβρίου που είχα πάει το DSense στην κομετρον (όχι μεταφορική / πήγα ο ίδιος στο Χαλάνδρι), μου κράτησαν το παλιό (αφού το τσέκαρε σε pc ότι όντως ντρίφταρε) και μου...
  2. Εκεί τον Δεκέμβριο που μου είχαν αντικαταστήσει...

    Εκεί τον Δεκέμβριο που μου είχαν αντικαταστήσει το δικό μου, μου το είχε πει με σαφήνεια ότι ανανεώνεται η εγγύηση (και ότι φαίνεται σε αυτούς στο σύστημα αν χρειαστεί)!
  3. Replies
    8,677
    Views
    2,545,929

    Sticky: Εγω παιδια δεν κανω τουρκικο account σε καμμια...

    Εγω παιδια δεν κανω τουρκικο account σε καμμια περιπτωση ακομα και αν μου εδιναν PSPlus/DisneyPlus/whatever εφορου ζωης τσαμπα.

    Δεν εχω κατι με τον τουρκικο λαο, εχω ομως σιγουρα με την παρουσα...
  4. Παντα ειναι στεναχωρο οταν μελη φευγουν απο μια...

    Παντα ειναι στεναχωρο οταν μελη φευγουν απο μια κοινοτητα, αλλα ειναι εδω που τα λεμε και αναποφευκτο μερικες φορες.

    Κι εμενα μου λειπουν καποια παιδια που εγραφαν συχνα παλια, και εμενα μου...
  5. Replies
    2,409
    Views
    294,862

    Εγω ειλικρινα, δεν καταλαβαινω πως λειτουργει...

    Εγω ειλικρινα, δεν καταλαβαινω πως λειτουργει πελον η αμερικη... ή μαλλον καταλαβαινω αλλα κανω οτι δεν...

    Εκτος του οτι ειναι περισσοτερο διχασμενοι απο ποτε μεταξυ τους σαν λαος, η πολιτικη...
  6. Replies
    636
    Views
    117,213

    Sticky: Δυστυχώς η Apple έχει σκαλώσει να επιβάλλει σε...

    Δυστυχώς η Apple έχει σκαλώσει να επιβάλλει σε όλους τους browser για iOS να χρησιμοποιούν το ίδιο, ολόιδιο, engine με αυτό του Safari.

    Οπότε στο iOS όπως δεν μου εμφανίζονται καμιά φορά τα...
  7. Replies
    8,677
    Views
    2,545,929

    Sticky: All-new PlayStation Plus game lineup: Assassin’s...

    All-new PlayStation Plus game lineup: Assassin’s Creed Valhalla, Demon’s Souls, Ghost of Tsushima Director’s Cut, NBA 2K22, and more join the service


    ...
  8. Event Summer Game Fest (9 Ιουνίου - ΤΒΑ)

    https://www.summergamefest.com/


    https://assets-global.website-files.com/61f354290ecd49dc0c8f5212/627403037fb2a1474895d8ec_sgf_email.png

    Summer Game Fest --- 9 Ιουνίου 21:00 - 23:00


    ...
  9. Replies
    303
    Views
    76,158

    Leaker Says Konami Pulled Silent Hill Pics It...

    Leaker Says Konami Pulled Silent Hill Pics It Apparently Doesn't Want You To SeeΘέλω να ανακοινωθεί μόνο και μόνο για να ξέρουμε ποιος κάνει τι.
    ...
  10. Sticky: Ειναι η πρωτη φορα που θα ευχομουν να δουμε...

    Ειναι η πρωτη φορα που θα ευχομουν να δουμε μονοπωλιο Sony και μηδενικο ανταγωνισμο. Γιατι εκει που παει να παιξει το παιχνιδι (τον ανταγωνισμο) η MS μονο κακο βλεπω για το χομπι μου. Ευχομαι να...
  11. PART IV Empire Of Sin Day 1 Edition *NEW*...

    PART IV



    Empire Of Sin Day 1 Edition *NEW* for PS4 9 euros

    Eνα ακομα strategy RPG που θυμιζει X-Com αυτη την φορα ομως σε διαφορετικο setting κ συγκεκριμενα στις ΗΠΑ την περιοδο της...
  12. PART III The Dark Pictures Anthology :...

    PART III



    The Dark Pictures Anthology : Little Hope *NEW* for PS4 19 euros

    Αλλο ενα game της Supermassive απο την γνωστη Horror σειρα.
    Ακομα δυστυχως δεν εχω ξεκινησει καποιο της σειρας κ...
  13. PART II Wasteland 2 Directors Cut *NEW*...

    PART II



    Wasteland 2 Directors Cut *NEW* for PS4 15 euros

    Εχοντας αγορασει το Wasteland 3 σε προηγουμενη αγορα μου πηρα κ το 2ο μερος μιας κ αρχιζει κ αυτο να λιγοστευει στα καταστηματα....
  14. Μετα απο 2μισι μηνες επεστρεψα με 27 νεα games...

    Μετα απο 2μισι μηνες επεστρεψα με 27 νεα games απο τις τελευταιες αγορες μου.
    Οπως στο τελευταιο ποστ ετσι κ τωρα κυνηγησα κυριως games τα οποια ειχαν ξεκινησει να λιγοστευουν σε διαθεσιμοτητα με...
  15. Οδηγός | Πως να γράψετε και να επεξεργαστείτε βίντεο από το PS5 σε 4Κ HDR | Youtube Tutorial

    Γεια σας παίδες, έφτιαξα αυτόν τον οδηγό για όποιον ενδιαφέρεται να γράφει και να μοντάρει βίντεο για το youtube απο το PS5 χωρίς κάποια capture card, και χωρίς την χρήση επι πληρωμής software. Το...
  16. Replies
    714
    Views
    76,611

    PS4/5 Exclusive Ετοιμάζεται νέο παιχνίδι! Βάσει δηλώσεων από...

    Ετοιμάζεται νέο παιχνίδι!

    Βάσει δηλώσεων από μια συνέντευξη του Mathijs de Jonge, creative director στην Guerrilla "το Horizon είναι ένας τίτλος μυστηρίου", "έχουμε πολλά πράγματα στο lore του...
  17. Η Παγώνα κάνει μαθήματα Scratch, κσι το Σάββατο...

    Η Παγώνα κάνει μαθήματα Scratch, κσι το Σάββατο είχαν ομαδικό project κσι έφτιαξαν ένα παιχνίδι με 6 επίπεδα. Η δικιά μου είχε το level 4, και μετά απο 15-20 λεπτά προσπάθειας δεν μπόρεσα να το...
  18. Replies
    197
    Views
    129,513

    Sticky: Εγώ πάλι δε γνώριζα για αυτά τα προβλήματα του...

    Εγώ πάλι δε γνώριζα για αυτά τα προβλήματα του Martha is Dead και βέβαια τα διαπίστωσα από ένα σημείο και μετά καθώς είχα προχωρήσει το παιχνίδι.

    Πολύ απλά δε μπορούσε να κάνει με κανέναν τρόπο...
  19. Replies
    197
    Views
    129,513

    Sticky: Πήρα με μεγάλη χαρά το Martha is dead που η...

    Πήρα με μεγάλη χαρά το Martha is dead που η retail έκδοση είναι πολύ ωραία με μπόνους αφίσα και stickers το ξεκίνησα με κέρδισε πολύ και έχω μείνει τώρα με ένα save corrupted αποτι φαίνεται και δεν...
  20. Replies
    7,473
    Views
    968,784

    Sticky: Η τούρτα γενεθλίων μου . Εφόσον λεει τρως οχι...

    Η τούρτα γενεθλίων μου .
    Εφόσον λεει τρως οχι γλυκά αλλα μπέργκερς ορίστε η τούρτα σου .
    παρε και σόδες και λουλούδια και εισαι κομπλε .

    Αντε μάγκες καλα 45 μου 12930
  21. Από την σημερινή απονομή πτυχίων του ΕΑΠ. Θα...

    Από την σημερινή απονομή πτυχίων του ΕΑΠ. Θα δείτε την αφεντομουτσουνάρα μου να διαβάζει τον όρκο , ως άριστος φοιτητής.
    Σε περίπτωση που δεν δουλέψει το timestamp είναι στις 3 ώρες 41 λεπτά 56...
  22. Καλησπέρα παίδες. Δε μπορώ να κρύψω τη χαρά...

    Καλησπέρα παίδες.

    Δε μπορώ να κρύψω τη χαρά μου ως χομπίστας μουσικός και 100% αυτοδίδακτος.

    5ος σε διαγωνισμό του Jens Bogren ανάμεσα δε ξέρω και εγώ σε πόσες συμμετοχές.



    Ανακοίνωση...
  23. Replies
    3,973
    Views
    352,009

    Αυτό . . . και ακούστε και το άλμπουμ τους με...

    Αυτό . . . και ακούστε και το άλμπουμ τους με τίτλο Velvet Dawn που είναι εξαιρετικό για όποιον αρέσκεται σε τέτοιου είδους ακούσματα.

    https://youtu.be/VgFvuPW2gq8
  24. Replies
    8,677
    Views
    2,545,929

    Sticky: Το σημείο "κλειδί" είναι ΑΝ υπάρξει upgrade από...

    Το σημείο "κλειδί" είναι ΑΝ υπάρξει upgrade από PS Plus (το μελλοντικό Essential) προς PS Plus Extra/Premium και ΠΟΣΟ θα κοστίζει αυτό το upgrade path.

    Με δύο άγνωστους παράγοντες (ΑΝ + ΠΟΣΟ),...
  25. Replies
    8,677
    Views
    2,545,929

    Sticky: Για εμένα είναι φόλες και τα τρία. Νταξ η...

    Για εμένα είναι φόλες και τα τρία.

    Νταξ η κατάσταση για το πς5 πάει από το κακό στο χειρότερο σε στυλ how low can you go;
Results 1 to 25 of 1000
Page 1 of 40 1 2 3 4