Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    1,367
    Views
    283,503

    Sticky: Οποτε καταληξαμε. Το ενα το δημιουργουν οι devs...

    Οποτε καταληξαμε. Το ενα το δημιουργουν οι devs του παιχνιδιου με μοναδικο σκοπο (και εν τελη αποτελεσμα) ενα δικαιο συστημα για ολους(κονσολες) και το αλλο το δημιουργουν οι cheaters για να...
  2. Replies
    360
    Views
    31,762

    Exclusive Λινκ δεν έχω. Βιβλία έχω. Τεσπα βγαίνουμε...

    Λινκ δεν έχω. Βιβλία έχω.

    Τεσπα βγαίνουμε πολύ οφφτοπικ.

    Ας έρθει με το καλό το PS5 να το ευχαριστηθούμε, σου εύχομαι κι εσένα να το αγοράσεις να το ευχαριστηθείς!
  3. Replies
    1,367
    Views
    283,503

    Sticky: @Ryzenlake Σε τι οθόνη έχεις πει ότι παίζεις και...

    @Ryzenlake
    Σε τι οθόνη έχεις πει ότι παίζεις και έχεις τόσο wide view;Το υποστηρίζουν όλοι οι τίτλοι ή κάτι χάνεις κάτι κερδίζεις; Είναι εντυπωσιακό το μέγεθος της πληροφορίας στην ανάλυση αυτή που...
  4. Οκ παιδια λοιπον εδω μπαινει μια τελεια. Νομιζω...

    Οκ παιδια λοιπον εδω μπαινει μια τελεια. Νομιζω ειναι αρκετο.

    Δεν υπαρχει λογος περαιτερω αναπτυξης, αλλωστε το θεμα ειναι για το PS5 και οποιαδηποτε συγκριση με το PC πλακα εχει για να γινει ενα...
  5. Replies
    1,367
    Views
    283,503

    Sticky: Παιζεις και συ Dishonored 2; Και εγώ το παιζω...

    Παιζεις και συ Dishonored 2; Και εγώ το παιζω αυτες τις ημέρες, το αγορασα κατά τα steam summer sales μαζι με Βlack Mesa, Halo 2 και 3, Sherlock Holmes A devil's daugher, Ryse Son of Rome και Μetro...
  6. Nα το κάνω λιανα επειδή προφανως υπάρχει ενα...

    Nα το κάνω λιανα επειδή προφανως υπάρχει ενα προβληματακι συνενοησης.

    Το Ι/Ο τρώει πόρους απο την CPU
    To πολυ γρήγορο I/O τρώει πολλους πόρους απο την CPU
    Το πολυ γρήγορο Ι/Ο σε επίπεδο server...
  7. Sticky: Ναι δεδομένου του γεγονότος ότι το PS5 ως έχει...

    Ναι δεδομένου του γεγονότος ότι το PS5 ως έχει ανακοινωθεί θα υποστηρίζει πλήρως την βιβλιοθήκη του PS4 με BC και ειδικά κάποια παιχνίδια όπως τα TLOU θα τύχουν ιδιαίτερης φροντίδας από ό,τι έχουν...
  8. Sticky: Δεν νομιζω να εχεις προβλημα. Ειναι το...

    Δεν νομιζω να εχεις προβλημα. Ειναι το δημοφιλεστερο exclusive της Sony. Κομματακι δυσκολο να μην παιζει στο 5. Επισης το remastered TLOU1 ηρθε κανονικα με το DLC included.
  9. Sticky: Πριν από αρκετές δεκάδες σελίδες, όταν ακόμα...

    Πριν από αρκετές δεκάδες σελίδες, όταν ακόμα γινόταν streaming η παρουσίαση του Σέρνυ, έγραψα "προβλέπω στα 3rd party παιχνίδια οι διαφορές να είναι μικρές, με το προβάδισμα στο Xbox και σε...
  10. Replies
    3,261
    Views
    594,583

    Sticky: Εγώ πάντως μέχρι και και στο mouse pointer είδα...

    Εγώ πάντως μέχρι και και στο mouse pointer είδα διαφορά (60 vs 144 Hz)... και σε φιλαράκι με 2080 κάρτα που παίξαμε το Doom.... ειδικά σε κλειστούς χώρους που δεν έχει draw distance και φόρτωνε για...
  11. Replies
    3,261
    Views
    594,583

    Sticky: Παιδιά... εννοείται ότι το ανθρώπινο μάτι βλέπει...

    Παιδιά... εννοείται ότι το ανθρώπινο μάτι βλέπει τα 120fps (και παραπάνω). Είναι κάτι γνωστό, αποδεδειγμένο και δεν έχει να κάνει ούτε με PCMR ούτε με τπτ.

    Εδώ τα VR παιχνίδια στην χειρότερη...
  12. Replies
    1,367
    Views
    283,503

    Sticky: @Ryzenlake. Mα το πιο πιθανο ειναι οτι δεν θα...

    @Ryzenlake. Mα το πιο πιθανο ειναι οτι δεν θα βγουν ποτε αυτα τα παιχνιδια στο pc, αν κρινουμε απο το μεχρι σημερα. Εκτος αν αλλαξει κατι. Ποτε δεν ξερεις βεβαια.

    το loading δεν θα ειναι θεμα...
  13. Replies
    1,367
    Views
    283,503

    Sticky: Ίσως το θέμα θα λυνόταν με μία συζήτηση του πότε...

    Ίσως το θέμα θα λυνόταν με μία συζήτηση του πότε μία εταιρεία που θεωρείται ότι ξεκινάει ως/παράγει indy games, παύει τελικά λόγω της επιτυχίας και του μεγέθους της να ανήκει σε αυτή την κατηγορία. ...
  14. Sticky: Παίζω τον τελευταίο καιρό το Witcher 3 και ώρες...

    Παίζω τον τελευταίο καιρό το Witcher 3 και ώρες ώρες σκέφτομαι τι καλά που θα έρθει η νέα γενιά και θα εξαφανιστούν αυτά τα πολλά και ατελείωτα loading screens που έχει σε κάθε ευκαιρία, στην έναρξη,...
  15. Sticky: ^^ Μην ξεχνάς και το Minecraft ;) ...που στην...

    ^^ Μην ξεχνάς και το Minecraft ;) ...που στην ουσία είναι XGS τίτλος.
  16. Sticky: ^^ επρεπε να διπλοτσεκαρω για να σιγουρευτω οτι...

    ^^ επρεπε να διπλοτσεκαρω για να σιγουρευτω οτι τα ματια μου δεν με γελουν στο θεμα του ποιος εκανε αυτο το ποστ.

    Περισσοτερα τετοια σχολια παρακαλω! ;)
  17. Replies
    1,367
    Views
    283,503

    Sticky: Δεν νομιζω οτι κανενας αμφισβηττει οτι αν εβγαινε...

    Δεν νομιζω οτι κανενας αμφισβηττει οτι αν εβγαινε το U4 στο PC θα ειχε καλυτερη αποδοση και αναλυση κλπ. Αυτο δεν ειναι «καλυτερα γραφικα» ειναι καλυτερος τεχνικος τομεας. Αλλο το ενα αλλο το αλλο.
    ...
  18. Replies
    865
    Views
    175,353

    Μια χαρά σε κατάλαβα. (παράλληλα να σημειώσω...

    Μια χαρά σε κατάλαβα.
    (παράλληλα να σημειώσω ότι δεν ασχολούμαι καθόλου με οπαδικά, ούτε με θρησκείες, τα έχω απορρίψει από έφηβος)

    Το παράδειγμα επίτηδες το έθεσα έτσι ώστε να σε ωθήσω να...
  19. Replies
    3,261
    Views
    594,583

    Sticky: Aπ' όσο θυμάμαι έχουμε δύο τελείως διαφορετικές...

    Aπ' όσο θυμάμαι έχουμε δύο τελείως διαφορετικές δηλώσεις:

    α) "δεν θα υπάρχουν exclusives τα πρώτα δύο χρόνια"
    β) "προσφέρουμε FC στα μηχανήματά μας"

    Το ένα δεν αποκλείει το άλλο, όπως το...
  20. Replies
    865
    Views
    175,353

    Καλως ηρθες, ελπιζω να ποσταρεις και στα θεματα...

    Καλως ηρθες, ελπιζω να ποσταρεις και στα θεματα των κονσολων, γιατι με αυτες ασχολειται το φορουμ κυριως.
    Η ''βαγδατες'' ξεκινουν συνηθως απο ατομα που δεν τους ενδιαφερουν οι κονσολες, και δεν...
Results 1 to 20 of 20