Search:

Page 1 of 8 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    7
    Views
    519

    Τέλος από μένα το παιχνίδι, προσπάθησα να το...

    Τέλος από μένα το παιχνίδι, προσπάθησα να το τραβήξω όσο περισσότερο μπορούσα και έγραψα πολλεεες ώρες.
    Όπως ξαναείπα, ήταν μια μεγάλη έκπληξη για μένα, αφού όταν είχα δει το τρέιλερ μου είχε κάνει...
  2. Replies
    223
    Views
    33,421

    PS4/5 Exclusive Μόλις τελείωσα το free DLC Valhalla. Τι απιστευτο...

    Μόλις τελείωσα το free DLC Valhalla. Τι απιστευτο διαμαντακι ηταν αυτο? Πανεξυπνο mode, που σε συνδυασμο με το εκπληκτικο gameplay ειναι πολυ εθιστικο. Ταυτοχρονα εχει και το story του, ειδικα για...
  3. Κάποιες πρώτες εντυπώσεις από μένα (το παίζω στο...

    Κάποιες πρώτες εντυπώσεις από μένα (το παίζω στο PC μιας και ήταν δώρο με κάτι αγορές που έκανα εκεί).
    Στα πολύ θετικά του παιχνιδιού είναι ότι έχει όντως παρά πολύ ωραία γραφικά και σε γενικές...
  4. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Ακριβώς, ναι. Απλά δες και τη διάμετρο μήπως...

    Ακριβώς, ναι. Απλά δες και τη διάμετρο μήπως είναι μικρή αυτή που σου έστειλα.
  5. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Δυστυχώς νομίζω μόνο η Sony μπορεί να το σώσει...

    Δυστυχώς νομίζω μόνο η Sony μπορεί να το σώσει αυτό και θα πρέπει να επενδύσει πολύ χρήμα, γιατί θεωρώ ότι με τα τωρινά δεδομένα θεωρώ οτι είναι και αρκετά ακριβό, όποτε είναι πολύ δύσκολο νομίζω να...
  6. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Και το θέμα είναι επίσης με το PSVR2, για ποιο...

    Και το θέμα είναι επίσης με το PSVR2, για ποιο λόγο να μη βγάλουν port για το Assetto Corsa η το Competisione? Dirt rally 2.0, η έστω ένα F1 παιχνίδι. Με ένα racing game νομίζω το δείγμα για το...
  7. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Προσωπικά εγώ έχω περάσει με το PSVR 2 με...

    Προσωπικά εγώ έχω περάσει με το PSVR 2 με τεράστια διαφορά το λιγότερο χρόνο από οποιoδηποτε άλλο headset (γι αυτό και είπα πλέον να το δώσω). Αυτό δε σημαίνει ότι είναι κακό headset, αλλα για μενα...
  8. Replies
    83
    Views
    8,808

    Exclusive Το παιχνίδι από τη μέση και μετά στο main story...

    Το παιχνίδι από τη μέση και μετά στο main story δίνει πόνο, είναι αυτό ακριβώς που περίμενα…
    Η αποστολή δλδ που μόλις έπαιξα ήταν απίστευτα επική.
  9. Thread: Alan Wake 2

    by gonzalez
    Replies
    77
    Views
    5,686

    Μιας και το περιμενα αρκετα το game, κανω μια...

    Μιας και το περιμενα αρκετα το game, κανω μια διακοπη απο το Spider-man και το παιζω στο PC. Εχω παιξω κανα 4ωρο και προς το παρον παρα πολυ θετικες εντυπωσεις, ειναι καλυτερο απ οτι το περιμενα....
  10. Replies
    197
    Views
    129,507

    Sticky: Τι μου θυμησες τωρα :P. Οχι, δεν το τερματισα...

    Τι μου θυμησες τωρα :P. Οχι, δεν το τερματισα τελικα, Το ειχα προχωρησει και συνολικα εχω παιξει κανα 11ωρο, αλλα σε καποια φαση απλα το παρατησα λιγο για καποια αλλα παιχνιδια και δεν το ξαναπιασα...
  11. Replies
    28
    Views
    2,183

    Υπαρχει ενα αντιστοιχο παραδειγμα απο το...

    Υπαρχει ενα αντιστοιχο παραδειγμα απο το παιχνιδι, δεν ειναι μαγισσα ακριβως αλλα κατι παρομοιο. Θα προσπαθησω να το θεσω με σχεδον μηδενικα spoilers. Αρχικα υποθετω βεβαια οτι ψαχνεις τον κοσμο και...
  12. Replies
    28
    Views
    2,183

    Δημητρη καταλαβαινω ακριβως τι λες. Για το λογο...

    Δημητρη καταλαβαινω ακριβως τι λες. Για το λογο αυτο προτεινω και το Dark Urge ,γιατι εντυπωσιαστηκα απιστευτα απο τον τροπο που το παιχνιδι χειριστηκε τις επιλογες μου (ταυτοχρονα ομως ολοκληρωσα...
  13. Replies
    28
    Views
    2,183

    Ενα update λοιπον απο τη μερια μου, εχω παιξει...

    Ενα update λοιπον απο τη μερια μου, εχω παιξει αρκετα απο το Divinity 2, παρολαυτα δεν ξερω αν τελικα θα καταφερω να το τερματισω, απεχει πολυ οπως ηδη εγραψα, και παροτι καλο παιχνιδι, καπου με...
  14. Replies
    28
    Views
    2,183

    Τελος απο μενα μετα απο 160 ωρες στο 1ο...

    Τελος απο μενα μετα απο 160 ωρες στο 1ο playthrough!! Συγκλονιστικο παιχνιδι με απιστευτο στορυ και χαρακτηρες που σου μενουν... Μαζι με το Elden Ring το βαζω στα καλυτερα παιχνιδια των τελευταιων...
  15. Replies
    28
    Views
    2,183

    H καμερα παντως γυριζει και στην ουσια μπορει να...

    H καμερα παντως γυριζει και στην ουσια μπορει να γινει σαν κλασικο 3rd person...
    Τωρα το συστημα μαχης και ο χειρισμος, τι να πω ειναι θεμα γουστου, και μενα ποτε δε μου αρεσε βασικα το συστημα...
  16. Replies
    28
    Views
    2,183

    Εχω καει το τελευταιο διαστημα στο παιχνιδι (στο...

    Εχω καει το τελευταιο διαστημα στο παιχνιδι (στο pc το πηρα), και ειχα πολυ καιρο να καω σε παιχνιδι. Δε μου αρεσε ποτε το turn based combat και ημουν πολυ διστακτικος κυριως λογω αυτου, αλλα με ολα...
  17. Replies
    191
    Views
    20,092

    PS4/PS5 Να σαι καλα Γιαννη και για την ιδεα,...

    Να σαι καλα Γιαννη και για την ιδεα, χρησιμοποιησα και τον κωδικο, μεγαλη διαφορα στην τιμη στο Eneba - πρωτη φορα παιρνω απ αυτο το site, το χτυπησα κι εγω στο PC
    Μαζι με την εκπτωση βγηκε 42.5Ε...
  18. Replies
    191
    Views
    20,092

    PS4/PS5 Δεν τρελάθηκα κιόλας απ αυτό που είδα Αν το παρω,...

    Δεν τρελάθηκα κιόλας απ αυτό που είδα Αν το παρω, με βλέπω να το παίρνω αργότερα και αν.
  19. Replies
    11
    Views
    1,002

    VR Λευτέρη, να σαν καλά για την ανάλυση. Αυτό που...

    Λευτέρη, να σαν καλά για την ανάλυση. Αυτό που αρχικά είχα γράψει κι εγώ ότι βλέπω πολύ πιο έντονα το "screen door effect" σε σχεση πχ με το Valve Index που θεωρητικα εχει πολυ χαμηλοτερη αναλυση,...
  20. Replies
    11
    Views
    1,002

    VR Εντομεταξυ τώρα είδα ότι και στο αρχικό ποστ σου...

    Εντομεταξυ τώρα είδα ότι και στο αρχικό ποστ σου στο λινκ λέει ότι τρεχουν και τα 2 σε 90fps, αλλα λεει ταυτοχρονα οτι γινεται reproject σε 120 - περιεργο αυτο, δεν καταλαβαινω το λογο, αλλα...
  21. Μιας και είμαστε και σε gaming forum, θα το εθετα...

    Μιας και είμαστε και σε gaming forum, θα το εθετα ως εξης. Βγαινει αυριο μια μικρη (αγνωστη σχετικα) εταιρεια και ανακοινωνει καινουργια κονσολα. Με 400Ε, που θα παιζει 4κ, 60fps τα παντα, και χωρις...
  22. Replies
    11
    Views
    1,002

    VR Επιτέλους το πήρα τo Moss Book 2 για το PSVR2 και...

    Επιτέλους το πήρα τo Moss Book 2 για το PSVR2 και προς το παρον χαιρομαι παρα πολυ που το εκανα. Το παιχνιδι ειναι πανεμορφο και επιτελους ενα ωραιο χαλαρο παιχνιδι να παιξει καποιος.
    Επίσης παρότι...
  23. Replies
    27
    Views
    3,464

    Exclusive VR Να σου πω την αλήθεια αυτό δεν το είχα δει, ίσως...

    Να σου πω την αλήθεια αυτό δεν το είχα δει, ίσως το δοκιμάσω, αλλά γενικότερα για μένα το παιχνιδι είναι λίγο κάπως.

    @PDS, όντως για το τόξο, μπορεί σε άλλο παιχνίδια να είναι αλλιώς, πιστεύω...
  24. Replies
    27
    Views
    3,464

    Exclusive VR Ήθελα να ξερα πραγματικά πως το σκέφτηκαν το θέμα...

    Ήθελα να ξερα πραγματικά πως το σκέφτηκαν το θέμα με το Horizon, νομίζω ότι θα το παρατήσω το παιχνιδι, αυτό το τόσο σκαρφάλωμα είναι πραγματικά ότι χειρότερο. Προσπάθησα να παιξω τώρα πάλι κάνα...
  25. Replies
    464
    Views
    63,306

    PS4/5 Exclusive Για όποιον δεν το γνωρίζει, υπάρχει ένα πολύ...

    Για όποιον δεν το γνωρίζει, υπάρχει ένα πολύ ενδιαφέρον μαγαζί στη Γλυφάδα (Simclub λέγεται - δεν έχω καμία σχέση με το μαγαζί, απλά έχω αγοράσει κάτι από κοντά από κει και έχω δει το χωρο).
    Εκεί...
Results 1 to 25 of 199
Page 1 of 8 1 2 3 4