Search:

Page 1 of 14 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    143
    Views
    17,885

    Πωωω, πώς έχει καταλήξει ρε παιδιά το thread του...

    Πωωω, πώς έχει καταλήξει ρε παιδιά το thread του παιχνιδιού... 5+ σελίδες διαφωνίες.

    Εντάξει είμαστε οι περισσότεροι που έχουμε παίξει το παιχνίδι σχεδόν σε όλες τις εκδόσεις, διότι είμαστε...
  2. Replies
    66
    Views
    7,245

    PS4/PS5 Καλημέρα, Για κάποιο λόγο έλαβα άλλους 2...

    Καλημέρα,
    Για κάποιο λόγο έλαβα άλλους 2 κωδικους για το Dying Light 2 PS5 Pre-order pack και τους παραθέτω προς χρήση, όποιος προλάβει :sombrero:

    C5P7-3QNC-JQ7Q

    και

    H8F2-NCNA-GBHB
  3. Replies
    66
    Views
    7,245

    PS4/PS5 Check dms Γιάννη :)

    Check dms Γιάννη :)
  4. Replies
    66
    Views
    7,245

    PS4/PS5 Καλησπέρα, Έχω έναν έξτρα κωδικό για το PS5...

    Καλησπέρα,
    Έχω έναν έξτρα κωδικό για το PS5 pre-order bonus, καθώς από εκεί που το παράγγειλα μου έδωσαν τελικά 2 κωδικούς μαζί με την special έκδοση.
    Ο 1ος με quote το δικό μου για να ξέρω ότι το...
  5. Exclusive Τελικά, τέλος για 2η φορά καπάκια και πήρα και...

    Τελικά, τέλος για 2η φορά καπάκια και πήρα και την πλατίνα.
    Αν και ξεκίνησα με την προσδοκία να το ολοκληρώσω στο Grounded, πολύ γρήγορα διαπίστωσα ότι δε θα είχα την υπομονή και επιμονή να...
  6. Exclusive Να πω εδώ ότι το είχα πάρει day 1 με pre-order...

    Να πω εδώ ότι το είχα πάρει day 1 με pre-order την special edition, όταν όμως κυκλοφόρησε το 2020, έτυχε να ξεκινάω το Death Stranding εν μέσω καραντίνας και με κράτησε για μήνες-είχα άλλωστε άπειρο...
  7. Replies
    1,676
    Views
    364,043

    Είχα πει θα κρατηθώ, αλλά βλέποντας εδώ και...

    Είχα πει θα κρατηθώ, αλλά βλέποντας εδώ και εβδομάδες τις φωτογραφήσεις της κονσόλας και το πόσο άψογη δείχνει, ε, δεν κρατήθηκα...

    12866

    Ακόμα ένα "HALO box" στη συλλογή μου και πιο πολύ νιώθω...
  8. Replies
    38
    Views
    3,786

    PS4/PS5 Το ξεκίνησα κι εγώ χθες και έχω πάθει πλάκα. Αν...

    Το ξεκίνησα κι εγώ χθες και έχω πάθει πλάκα. Αν και τα έχει γράψει σχεδόν όλα ο Δημήτρης πιο πάνω, το παιχνίδι είναι ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟ!
    Με κάνει να αισθάνομαι ότι είναι μακρινός ξάδερφος του Mass Effect,...
  9. Sticky: Εγώ είχα από Amazon UK 1 παραγγελία πριν τις...

    Εγώ είχα από Amazon UK 1 παραγγελία πριν τις γιορτές (23/12/20, 7 παιχνίδια, αξία 120λίρες), την οποία έσπασαν σε 3 δέματα (τρομάρα τους).
    Ένα πρόλαβε να φύγει πριν την πρωτοχρονιά με το NFS Hot...
  10. Replies
    883
    Views
    283,641

    Το νούμερο 1 ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ και ΧΡΗΣΙΜΟ tip είναι...

    Το νούμερο 1 ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ και ΧΡΗΣΙΜΟ tip είναι με το που ξεκλειδώσεις τις τροχαλίες (ziplines) να αρχίσεις να επενδύεις τοποθετώντας από μία σε στρατηγικά σημεία. Όσο προχωράς στο παιχνίδι θα...
  11. Replies
    1,444
    Views
    195,268

    Για να μην σπαμάρω τα ίδια πράγματα στα threads,...

    Για να μην σπαμάρω τα ίδια πράγματα στα threads, εδώ http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/18814-PlayStation-5-Launch-Thread-Next-Gen-is-Here%21%21%21?p=690492&viewfull=1#post690492 και οι...
  12. Παιδιά ειλικρινά τώρα βρήκα χρόνο να κάτσω κάπως...

    Παιδιά ειλικρινά τώρα βρήκα χρόνο να κάτσω κάπως με ηρεμία.

    Ναι παρέλαβα χθες το απόγευμα στις 18.00. Το δέμα το έφερε στην πόρτα μου ο ίδιος ο συνιδρυτής της Instacar (της εταιρείας που είχαν...
  13. Replies
    1,444
    Views
    195,268

    Καλησπέρα παιδιά. Συγχωρέστε με αν δεν είναι...

    Καλησπέρα παιδιά.

    Συγχωρέστε με αν δεν είναι το κατάλληλο thread (θα το βάλω και στις αγορές), ωστόσο, επειδή κουβεντιάζουμε πολύ τον Κωτσόβολο εδώ μέσα σκέφτηκα να το μοιραστώ.

    Κονσόλα έχω...
  14. Replies
    1,444
    Views
    195,268

    The Kotsovolos pre-order experience. "Στον...

    The Kotsovolos pre-order experience.

    "Στον Κωτσόβολο δε χαλάμε την παράδοση". Και είναι αλήθεια.
    Έτσι ξεκινάει το ηχητικό μήνυμα που άκουγα όλο το πρωί σε 5 διαφορετικά τηλεφωνήματα με μέσο όρο...
  15. Replies
    10
    Views
    3,867

    Πωωω καλό συνονόματε αλλά μας καις από Amazon.com...

    Πωωω καλό συνονόματε αλλά μας καις από Amazon.com πώς θα το φέρω τώρα; Κάτσε να δω αν έχει τίποτα στο UK.
    Είσαι θεός πάντως, σε ευχαριστώ! Τώρα ξέρω τι ψάχνω.
  16. Κοίταζα τώρα λίγο στο insomnia και είδα τις...

    Κοίταζα τώρα λίγο στο insomnia και είδα τις δεκάδες αγγελίες των scalpers να ζητάνε μέχρι και 970! (το 70 μου άρεσε) ευρώ για την κονσόλα.
    Κι είναι και κάτι τύποι που τις έχουν πάρει και δυο-δυο...
  17. Replies
    1,444
    Views
    195,268

    Κι εγώ το ίδιο βλέπω στο status της παραγγελίας...

    Κι εγώ το ίδιο βλέπω στο status της παραγγελίας μου και μίλησα με μια κοπέλα να ρωτήσω πότε ακριβώς θα παραδοθεί και με ποια εταιρεία και μου είπε ότι αυτές τις ημέρες αξοποιούν πολλά μέσα και δεν...
  18. Replies
    565
    Views
    68,075

    Exclusive Ένα heads up για όποιον ενδιαφέρεται, όπως είχα...

    Ένα heads up για όποιον ενδιαφέρεται, όπως είχα πει έφτιαξαν το delivery και μπορείς να βάλεις pre-order για Ελλάδα, όποιος πιστός ας προσέλθει :)
  19. Replies
    883
    Views
    283,641

    ^^ Το είχαμε αναφέρει αρκετοί εδώ μέσα, οι πρώτες...

    ^^ Το είχαμε αναφέρει αρκετοί εδώ μέσα, οι πρώτες 20 - 40 ώρες με το παιχνίδι αν ασχολείσαι με όλα και ειδικά μέχρι το κεφάλαιο 3, είναι make or break για το αν θα συνεχίσει κάποιος να παίζει.
    Άπαξ...
  20. Replies
    565
    Views
    68,075

    Exclusive Amazon UK έχει ανέβει εδώ και καιρό η σελίδα του...

    Amazon UK έχει ανέβει εδώ και καιρό η σελίδα του προϊόντος, όμως προς το παρόν όπως με αρκετά preorders λέει "does not ship to Greece".
    ...
  21. Εγώ πολύ πρόσφατα πέτυχα σε προσφορά και πήρα...

    Εγώ πολύ πρόσφατα πέτυχα σε προσφορά και πήρα αυτόν εδώ https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07VNTFHD5/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o02_s00?ie=UTF8&psc=1 στα 88 λίρες.
    Τώρα έχει ανέβει η τιμή του,...
  22. Replies
    883
    Views
    283,641

    Έγω έχω φτάσει πλέον στο Chapter 9 από τα 14 που...

    Έγω έχω φτάσει πλέον στο Chapter 9 από τα 14 που έχω διαβάσει ότι έχει και είμαι ήδη στις 160 ώρες in game καθαρό χρόνο. Δεν μπορώ να ξεκολλήσω κάθε μέρα από το παιχνίδι.
    Η συμβουλή μου κάνε λίγο...
  23. ^^ χμμ χωρίς να θέλω να σε ανησυχήσω, κι εμένα το...

    ^^ χμμ χωρίς να θέλω να σε ανησυχήσω, κι εμένα το PS4 Pro από την πρώτη σειρά ήταν, απλώς ήμουν τυχερός γιατί είχα πάρει την επέκταση εγγύησης και μου το άλλαξαν...
  24. Replies
    883
    Views
    283,641

    Πολλά spoilers στο τρέιλερ, προτείνω να...

    Πολλά spoilers στο τρέιλερ, προτείνω να προσέχετε.

    Εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μην γράψω τίποτα ακόμη, προς το παρόν ανυπομονώ κάθε μέρα να γυρίσω σπίτι να παίξω και όταν το βάλω, χάνω την αίσθηση...
  25. Σου βγάζει κάποιο μήνυμα όταν δε διαβάζει το...

    Σου βγάζει κάποιο μήνυμα όταν δε διαβάζει το δισκάκι;

    Έτσι όπως είδα αυτά που γράφεις, μου θυμίζει αυτό που συνέβη σε εμένα (δες εδώ...
Results 1 to 25 of 327
Page 1 of 14 1 2 3 4