Search:

Page 1 of 29 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. O καπιταλισμός απαιτεί, όχι απλώς επιθυμεί αλλά...

    O καπιταλισμός απαιτεί, όχι απλώς επιθυμεί αλλά απαιτεί, από τον πολίτη να είναι απλός ιδιώτης. Ήτοι, να μην ασχολείται με τα κοινά, να δηλώνει απογοητευμένος από τα κόμματα, ουσιαστικά να "ωθηθεί"...
  2. Δεν εχω λογια! Τι εκαναν!!?! Πραγματικα η προοδος...

    Δεν εχω λογια! Τι εκαναν!!?! Πραγματικα η προοδος ειναι αδιανοητη! Μολις η τριτη δοκιμη και σε πειθει η φαση οτι δεν απεχουμε πολυ!
    ...
  3. Ελα παιδια, η δυστοπια ειναι κοντα πλεον... Οι...

    Ελα παιδια, η δυστοπια ειναι κοντα πλεον...

    Οι ρυθμοι που προχωραει το θεμα ειναι καταιγιστικοι...

    https://www.youtube.com/watch?v=NXpdyAWLDas&ab_channel=MarquesBrownlee

    Τα fake news θα...
  4. Ανεκαθεν ειχα, αλλα τωρα τελευταια εχω αποκτησει...

    Ανεκαθεν ειχα, αλλα τωρα τελευταια εχω αποκτησει "τεραστιο" προβλημα με τους ανθρωπους που παιρνουν το ασανσερ για να πανε απο 3 στο 4 και απο 2 στο 1 κλπ.

    Δεν το αντεχω. Και μην μου πει κανεις:...
  5. https://www.youtube.com/watch?v=f8oGmAEVBMk&ab_cha...

    https://www.youtube.com/watch?v=f8oGmAEVBMk&ab_channel=TheIndependent

    Achievement Unlocked:
    Seeking Attention: level 9999 reached!
  6. Να πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ και μπράβο στη...

    Να πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ και μπράβο στη ''γερουσία'' μας που πρόλαβε να ξαφρίσει ότι νερό υπήρχε στα σούπερ μάρκετ και στα περίπτερα και όσοι δουλεύαμε στη πόλη της Λάρισας δεν έχουμε να δώσουμε...
  7. Στις τηλεοράσεις ισχύει, ναι. Στο κινητό μου...

    Στις τηλεοράσεις ισχύει, ναι.

    Στο κινητό μου (που το τέσταρα), ευτυχώς ακόμα λειτουργεί.

    Δυστυχώς στο κινητό μου είναι παντελώς άχρηστο το Netflix, γιατί κυρίως χρησιμοποιώ την υπηρεσία στην...
  8. Η ψήφος δεν έχει καμία σχέση (στην Ελλάδα) με την...

    Η ψήφος δεν έχει καμία σχέση (στην Ελλάδα) με την "λογική" που κουβαλάει ο καθένας πλέον.

    Τα σόσιαλ μήντια στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, μέσω των like, έχουν αναγάγει την άποψη σε κυριάρχουσα...
  9. ^^ Εδω στην Ελλαδα ισως ναι. Αν και θα μου...

    ^^ Εδω στην Ελλαδα ισως ναι. Αν και θα μου επιτρεψεις να πω οτι λιγα κομματα θα εκφρασουν ακραια ρητορικη και η εκαστοτε ψηφος του κοσμου δε λειτουργει ως σαφης δηλωση των πιστευω του. Ανετα μπορεις...
  10. Replies
    8,678
    Views
    2,546,124

    Sticky: ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!!!!!! ...

    ΕΧΩ ΨΟΦΗΣΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!!!!!!

    ΜΠΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑ

    Μόλις μπήκαν τα παιχνίδια Ιουλίου (PS Plus Essential).

    Έβαλα να κατεβαίνει το Alan Wake, είναι στα 29.5 ΓΒ.

    Από καθαρή...
  11. Όχι απλώς δεν απαντάει στα κενά της 1ης σαιζόν,...

    Όχι απλώς δεν απαντάει στα κενά της 1ης σαιζόν, αλλά προσθέτει περαιτέρω κενά η 2η (που βλέπω τώρα, σήμερα έχει νέο επεισόδιο / όταν ζούσε το rarbg το είχαμε σήμερα, όλα τα υπόλοιπα δημόσια...
  12. Χθες ειδα το Tetris. Τα τελευταια χρονια υπαρχει...

    Χθες ειδα το Tetris.
    Τα τελευταια χρονια υπαρχει ενα ενδιαφερον των studio γενικοτερα να γυριζουν ταινιες βασισμενες στα 80s, θεωρω οτι αυτο εγινε λογω της επιτυχιας του Stranger Things.
    Στα της...
  13. Replies
    7,473
    Views
    968,894

    Sticky: Αυτο ειναι πολυ περισσοτερο αληθεια απο οτι...

    Αυτο ειναι πολυ περισσοτερο αληθεια απο οτι πολλοι μπαμπαδες θα παραδεχθουν!

    https://i.redd.it/qmibq4inscs61.jpg...
  14. Μα συγνώμη, αλλά άκουγα το BD-ROM drive να...

    Μα συγνώμη, αλλά άκουγα το BD-ROM drive να σπινάρει συνέχεια!

    Άντε και πες ότι με αυτή τη "πατέντα-λύση" που προτείνεις = ξεγελάς το PS5 OS ώστε να κάνει εγκατάσταση τα περιεχόμενα του Blu-ray για...
  15. Να σε διορθώσω Λευτέρη εδώ και να σου πω ότι...

    Να σε διορθώσω Λευτέρη εδώ και να σου πω ότι επειδή κι εγώ αρχικά είχα ξενερώσει πάρα πολύ με το gt7, κάθισα και το έψαξα λίγο.

    Αυτό που κατέληξα ήταν ότι οι τύποι έβαλαν μία ρύθμιση-παράμετρο που...
  16. Αμ το άλλο το υπέρ-ΞΕΝΕΡΩΜΑ που έχουν μέσα λίγα...

    Αμ το άλλο το υπέρ-ΞΕΝΕΡΩΜΑ που έχουν μέσα λίγα GB (μην πω MB) του παιχνιδιού στο δισκάκι και στην πραγματικότητα το κατεβάζεις σχεδόν ολόκληρο;

    Πέρυσι, περιχαρής φτάνω σπίτι με το δισκάκι του...
  17. Αν θέλετε τσεκάρετε το "The Silo" του Apple TV+....

    Αν θέλετε τσεκάρετε το "The Silo" του Apple TV+.
    Έχουν βγει 2 επεισόδια.

    Είμαστε στο μέλλον, ημερομηνία δεν γνωρίζουμε οι θεατές, αλλά δεν γνωρίζουν και οι άνθρωποι της κοινωνίας που ζει...
  18. Τα memes παντως εχουν πολυ πλακα: ...

    Τα memes παντως εχουν πολυ πλακα:


    https://i.kym-cdn.com/photos/images/facebook/002/440/971/9d0.jpg
    ...
  19. Είναι αντιγραφή του σουηδικού a man called ove...

    Είναι αντιγραφή του σουηδικού a man called ove του 2015 είχα κάνει κριτικη για αυτό τότε ίσως να την είχες δει.

    Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  20. @jimspy Sorry οταν εγραφα nuclear option δεν...

    @jimspy Sorry οταν εγραφα nuclear option δεν εννοούσα πυρηνικό πόλεμο :P Έκφραση είναι (η πιο ακραία λύση) απλά δεν μου ερχόταν στα ελληνικά εκείνη τη στιγμή. Οπότε ήθελα να πω πριν μιλήσουμε για...
  21. Βλαδιμηρε σε ευχαριστω για την απαντηση. Στο...

    Βλαδιμηρε σε ευχαριστω για την απαντηση.

    Στο κομματι του κυβερνανε οι ιδιες οικογενειες, το εχω αναφερει κι εγω στο παρελθον και φυσικα θα συμφωνησω 100%.

    Στο κομματι του δοκιμασε κατι αλλο...
  22. Λοιπόν μετά απο 2 πολύ έντονες εβδομάδες,...

    Λοιπόν μετά απο 2 πολύ έντονες εβδομάδες, επιτέλους μετακομίσαμε στο νέο μαγαζί και είμαστε τα 97% έτοιμοι. Μένουν κάποια ακόμα ψιλά να μεταφέρουμε, και να τακτοποιήσουμε, αλλά λειτουργικά είμαστε...
  23. Replies
    2,409
    Views
    295,093

    Και από την άλλη έχεις εδώ κάποιους βλαμμένους...

    Και από την άλλη έχεις εδώ κάποιους βλαμμένους που χαίρονται για αυτό που συνέβη.
  24. ^^ Πραγματικα αυτο... Ο ξεπεσμος ειναι...

    ^^ Πραγματικα αυτο...

    Ο ξεπεσμος ειναι εντυπωσιακος. Το τελευταιο ωραιο πραγμα που ειδα απο MCU απο εποχη Endgame και μετα ειναι μονο το Λοκι...



    Την πρωτη φορα ειδα κοντα 15 λεπτα. Τη...
  25. Η γνώμη μου για το τρίτο επεισόδιο. Προσωπικά μου...

    Η γνώμη μου για το τρίτο επεισόδιο. Προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ, το θεωρώ το καλύτερο έως τώρα επεισόδιο της σειράς. Θεωρώ πως παρουσίασαν την ομοφυλοφιλία με εξαιρετικό τρόπο, δείχνοντας απλώς ένα...
Results 1 to 25 of 705
Page 1 of 29 1 2 3 4