Search:

Page 1 of 31 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Thread: Alan Wake 2

    by chronohill
    Replies
    77
    Views
    5,699

    Και γω το ξεκίνησα ξανα μετα απο 6 χρόνια... πολύ...

    Και γω το ξεκίνησα ξανα μετα απο 6 χρόνια... πολύ ωραία ατμόσφαιρα η ιστορία όπως ξέρω και θυμάμαι ειναι απίστευτη,τα classic horror references μοναδικα διασκορπισμένα...οι μαχες θυμαμαι ηταν λίγο...
  2. Thread: Alan Wake 2

    by chronohill
    Replies
    77
    Views
    5,699

    Και γω περίμενω retail έκδοση και έχω...

    Και γω περίμενω retail έκδοση και έχω σκάσει..παιζω τωρα dead space και μετά θα ξεκινήσω το remaster να το θυμηθώ να πνίξω τον πόνο μου.. ελπίζω να μην σκοπεύουν να βγάλουν έκδοση δισκακι μετα από...
  3. Replies
    143
    Views
    17,915

    Εγω έλεγα να το ξεκινήσω το remake όταν τελειώσει...

    Εγω έλεγα να το ξεκινήσω το remake όταν τελειώσει η σειρά αλλα τωρα με μπριζωσατε.. καλή ιδέα με το left behind!
    Επειδή δεν μπήκα ποτέ στον κόπο να σχολιάσω την κριτική για το remake να πω δυο...
  4. Replies
    2
    Views
    45,874

    Review Σε ευχαριστουμε geo για το review.. είναι ωραίο...

    Σε ευχαριστουμε geo για το review.. είναι ωραίο να μοιραζόμαστε αυτα τα ξεχωριστά παιχνίδια!θα το τιμήσω,μιας και ειναι και σε καλη τιμή!πολυ ενδιαφέρον φαίνεται

    Στάλθηκε από το LYA-L29 μου...
  5. Παιδιά ξέρουμε αν θα εχει το Vodafone tv το last...

    Παιδιά ξέρουμε αν θα εχει το Vodafone tv το last of us?αν και δεν θα ειναι και πολυ καλη η στριμινγκ ποιοτητα..
    Βγηκαν οι πρώτες κριτικές και ειναι πολύ καλές!!!

    Στάλθηκε από το LYA-L29 μου...
  6. Replies
    303
    Views
    76,179

    Όσο πιο πολυ επεξεργαζομαι αυτα που ειδα τοσο...

    Όσο πιο πολυ επεξεργαζομαι αυτα που ειδα τοσο ενθουσιάζομαι...ολα δειχνουν πως θα ειναι ξεχωριστα και ενδιαφέροντα.
    Το townfall κρυβει πολλα και ίσως για την αρχική διαμόρφωση της πόλης..η ομαδα...
  7. Replies
    1,676
    Views
    364,119

    Ετσι περιποιημένη ηταν και η έκδοση του martha is...

    Ετσι περιποιημένη ηταν και η έκδοση του martha is dead.ειναι κρίμα τα Indie Games να δινουν αγάπη στο κοινό και οι μεγάλες παραγωγές να μας δινουν το τπτ αντε ενα reversible cover..ειναι για μενα...
  8. Ναι ναι το καταλάβαινω βαλ λογικοτατο...εγω σε...

    Ναι ναι το καταλάβαινω βαλ λογικοτατο...εγω σε αυτές ελεγα μεσα μου no way και μετα δεν με χαλαγε σκεφτόμουν κοίτα τι σκαρφιστηκανε και βαλανε οι αθεοφοβοι..
    Θα ελεγα εχει επηρροες απο μανγκα-ανιμε...
  9. Τι αριστούργημα ήταν αυτό;ποσα σκαμπανεβάσματα...

    Τι αριστούργημα ήταν αυτό;ποσα σκαμπανεβάσματα συναισθημάτων σε λιγα δευτερόλεπτα;τι ωραία σκηνογραφια;ειχα καιρο να ενθουσιάστω με ταινία στο σι νε μα. πηγαίνω βλεπω καποιες φορες ταινιες μαρβελ και...
  10. Replies
    197
    Views
    129,592

    Sticky: Ναι guys θέλω τις προτασεις σας σε indies και οχι...

    Ναι guys θέλω τις προτασεις σας σε indies και οχι μονο σε horror γιατι εχουμε παιξει τοσα αριστουργήματα ολα αυτα τα χρονια απο μικρα studios και είναι κριμα και να τα χάνουμε αλλα και να μην τους...
  11. Replies
    197
    Views
    129,592

    Sticky: Πήρα με μεγάλη χαρά το Martha is dead που η...

    Πήρα με μεγάλη χαρά το Martha is dead που η retail έκδοση είναι πολύ ωραία με μπόνους αφίσα και stickers το ξεκίνησα με κέρδισε πολύ και έχω μείνει τώρα με ένα save corrupted αποτι φαίνεται και δεν...
  12. Replies
    636
    Views
    117,328

    Sticky: Πάρε μωρή σονυ την κονάμι και Kojima productions...

    Πάρε μωρή σονυ την κονάμι και Kojima productions μη σε χεσω πχια

    Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  13. Replies
    66
    Views
    7,253

    PS4/PS5 Αν δεν επέφερε μαζί με horizon θα το είχα...

    Αν δεν επέφερε μαζί με horizon θα το είχα πάρει... Πιστεύω θα είναι αντάξιο του πρώτου.. Μάλλον θα τελειώσω horizon και θα τιμηθεί άμεσα... Περιμένω τα reviews να είναι πολύ θετικά

    Στάλθηκε από...
  14. Replies
    197
    Views
    129,592

    Sticky: Φαίνεται μαγικό το Gris.. Έχει σε προσφορά το...

    Φαίνεται μαγικό το Gris..
    Έχει σε προσφορά το Visage που λυσσαω να το πάρω.. Υπάρχει περίπτωση λέτε να βγει σε retail? Έχει και 1 χρόνο που εχει βγει έτσι δεν είναι;

    Στάλθηκε από το LYA-L29 μου...
  15. Thread: Hades

    by chronohill
    Replies
    7
    Views
    1,424

    PS4/PS5 Δεν το τίμησε κάνεις; Είναι φοβερό το παιχνίδι...

    Δεν το τίμησε κάνεις;
    Είναι φοβερό το παιχνίδι και τέρμα εθιστικο!
    Έχω τελειώσει το κεντρικό κομμάτι και τώρα προσπαθώ να ξαναπαίξω και να ξεκλειδώσω πράγματα...
    Ξεκλείδωσα όλα τα όπλα αλλά εν...
  16. Exclusive Καταπληκτική σκηνή.. Και εγώ έπαθα σοκ γιατι δεν...

    Καταπληκτική σκηνή.. Και εγώ έπαθα σοκ γιατι δεν συνδύασα τα γεγονότα για να καταλάβω..οταν έγινε η αποκάλυψη για μένα έμεινα με το στόμα ανοιχτό... Πόσα ρίσκα πήρε αυτό το παιχνίδι και πόσα @@ είχαν...
  17. Replies
    61
    Views
    24,778

    Στην ουσία παίζεις τα ίδια κομμάτια εμπλουτισμενα...

    Στην ουσία παίζεις τα ίδια κομμάτια εμπλουτισμενα με backstory και κάποια παραπάνω cut scenes... Για να πάρεις τα 3 από τα 33 όπλα για τα endings c d πρέπει να παίξεις τα dlc που είχαν βγει και είναι...
  18. Replies
    61
    Views
    24,778

    Όχι παιδια δεν είναι έτσι.. Τελειώνεις το πρώτο...

    Όχι παιδια δεν είναι έτσι.. Τελειώνεις το πρώτο ending.στο δεύτερο ξεκινάς από τα μισά και πρέπει να εχεις μαζεψει τα 33 όπλα για να ξανά ξεκινήσεις από την μέση για το 3κ4 ending... Για το 4ο...
  19. Replies
    61
    Views
    24,778

    Ενω ελεγα οτι δεν μπορω χρονικα να μπω στην...

    Ενω ελεγα οτι δεν μπορω χρονικα να μπω στην διαδικασια να κανω ολα τα endings πηγα να πεσω στην παγιδα που επεσε πολυς κοσμος με το automata...οταν κανεις το κανονικο ending θα πεις..οκ ενα καλο...
  20. Η νεα σεζον του ρικ εν μορτυ έχει πολυ καλα...

    Η νεα σεζον του ρικ εν μορτυ έχει πολυ καλα επισοδεια ηδη...πολυ ξεχωριστα και τα 3 που εχουν παιξει...Το 3ο ηταν πολυ συναισθηματικο και κολλησα και γω με το κομματι...τι καλλιτεχναρες υπαρχουν ρε...
  21. Replies
    8,678
    Views
    2,546,353

    Sticky: Θα πάθεις πλάκα για το τι παιχνίδι έφτιαξε αυτό...

    Θα πάθεις πλάκα για το τι παιχνίδι έφτιαξε αυτό το μικρό studio Λεωνίδα.. Πραγματικά απιστευτο παιχνίδι

    Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  22. Replies
    8,678
    Views
    2,546,353

    Sticky: Σόρυ αλλά όλο μλκιες βάζουν... Το plague tale...

    Σόρυ αλλά όλο μλκιες βάζουν... Το plague tale ειναι παιχνίδαρα... Αλλά δεν γινεται να βάζουν όλα τα call of duty πραγματικά... Ας δώσουν λεφτά σε κανένα μικρότερο στούντιο να βάλουν κανένα αξιόλογο...
  23. Sticky: Το silent hill 2 παραμένει πρώτο στις λίστες με...

    Το silent hill 2 παραμένει πρώτο στις λίστες με τα καλύτερα όχι μόνο horror αλλά παιχνίδια όλων των εποχών.. Το βάθος στο στορυ και οι χαρακτήρες του είναι αξεπέραστοι...το έχω παίξει με φίλους 2...
  24. Replies
    61
    Views
    24,778

    Επειδή το χαζοεψαξα και είναι βλακεια που χάνεις...

    Επειδή το χαζοεψαξα και είναι βλακεια που χάνεις τα quests έτσι όπως έχει χωριστεί το παιχνίδι, λένε ότι τα βρίσκεις προς αγορά τα όπλα από το πρώτο part..δεν χρειάζεται να κάνεις όλα τα quests.....
  25. Exclusive Εγώ απλά οταν βλέπω να λέει κόσμος για το φινάλε...

    Εγώ απλά οταν βλέπω να λέει κόσμος για το φινάλε να δινόταν αυτή η επιλογή που ειπώθηκε.. Κατά πρώτον συμφωνώ απόλυτα(ως συνήθως) με Δημήτρη για το ότι αυτός είναι ο στόχος του παιχνιδιού.. Δεν...
Results 1 to 25 of 762
Page 1 of 31 1 2 3 4