Search:

Page 1 of 7 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: Alan Wake 2

    by WolfRathmA
    Replies
    77
    Views
    5,694

    Έχω πολλά χρόνια να ευχαριστηθώ και να πορωθώ με...

    Έχω πολλά χρόνια να ευχαριστηθώ και να πορωθώ με παιχνίδι τόσο πολύ! Περίμενα πως και πως την στιγμή που θα ανοίξω την κονσόλα και θα κάτσω να παίξω.

    Επιτέλους, ένα πραγματικά horror παιχνίδι, που...
  2. Replies
    3,261
    Views
    594,665

    Sticky: Απο τη στιγμη που ανοιγουν οι πορτες αργα ή...

    Απο τη στιγμη που ανοιγουν οι πορτες αργα ή γρηγορα θα περασουν ολοι...

    Ετσι εγινε και με τα exclusive της Sony στο PC... σιγα σιγα μας το ειπαν, τωρα το θεωρουμε δεδομενο και μας δεν μας κανει...
  3. Replies
    7
    Views
    519

    Τέλος από μένα το παιχνίδι, προσπάθησα να το...

    Τέλος από μένα το παιχνίδι, προσπάθησα να το τραβήξω όσο περισσότερο μπορούσα και έγραψα πολλεεες ώρες.
    Όπως ξαναείπα, ήταν μια μεγάλη έκπληξη για μένα, αφού όταν είχα δει το τρέιλερ μου είχε κάνει...
  4. Thread: Alan Wake 2

    by Valkyre
    Replies
    77
    Views
    5,694

    Τελος απο εμενα και πλατινα μετα απο 45 ωρες. Και...

    Τελος απο εμενα και πλατινα μετα απο 45 ωρες. Και λεω 45 ωρες για να δειξω οτι το παιχνιδι κυριολεκτικα το ξεζουμισα, δεν αφησα σημαδακι στον χαρτη ανεξερευνητο.

    Συνολικα το παιχνιδι μου αρεσε....
  5. Replies
    8,678
    Views
    2,546,079

    Sticky: Την αυτή τη μαλακία της Σονυ που δεν δίνει...

    Την αυτή τη μαλακία της Σονυ που δεν δίνει έκπτωση στο απλό Essential αν δεν έχει τελειώσει η συνδρομή τα τελευταία χρόνια, απλώς συμφώνησα με τον Slay ότι.....είναι μαλακία!

    Ιδιαίτερα με την...
  6. Sticky: Διαφωνω. Και διαφωνω οχι με αυτο που θες επι...

    Διαφωνω.

    Και διαφωνω οχι με αυτο που θες επι της ουσιας να πεις, οσο με το γεγονος οτι αυτο αποτελει μια ουτοπια κατα τη γνωμη μου κατι που δεν μπορει επι του πρακτεου να συμβει χωρις να εχει τα...
  7. Sticky: Καλά εννοείται ότι ΠΟΤΕ δεν αγόρασα full price...

    Καλά εννοείται ότι ΠΟΤΕ δεν αγόρασα full price συνδρομή. Αγόραζα στα επίπεδα που λες καθώς μόνο έτσι κααααααααπως δικαιολογούσε την αξία της.

    Τώρα πλέον με τις αυξήσεις δε δικαιολογεί τίποτα.
    ...
  8. Replies
    95
    Views
    11,092

    Exclusive Επιτελους ολοκληρωσα το παιχνιδι.. Τι ΕΠΟΣ...

    Επιτελους ολοκληρωσα το παιχνιδι..

    Τι ΕΠΟΣ ηταν αυτο.. παιδια θα το ξαναπω το καλυτερο final fantasy εδω και δεκαετιες και ενα απο τα καλυτερα της σειρας. Ευγε στην ομαδα αναπτυξης.

    Δεν ειναι...
  9. Replies
    8,678
    Views
    2,546,079

    Sticky: ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!!!!!! ...

    ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!!!!!!

    ΜΠΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑ

    Μόλις μπήκαν τα παιχνίδια Ιουλίου (PS Plus Essential).

    Έβαλα να κατεβαίνει το Alan Wake, είναι στα 29.5 ΓΒ.

    Από καθαρή...
  10. Replies
    3,261
    Views
    594,665

    Sticky: [URL="https://unboxholics.com/news/gaming/105707-r...

    [URL="https://unboxholics.com/news/gaming/105707-redfall-oi-developers-ilpizan-i-microsoft-na-to-akyrosei-otan-pire-ti-bethesda?fbclid=IwAR2d43IbfNEJB9fioo8aSGVnmZpa-dLFDmvqVD_PXrfq5ChrfayPKabO8GI"]...
  11. Sticky: Βρε μήπως η Sony, βλέποντας ότι δεν έχει...

    Βρε μήπως η Sony, βλέποντας ότι δεν έχει ανταγωνισμό ΑΛΛΑ γνωρίζοντας ότι αναμένονται στους επόμενους 9-12 μήνες κυκλοφορίες βαριών χαρτιών από MS και τη Νιντεντο να ετοιμάζεται για ανακοίνωση νέας...
  12. Replies
    3,261
    Views
    594,665

    Sticky: Εμ, μα ρε γαμώτι σου ρε MS! Έβγαλες ένα και...

    Εμ, μα ρε γαμώτι σου ρε MS!

    Έβγαλες ένα και Γ@ΜΩ (στο είδος του) παιχνίδι στο X360 με την "καλημέρα" και ΕΣΚΙΣΕ στις πωλήσεις, το άψογο Gears of War, έβγαλες και πολύ καλές συνέχειες (ακόμα και το...
  13. Sticky: Τι έχεις σκεφτεί; Αν βαριέσαι να γράφεις πολλά,...

    Τι έχεις σκεφτεί; Αν βαριέσαι να γράφεις πολλά, γράψε περιληπτικά. Αν θέλεις φυσικά. Εγώ θεωρώ πως θα έχουμε time jump με την Ellie στα 30 της, βάλε βγάλε 3 χρόνια, και η υπόθεση θα αφορά την...
  14. Replies
    27
    Views
    3,468

    Exclusive VR Το τελείωσα χθες. Σε γενικές γραμμές θα το...

    Το τελείωσα χθες. Σε γενικές γραμμές θα το χαρακτήριζα αδιάφορο με κάποιες οκ στιγμές. Σίγουρα έχει πέσει δουλίτσα άλλα όπως έχω ξαναγράψει κάποιες επιλογές τους δεν τις καταλαβαίνω.


    Θα έλεγα...
  15. Replies
    900
    Views
    106,836

    Sticky: Mα για αυτό έγραψα Λευτέρη οτι θέλω να δω και...

    Mα για αυτό έγραψα Λευτέρη οτι θέλω να δω και κατα πόσο τους ενδιαφέρει να επενδύσουν σε κάτι τέτοιο. Ανάλογα πάντα και με τις δυσκολίες που υπάρχουν.

    Το SH 2 remake για παράδειγμα όταν ξεκίνησε η...
  16. Replies
    89
    Views
    10,837

    PS4/PS5 https://www.youtube.com/watch?v=Fv7-rkScLyc&ab_cha...

    https://www.youtube.com/watch?v=Fv7-rkScLyc&ab_channel=ElAnalistaDeBits
  17. Replies
    2,175
    Views
    304,097

    Exclusive Πρεπει να δουμε και κατι καινουργιο ομως απο την...

    Πρεπει να δουμε και κατι καινουργιο ομως απο την Naughty Dog καποια στιγμη λιαν συντομως δηλαδη...

    Εβγαλε 2 νεα franchises επι εποχης PS3 και εκτοτε τιποτα φρεσκο. Ολοι ξερουν ποσο λατρευω την...
  18. Replies
    714
    Views
    76,644

    PS4/5 Exclusive Υπάρχει προηγούμενο πάντως. Και το Cyberpunk DLC...

    Υπάρχει προηγούμενο πάντως. Και το Cyberpunk DLC είναι next gen only, και το τελευταίο DLC του Dragon Age Inquisition ήταν next gen only.

    Περιμένω κάτι καλύτερο οπτικά ή σχεδιαστικά, αλλά...
  19. Sticky: https://www.youtube.com/watch?v=8nAletY2I9I&list=W...

    https://www.youtube.com/watch?v=8nAletY2I9I&list=WL&index=15&t=10s&ab_channel=AlphaBetaGamer
  20. Ε γιατί είναι μια σοβαρή σειρά, από καλούς...

    Ε γιατί είναι μια σοβαρή σειρά, από καλούς δημιουργούς που δεν επηρεάστηκαν από fan service υποχρεώσεις (γιατί και οι ίδιοι δεν είναι hardcore fans), ούτε είχαν σκοπό να φτιάξουν μια σειρά για την...
  21. Sticky: Το ποιο γελοίο είναι ότι σχεδιάζονται εκδόσεις...

    Το ποιο γελοίο είναι ότι σχεδιάζονται εκδόσεις PRO τόσο για PS5 όσο και για Xbox. Εδώ καλά καλά δεν έχουν αξιοποιήσει το υπάρχον hardware (γαμω το cross gen σας, γαμω) και μου θέλουν και PRO.
  22. Nα πω εξ αρχης οτι παροτι ως εφηβος εχω διαβασει...

    Nα πω εξ αρχης οτι παροτι ως εφηβος εχω διαβασει τον Αρχοντα των Δαχτυλιδιων, εχω διαβασει το Σιλμαριλλιον, εχω λατρεψει αργοτερα τις ταινιες κτλ δεν θεωρω οτι ειμαι κανενας expert. Εχω μια πολυ καλη...
  23. Συγνωμη που πεταγομαι στη συζητηση, αλλα ιδιως...

    Συγνωμη που πεταγομαι στη συζητηση, αλλα ιδιως για το Last of Us 2 αυτα που γραφονταν απο τα δηθεν leaks κλπ ηταν οχι τοσο για την οποια "πρωτοτυπη ιδεα", αλλα παντελως ψευδη πραγματα για τον τιτλο...
  24. Και εγώ πιστεύω ότι το Rings of Power έχει δεχτεί...

    Και εγώ πιστεύω ότι το Rings of Power έχει δεχτεί πολύ άδικη κριτική. Είναι η τέλεια και αψεγάδιαστη σειρά? φυσικά και όχι. Ξεχνάμε πολλές φορές ότι για ένα βιβλίο είναι πολύ εύκολο να αλλάξει και...
  25. Το τελείωσα και εγώ το Rings of Power χτες. Το...

    Το τελείωσα και εγώ το Rings of Power χτες.

    Το ξεκίνησα νμζ όταν είχε βγει το 5, επηρεασμένος από το κράξιμο που έτρωγε στα social και κατέληξα να τα ξεπετάω πολύ γρήγορα. Τη φάση με το Last of Us...
Results 1 to 25 of 166
Page 1 of 7 1 2 3 4