Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Πωπω τι έγραψες τώρα. Scala ρε φίλε. Amiga. Τι...

    Πωπω τι έγραψες τώρα. Scala ρε φίλε. Amiga. Τι εποχές. Γαμουσε ότι κυκλοφορούσε τότε. Και οι 2 πιστεύω έχετε δίκιο. Ο καθένας με τα συν και τα πλην του. Πολύ σωστη συζήτηση όμως πάνω στο θέμα....
  2. Thread: Ps4

    by ps4
    Replies
    8
    Views
    1,802

    Ειναι μεσα στην τιμη τα παιχνιδια και το...

    Ειναι μεσα στην τιμη τα παιχνιδια και το χειριστηριο γι αυτό και η φωτο. Λαθος μου.

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  3. Sticky: Κανενας ιδιαιτερος λογος δεν υπαρχει. Απλα ειχα...

    Κανενας ιδιαιτερος λογος δεν υπαρχει. Απλα ειχα και πριν samsung, αυτο το εχω 2 χρονια κλεισμενα και ειπα οκ, την επομενη φορα να δω και κατι αλλο.
  4. Sticky: Εχεις σκεφτεί τι θα κανεις με την έλλειψη...

    Εχεις σκεφτεί τι θα κανεις με την έλλειψη πενακιου; Έχω και εγώ το 2 αλλά το μοναδικό πραγμα που με κρατάει και δεν αλλαζω κινητο είναι το πενάκι. Το χρησιμοποιείς; Έχεις σκεφτεί κάποιον αλλον τροπο;...
  5. Replies
    1,029
    Views
    253,207

    Sticky: Εμενα το dead nation μου αρεσε στο vita. Το...

    Εμενα το dead nation μου αρεσε στο vita. Το τελειωσα προσφατα και ηταν αρκετα καλό. Με κρατησε ευκολα μαζι του και το διασκεδασα περισσοτερο απο το ps3. Η πιστα στο νεκροταφείο ειναι μανικι αλλα αν...
  6. Thread: Killzone Mercenary

    by ps4
    Replies
    228
    Views
    29,209

    Exclusive Αν δεν έχεις πρόβλημα μην τα πειράξεις. Sent...

    Αν δεν έχεις πρόβλημα μην τα πειράξεις.

    Sent from my SGP321 using Tapatalk
  7. Επιβεβαιωνω και εγω με την σειραμου την εξοχη...

    Επιβεβαιωνω και εγω με την σειραμου την εξοχη διαχείριση μνήμης που κανουν τα μαβερικς. Early 2009 mac mini με μονη διαφορα τα 4gb μνημης και πραγματικά επανηλθε το smoothness παλι οπως στα λεοπαρντ...
  8. Thread: Breaking Bad

    by ps4
    Replies
    525
    Views
    62,776

    Μόλις τελείωσε και για μένα. Ότι καλύτερο έχω δει...

    Μόλις τελείωσε και για μένα. Ότι καλύτερο έχω δει ποτέ σε σειρά. Τι να δω μετά το breaking bad? Ότι και να δω έτσι δεν θα είναι. Μου άφησε ένα κενό περιεργο. Πρώτη φορά το παθαίνω. Ενας 5ος κύκλος...
  9. Replies
    104
    Views
    21,793

    Sticky: Προσωπικά με βολεύει αφανταστα γιατί θα βάλω το...

    Προσωπικά με βολεύει αφανταστα γιατί θα βάλω το πσ4 στο σαλόνι αλλά η τιβι που θα παίζω θα είναι σε ένα play room που προσπαθώ να φτιάξω εδώ και κάτι μήνες το οποιο είναι κάμποσο πιο μακριά από το...
  10. Replies
    285
    Views
    50,739

    Μου αρεσει προσωπικα. Νομιζω απο κοντα θα ειναι...

    Μου αρεσει προσωπικα. Νομιζω απο κοντα θα ειναι ακομα πιο ομορφη. Σιγουρα σε αυτες τις φωτο χανει.

    Γνωμη μου ομως δεν εχει την ''μαγικη'' πινελια του ps3 στην σχεδιαση. Το ps3 ειναι κοσμημα πανω...
Results 1 to 10 of 10