Search:

Page 1 of 32 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Kαι παλι σε νιωθω... το WOW με εκανε να χασω πολυ...

    Kαι παλι σε νιωθω... το WOW με εκανε να χασω πολυ σημαντικο χρονο απο τη ζωη μου. Hell για 2 χρονια απλα δεν πατησα στο πανεπιστημιο. Ηταν η ζωη μου. Δεν προσεχα τον εαυτο μου, δεν κοιμομουν καλα. Σε...
  2. Δηλωνω πρωην ασθενης κ εγω κ απο τοτε απεχω σαν ο...

    Δηλωνω πρωην ασθενης κ εγω κ απο τοτε απεχω σαν ο διαολος το λιβανι απο competitive mp.
    Ειχα καταντησει να σερνω μαζι μου την κονσολα οπου πηγαινα ακομα κ εξωτερικο, να ειμαι συνεχεια με το ρολοι...
  3. Καταλαβαίνω ακριβώς αυτό που λέει ο Νίκος, και...

    Καταλαβαίνω ακριβώς αυτό που λέει ο Νίκος, και εγώ έχω περάσει την ίδια φάση με το Overwatch και δεν μπορούσα να ξεκολλήσω από τα rank games. Είχα και εγώ πολύ μεγάλο εθισμό, αλλά εν τέλη τα κατάφερα...
  4. Welcome back Nikon! Παιδιά εγώ το έχω ξαναπεί...

    Welcome back Nikon!

    Παιδιά εγώ το έχω ξαναπεί και ίσως ακουστώ κουραστικός, αλλά ας το ξαναπώ άλλη μια:

    Τα MP games είναι φτιαγμένα για να τα παίζεις με παρέα (χαβαλές/μικρόφωνα) για μερικές...
  5. Το ειχα παθει κι εγω με το World of Warcraft. Η...

    Το ειχα παθει κι εγω με το World of Warcraft. Η λυση ειναι να μην παιζεις αυτα τα online games και απλα να ευχαριστιεσαι single player εμπειριες μετρημενα. Κριμα να το κοψεις μαχαιρι! Αλλωστε σου...
  6. Καλημέρα Νικόλα!

    Καλημέρα Νικόλα!
  7. Replies
    8,678
    Views
    2,546,462

    Sticky: @fits τα παιχνίδια δεν είναι μόνο του PS3/PS...

    @fits
    τα παιχνίδια δεν είναι μόνο του PS3/PS Vita αλλά και του PS4 απλά όταν αγοράζεις την μία έκδοση σου δίνουν το δικαίωμα να παίξεις και τις άλλες είναι το γνωστό cross-buy (ενώ υπάρχει και το...
  8. Replies
    8,678
    Views
    2,546,462

    Sticky: Εσένα σε θυμήθηκα...

    Εσένα σε θυμήθηκα πρόσφατα......[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] (έλιωσα λέμε από τα πιο...
  9. Replies
    8,678
    Views
    2,546,462

    Sticky: Μια χαρά το βλέπω. Νομίζω είναι μια συζήτηση που...

    Μια χαρά το βλέπω. Νομίζω είναι μια συζήτηση που σηκώνει ΆΝΕΤΑ 20+ posts.
  10. Replies
    329
    Views
    144,139

    Δεν ειναι ακομα μεγαλος αθλητης, αλλα εχει ολες...

    Δεν ειναι ακομα μεγαλος αθλητης, αλλα εχει ολες τις προοπτικες να γινει ενας τεραστιος αθλητης και παραλληλα να κανει γνωστο το τεννις στην Ελλαδα.

    Πολλα πολλα μπραβο.
    ...
  11. Replies
    988
    Views
    239,928

    ΝΒΑ (Season 2015-16)

    James αν ο Paul δεν ήταν τραυματίας οι rockets θα ήταν τελικό και όχι οι warriors. Δες και την άλλη οπτική. Όλοι περιμένουν την ομάδα που θα τους εκθρονίσει. Θα είναι μεγαλύτερη η γλυκα τότε. Επίσης...
  12. Sticky: ΟΚ, δεν θα σχολιάσω την στάση και την συμπεριφορά...

    ΟΚ, δεν θα σχολιάσω την στάση και την συμπεριφορά του fits79 (πιθανόν το 79 να είναι μία ένδειξη ηλικίας, όχι ότι παίζει κανένα ρόλο, κανένα απολύτως), ο fits79 είναι αυτός που είναι, τον ξέρουμε και...
  13. Replies
    52
    Views
    8,122

    Συνήθως αποφεύγω τέτοιες συζητήσεις, βασικά...

    Συνήθως αποφεύγω τέτοιες συζητήσεις, βασικά επειδή ό,τι και να πει κανείς δεν αλλάζει τίποτα για τον άλλο, ενώ γενικά αισθάνομαι πολύ άσχημα για τον πόνο κάποιου από τον χαμό αγαπημένου του προσώπου....
  14. Thread: Bloodborne

    by ntsmrtz
    Replies
    2,295
    Views
    531,902

    Exclusive Eίσαι έτοιμος, μην το σκέφτεσαι καν. Σκέψου ότι...

    Eίσαι έτοιμος, μην το σκέφτεσαι καν.
    Σκέψου ότι εγώ -εντελώς κουλάδι λέμε-έχω level 320 στο bb (240 στο ds3) και στα καμπανάκια που μου την πέφτουν κάποιοι με βλέπουν στο τέλος να προσεύχομαι πάνω...
  15. Replies
    22
    Views
    5,945

    Χρόνια Πολλά σε όλους και όλες! Χρειάστηκε να...

    Χρόνια Πολλά σε όλους και όλες!

    Χρειάστηκε να μεσολαβήσουν σχεδόν δυο χρόνια από τότε που ξεκίνησα το παρόν θέμα μέχρι τη σημερινή μέρα όπου και ολοκλήρωσα τον Dirk.
    Μεγάλο ρόλο έπαιξε το γεγονός...
  16. Άρα ήμουν λάθος. Από τους τυχερούς είσαι nikon,...

    Άρα ήμουν λάθος. Από τους τυχερούς είσαι nikon, με γειες! :D
  17. Η forthnet το χρεωνει γιατι νοικιαζει πορτα dslam...

    Η forthnet το χρεωνει γιατι νοικιαζει πορτα dslam της καμπίνας που ανηκει στο ote ωστε να δινει απο εκει. Δεν δινει απο δικο της dslam σε αυτη τη περιπτωση.
    Βεβαια αυτο το κανανε μεχρι τωρα για vdsl...
  18. Δεν είναι παράξενο αυτό που σου έτυχε, τυχερός...

    Δεν είναι παράξενο αυτό που σου έτυχε, τυχερός είσαι :)

    Θα είσαι σε περιοχή όπου ο ΟΤΕ έχει βάλει καμπίνες και ενώ μέχρι πρόσφατα έδινε μόνο VDSL από αυτές τώρα μεταφέρει σε αυτές και τους πελάτες...
  19. Replies
    347
    Views
    90,905

    Sekiro - Shadows Die Twice

    βρε λες..?


    https://www.youtube.com/watch?v=TRvq_nAJRMI

    EDIT (Leon_DiZ):

    https://www.youtube.com/watch?v=UGPknmiLxGo

    https://www.youtube.com/watch?v=Zdv28QsMeio
  20. Replies
    8,678
    Views
    2,546,462

    Sticky: Οπως αναφερθηκε μπρορεις ειτε να την βαλεις τωρα...

    Οπως αναφερθηκε μπρορεις ειτε να την βαλεις τωρα ή(για δικους σου λογους)αργοτερα,δεν εχεις καποιο προβλημα.
  21. Replies
    8,678
    Views
    2,546,462

    Sticky: Την βάζεις τώρα και προστίθεται αυτόματα στην ήδη...

    Την βάζεις τώρα και προστίθεται αυτόματα στην ήδη υπάρχουσα συνδρομή σου.
  22. Ούτε τα μηχανάκια φταίνε ούτε τα αμάξια. Απλά οι...

    Ούτε τα μηχανάκια φταίνε ούτε τα αμάξια.
    Απλά οι Έλληνες έχουμε κακή οδηγική συμπεριφορά.
    Νομίζουμε ολοι πως είμαστε οδηγάρες και ολοι οι υπολοιποι μαλάκες.
    Τα μηχανάκια πάνε οπως θέλουν στον...
  23. 22/12 σήμερα, από τις 26/11 η μητέρα μου ακόμα...

    22/12 σήμερα, από τις 26/11 η μητέρα μου ακόμα είναι μέσα στον ευαγγελισμό...

    Εχω χάσει όλα τα ψυχικά μου αποθέματα, έχουν γίνει απίστευτα σκηνικά... έχουμε πάει βόλτα σε όλες τις κλινικές του...
  24. Για να κλείσει ωραία η βραδιά περιμένω Νικον να...

    Για να κλείσει ωραία η βραδιά περιμένω Νικον να πει , ε μπορεί να έρθω μα έχω να πάω στο γάμο της Τρίτης ξάδερφης της γυναίκας μου , ο Λεφ να πει φτιάχνω σώμα δεν μπορώ αλλά θα έρθω (και δεν θα...
  25. Replies
    1,910
    Views
    415,460

    Sticky: Αυτο το σαββατοκυριακο τρεχει το Mega sales...

    Αυτο το σαββατοκυριακο τρεχει το Mega sales weekend στο ευρωπαικο ps store.

    Θα βρειτε το Doom στα 25 ευρω, το Dark Souls II στα 15 ευρω, το COD Advanced Warfare στα 20 ευρω, το Destiny The...
Results 1 to 25 of 795
Page 1 of 32 1 2 3 4