Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Θελω να ξεκαθαρισω κάτι γιατι επεσε στην αντιληψη...

    Θελω να ξεκαθαρισω κάτι γιατι επεσε στην αντιληψη μου κατι πολύ περιεργο που δεν μπορω να το αφησω να περασει ετσι.Μπηκα σε ενα παρτι και καποιος ευτυχως ειλικρινης μαζι μου, μου ειπε "ακουστηκε...
  2. Ωραία θα φερω και συνδρομές.Παντως και η...

    Ωραία θα φερω και συνδρομές.Παντως και η αμερικάνικη εχει 36.5 αλλά η Ελληνική πουλάει πολύ περισσότερο ακομα και τωρα που εχει 45 και το εξηγω στο οτι ειναι Ελληνική και μπορεις να εχεις support απο...
  3. Να ενημερωσω οτι ανεβηκαν στο site και καρτες για...

    Να ενημερωσω οτι ανεβηκαν στο site και καρτες για λογαριασμους Χονκ Κονκ.
  4. Να διευκρινησω για όσους δεν το γνωρίζουν, οτι το...

    Να διευκρινησω για όσους δεν το γνωρίζουν, οτι το "Thanks" κουμπι στη σελιδα του φορουμ δεν δουλευει για αυτούς που βρισκονται στην πρωτη θεση καθε σελιδας όπως τωρα για τον φίλο dream21 γιατι ...
  5. Replies
    516
    Views
    61,286

    Poll: Μια διόρθωση γιατί είμαι από το κινητό και δεν...

    Μια διόρθωση γιατί είμαι από το κινητό και δεν μπορώ να κάνω edit το post, το δεύτερο παιχνίδι ήρθε 3-2 όχι 2-1, απλά για το τυπικό, ευχαριστώ τον φίλο για τα παιχνίδια

    Sent from my LG-P500...
  6. Thread: DriveClub

    by Error Flynn
    Replies
    2,298
    Views
    510,732

    Exclusive Κάποιες τελικές εντυπώσεις για το παιχνίδι αφού...

    Κάποιες τελικές εντυπώσεις για το παιχνίδι αφού έχω ασχοληθεί μαζί του αρκετά πλέον για να μπορώ να μοιραστώ μαζί σας κατασταλαγμένες απόψεις.
    Κατ΄αρχάς να πω πως είμαι level 25 και αν γνωρίζω σωστά...
  7. Replies
    516
    Views
    61,286

    Poll: Οι ομαδες βγηκαν εντελως τυχαια με κληρωση. Οι...

    Οι ομαδες βγηκαν εντελως τυχαια με κληρωση. Οι κανονισμοι εχουν βγει απο την αρχη και με τη συμμετοχη σας συμφωνειτε με αυτους.

    Αλλωστε στους κανονισμους πηρατε ολοι μερος.

    Το εντος και εκτος...
  8. Replies
    516
    Views
    61,286

    Poll: Εγω επαιζα παντως με freakygeo το μεσημερι και τα...

    Εγω επαιζα παντως με freakygeo το μεσημερι και τα invite πηγαν κανονικα !
  9. Ναι το εχω πει ήδη στον προμηθευτη και μου ειπε...

    Ναι το εχω πει ήδη στον προμηθευτη και μου ειπε οτι θα φερει.Μολις ειναι διαθεσιμες θα παρω και Χονκ Κονκ.
  10. Παιδια σας ευχαριστώ πολύ!Πρεπει να πω οτι το...

    Παιδια σας ευχαριστώ πολύ!Πρεπει να πω οτι το Paypal (για πρωτη φορά μετα απο τουλάχιστον 5 χρόνια που χρησιμοποιώ αυτό το συστημα) άλλαξε το πρωτοκολλο επικοινωνιας με τους σερβερς των εμπορων...
  11. Thread: FIFA 15

    by FotisGRC
    Replies
    1,001
    Views
    175,619

    Cross-Gen Ελα ρε παιδί μου! Αντε να μαζευόμαστε φέτος..

    Ελα ρε παιδί μου! Αντε να μαζευόμαστε φέτος..
  12. Replies
    371
    Views
    77,768

    Επιβεβαιώνω, εξάλλου το έχει ήδη πει ο Κάπα στο...

    Επιβεβαιώνω, εξάλλου το έχει ήδη πει ο Κάπα στο post 9 στην προηγούμενη σελίδα.
  13. Παιδια σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους.Εγινε...

    Παιδια σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους.Εγινε πραγματικά κατακλυσμος και μεσα σε μιση ώρα φυγανε όλες γιατι ειχα δημοσιευσει ημερομηνια διαθεσιμότητας για περιορισμενη ποσοτητα και περιμενε πολύς...
  14. Ωραίος γιατί πρέπει να έγινε χαμός, πάλι out of...

    Ωραίος γιατί πρέπει να έγινε χαμός, πάλι out of stock είναι.
  15. Mέχρι το 2015 είχα βάλει με 22 ευρώ τον χρόνο (το...

    Mέχρι το 2015 είχα βάλει με 22 ευρώ τον χρόνο (το γνωστό λαθάκι του PS Store τα Χριστούγεννα του 2012),
    τα υπόλοιπα μέχρι το 2018 με 30 ευρώ.
  16. To δεύτερο, αθροιστικά προστίθενται οι κάρτες, ...

    To δεύτερο, αθροιστικά προστίθενται οι κάρτες,
    δες πότε λήγει η συνδρομή μου για να καταλάβεις. :P

    https://pbs.twimg.com/media/BnNx8l6IIAAEOtr.jpg:orig
  17. Παιδια ευχαριστώ παρα πολύ για τα καλά σας λόγια...

    Παιδια ευχαριστώ παρα πολύ για τα καλά σας λόγια και την στηριξή σας! Συγνώμη γιατι το τελευταίο διαστημα τρεχω πολύ και δεν προλάβαινα να μπω στο φορουμ.Επισης ελειπα και τις περισσότερες μερες...
  18. Thread: FIFA 15

    by De-lee_GR
    Replies
    1,001
    Views
    175,619

    Cross-Gen Αν αξίζει το παιχνίδι σίγουρα συμφέρει οικονομικά...

    Αν αξίζει το παιχνίδι σίγουρα συμφέρει οικονομικά απο εκεί ... Μάλλον αξίζει πάντως .. Περιμένω το ντεμο
  19. Για τις συμμετοχές θα είναι subscribe στο YouTube...

    Για τις συμμετοχές θα είναι subscribe στο YouTube κανάλι μου με ένα comment στο εν λόγω βίντεο. Λογικά θα κρατήσει 1 βδομάδα - 10 μέρες.

    ΣΚ με βλεπω να κάνω το βίντεο
  20. Κράτα το Ελληνικό plus. Aπό τον Ιούνιο έχει...

    Κράτα το Ελληνικό plus.
    Aπό τον Ιούνιο έχει αλλάξει τακτική το us plus και έχει πλέον κοινή γραμμή με το eu plus, τα ίδια παιχνίδια βάζουν.
  21. Thread: FIFA 15

    by FotisGRC
    Replies
    1,001
    Views
    175,619

    Cross-Gen Εγώ ετσι έκανα με το 14 Γιώργο.. Το κατέβασα στον...

    Εγώ ετσι έκανα με το 14 Γιώργο.. Το κατέβασα στον Αμερικάνικο λογαριασμό και παίζω κανονικά απο τον Ευρωπαικό..
  22. Από την μερα που τον ανακάλυψα έχω πάρει 3...

    Από την μερα που τον ανακάλυψα έχω πάρει 3 συνδρομές psn. 60$ για να παρω ένα παιχνίδι και έχω προτείνει σε 3 φίλους που ψωνίζουν 100% συνδρομές και παιχνίδια μέσω του maxplay
  23. Πιο αξιόπιστο ακόμα και από το ps store...

    Πιο αξιόπιστο ακόμα και από το ps store...
  24. Σε ενα μηνα μπαινω στα 38. Παιζω παιχνιδια απο...

    Σε ενα μηνα μπαινω στα 38. Παιζω παιχνιδια απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου στο γυμνασιο. Θυμαμαι να εχω ραντεβου με φιλους για βολτα κ να αργω μιση ωρα για να "περασω μια πιστα" στο doom ή το...
Results 1 to 24 of 24