Search:

Page 1 of 23 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Κατέβασα πειραματικά vodafone tv... Τι ποιοτικό...

    Κατέβασα πειραματικά vodafone tv... Τι ποιοτικό αίσχος ειν'αυτό?!?!?
    Μονόδρομος το torrenting
  2. Sticky: Poll: 2 χρονια κάτοχος (συγκεκριμένα Α8) χωρίς...

    2 χρονια κάτοχος (συγκεκριμένα Α8) χωρίς οποιoδήποτε babysitting και εξακολουθεί να με αφήνει με το στόμα ανοιχτό.
    Όσον αφορά το ""LG vs Sony"" και καθαρά υποκειμενικά δύσκολα θα άλλαζα την...
  3. Replies
    585
    Views
    117,331

    Νομίζω οτι το 50ωρο είναι κάπως "βιαστικό".Σε οτι...

    Νομίζω οτι το 50ωρο είναι κάπως "βιαστικό".Σε οτι έχει να κάνει με το stealth κομμάτι, έχεις αρκετή δόση ελευθερίας στο πως θα προσεγγίσεις μια αποστολή ή περιοχή.Αξίζει βέβαια να κυνηγήσεις και το...
  4. Μην ξεχναμε το καθηλωτικό Sicario. Το Dune δεν...

    Μην ξεχναμε το καθηλωτικό Sicario.
    Το Dune δεν του βγήκε. Άστοχη πομπώδης μουσική που όχι μόνο δεν φέρνει την, χαρακτηριστική στις ταινίες του Βιλνέβ, υποβόσκουσα ένταση, αλλά προκαλεί μια αμηχανία...
  5. Replies
    54
    Views
    8,204

    Πωπω.... Ένα game που το περιμενα flop αλλά cult...

    Πωπω.... Ένα game που το περιμενα flop αλλά cult στην καλύτερη και τελικά έγινε ορόσημο για το genre. Φυσικά κα δεν ήταν καμία παρθενογέννεση, αλλά ταυτόχρονα τις επιρροές του, από Bioshock και SH...
  6. Sticky: Εκτιμώ πως ήταν "λάθος" η περίοδος που το...

    Εκτιμώ πως ήταν "λάθος" η περίοδος που το έπαιξες, καθώς δεν είσαι τύπος που παίζει ένα story driven game επιφανειακά. Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για ένα τίτλο όπως το SH2 που θα μπορούσε κάλλιστα να...
  7. Εγώ με το 2ο λοκνταουν έχασα κάθε ελπίδα να βάλω...

    Εγώ με το 2ο λοκνταουν έχασα κάθε ελπίδα να βάλω κανά κιλό. Όσα κιλά ήμουν πριν 25 χρόνια, είμαι και τώρα.
  8. Άλλο επίπεδο το haptic feedback! Τερμάτισε το...

    Άλλο επίπεδο το haptic feedback! Τερμάτισε το next-gen!:cool:
  9. Μεγειές! Η αναβάθμιση στον ήχο είναι όντως...

    Μεγειές! Η αναβάθμιση στον ήχο είναι όντως generational leap.
  10. Replies
    536
    Views
    67,878

    Cross-Gen Ενώ ρε γαμώτο από θέμα αισθητικής/universe και...

    Ενώ ρε γαμώτο από θέμα αισθητικής/universe και ατμοσφαιρας μου άρεσε πάρα πολύ, ο χειρισμός που μου είχε φανεί δύστροπος συν του οτι τα fp δεν τα πολυσυμπαθώ, το παράτησα πολύ γρήγορα. Ισως μετά τα...
  11. Sticky: Poll: Εγώ την Α8 την δοκιμασα με το Neon Demon του Refn...

    Εγώ την Α8 την δοκιμασα με το Neon Demon του Refn (hint: έχει αχρωματοψία οπότε contrast και saturation πάνε σύννεφο!). Η ταινία έχει 2 σκηνές με total black φόντο και έντονα χρώματα να εναλλάσονται....
  12. Sticky: Poll: Υποθέτοντας οτι το handbrake είναι το ιδιο σε...

    Υποθέτοντας οτι το handbrake είναι το ιδιο σε linux κ windows, μήπως είχες ενεργό και κάποιο preset, οπότε μετέτρεπε και εικόνα και ήχο?
  13. Sticky: Poll: Ως "γενικός" κανόνας τα image & motion processing...

    Ως "γενικός" κανόνας τα image & motion processing τα χρησιμοποιούμε είτε σε χαμηλής ποιότητας υλικό είτε σε ειδικές περιπτώσεις όπως αθλητικά, αν δεν μας αρέσει το αποτέλεσμα των γενικών ρυθμίσεων...
  14. Sticky: Poll: Viper, για αρχεία dts είτε ξετικάρεις το dts στο...

    Viper, για αρχεία dts είτε ξετικάρεις το dts στο plex και κάνει μετατροπή on the fly, είτε μετατροπή μέσω handbrake (πολύ αξιόπιστο) μόνο του ήχου-πολύ γρήγορη διαδικασία.
    Αχ πως σας ζηλεύω! Άντε...
  15. Που τον πέτυχες αυτόν! Προπέρνα

    Που τον πέτυχες αυτόν!
    Προπέρνα
  16. Sticky: Poll: Εγώ πήρα αυτό:...

    Εγώ πήρα αυτό:
    https://www.oneforall.com/tv-wall-mounts/wm-4661-full-motion-tv-wall-mount#/step-1

    Δεν το έχω βάλει ακόμα να σου πω εντυπώσεις καθώς περιμένω την TV.
  17. Ο ενισχυτής είναι το θέμα. Το καλό με το...

    Ο ενισχυτής είναι το θέμα.

    Το καλό με το στήσιμο ενός HC, είναι οτι μπορείς να το κάνεις σταδιακά. Ξεκινάς για παράδειγμα απο 2.0, έπειτα 2.1, 5.1, AVR, 5.1.2.
    Τα συγκεκριμένα μου φαίνονται άκρως...
  18. Sticky: Poll: Εγώ είμαι στα 7.2ft ντάξει Valkyre μη βαράς,...

    Εγώ είμαι στα 7.2ft ντάξει Valkyre μη βαράς, 2.1m! 8D και σκεφτόμουν για 65". Απλά είναι πολύ μικρό το σαλόνι και ένα τόσο μεγάλο αντικείμενο θα μου χτύπαγε άσχημα. Επέλεξα ένα wall mount με...
  19. Τουλάχιστον εσείς έχετε κονσόλες. Αφήστε και μας...

    Τουλάχιστον εσείς έχετε κονσόλες. Αφήστε και μας να πάρουμε κατι να νιώσουμε next-gen!
  20. Ξέρετε κανά αξιόπιστο μαγαζί για αγορά charging...

    Ξέρετε κανά αξιόπιστο μαγαζί για αγορά charging station? Παντού το βλέπω εξαντλημένο.
  21. Replies
    2,277
    Views
    3,453,823

    Sticky: Κατέβασα προχθές για την φίλη μου το tetris...

    Κατέβασα προχθές για την φίλη μου το tetris effect και 2 πράγματα μου ήρθαν αυτόματα στο μυαλό: 1) Θέλω oled 2) θέλω VR.
    Το game είναι κομμένο και ραμμένο για VR, οπότε όσοι πιστοί, τσιμπήστε το....
  22. Replies
    1,444
    Views
    195,268

    Άστα αυτά. Είσαι απαράδεκτος! Το έχεις τόσοοοο...

    Άστα αυτά. Είσαι απαράδεκτος! Το έχεις τόσοοοο καιρό και ούτε ένα teardown ή έστω ένα βιντεάκι με dualsense κ astro δεν αξιωθηκες για τους εν ελλαδι πεινασμένους!
  23. Sticky: Poll: Μπορεί και νά'χει έρθει ήδη...

    Μπορεί και νά'χει έρθει ήδη
    https://digitalpassion.gr/terms/new-site-contest
  24. Replies
    1,444
    Views
    195,268

    Ναι .... Και παράδοση 12/11 - 16/11. Μην παίρνεις...

    Ναι .... Και παράδοση 12/11 - 16/11. Μην παίρνεις στα σοβαρά την media markt, ειδικά στις διαθεσιμότητες.
  25. Sticky: Poll: Για αποφυγή παρεξηγήσεων με τον odytsak :silly: ...

    Για αποφυγή παρεξηγήσεων με τον odytsak :silly: να επαναλάβω εδώ οτι μιας και το σκυλί philips που είχα, αντικειμενικά δεν βλέπεται πλέον, έχω καταλήξει στις Α8 (50%), CX (30%) και 9096...
Results 1 to 25 of 568
Page 1 of 23 1 2 3 4