Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    938
    Views
    263,901

    Exclusive Το παιχνιδι το ξαναπιασα απο την αρχη γιατι το χα...

    Το παιχνιδι το ξαναπιασα απο την αρχη γιατι το χα αφησει κ νομιζω πως φτανω στο τελος σιγα σιγα οσο κ αν δεν το θελω...Πραγματικα σε πιανει θλιψη οταν σκεφτεσαι οτι δυσκολα θα ξαναβγει τετοιο...
  2. Replies
    98
    Views
    69,549

    Juventus - At.Mandrid 2 - 0 Στην Ιταλια ο...

    Juventus - At.Mandrid 2 - 0

    Στην Ιταλια ο τιτλος!
  3. Replies
    98
    Views
    69,549

    Φικε nikoladim δν το ξεχασαμε.Εχουμε μιλησει με...

    Φικε nikoladim δν το ξεχασαμε.Εχουμε μιλησει με τον tsoupri απλα δν ετυχε να μπορεσουμε ιδιες ωρες.Θα μιλησουμε κ παλι να το παιξουμε σημερα.
  4. Thread: ΝΒΑ 2Κ15

    by katsouras
    Replies
    297
    Views
    48,069

    Cross-Gen Τι παιχνιδαρα ειναι αυτη ρε παιδια???Πωπω λιωσιμο...

    Τι παιχνιδαρα ειναι αυτη ρε παιδια???Πωπω λιωσιμο π χει να πεσει!!!Τι φιφα κ προ...Εδω μιλαμε για επος!!!Επαιξα λιγο my team κ θα λιωσω το βραδυ να το μαθω γιατι ποτε δν ειχα ασχοληθει σοβαρα αλλα...
  5. Replies
    98
    Views
    69,549

    Ας περιμενουμε λοιπον τον φιλο κ βλεπουμε.....

    Ας περιμενουμε λοιπον τον φιλο κ βλεπουμε.. Σημερα θα μπορω μεχρι τις 7 το απογευμα κ αυριο μεσημερι απογευμα παλι. Αν δν βολευει μπορω κ αργα το βραδυ.
  6. Replies
    98
    Views
    69,549

    Επιβεβαιωνω κ εγω τα αποτελεσματα με τον φιλο...

    Επιβεβαιωνω κ εγω τα αποτελεσματα με τον φιλο nikoladim.
  7. Replies
    4,014
    Views
    429,117

    Φιλε ezio ηρθε η ωρα να σου μιλησει ο γιατρος του...

    Φιλε ezio ηρθε η ωρα να σου μιλησει ο γιατρος του ερωτα...οπως τα λες η κοπελα μαλλον παραειναι ντροπαλη κ θελει τις φιλες της γιατί εχει ανασφαλειες...σίγουρα σε βλέπει θετικά το θέμα είναι όμως πως...
  8. Replies
    98
    Views
    69,549

    Αν εχω χρονο μετα τις γιορτες μεσα κ γω

    Αν εχω χρονο μετα τις γιορτες μεσα κ γω
  9. Replies
    693
    Views
    138,817

    Cross-Gen Εχω ξεκινησει master league με Αρσεναλ κ ο βαθμος...

    Εχω ξεκινησει master league με Αρσεναλ κ ο βαθμος δυσκολιας ειναι στο professional.Μπορω να πω πως η A.I ειναι αρκετα καλη και σαν mode γενικοτερα με συμμετοχη σε τσου λου η ουεφα ειναι παρα πολυ...
  10. Replies
    30
    Views
    9,434

    Cross-Gen Πανω κατω το ιδιο πραγμα ειναι απλα στο pc με το...

    Πανω κατω το ιδιο πραγμα ειναι απλα στο pc με το κοντρολλερ του 360 π παιζα μου φαινοταν πιο γρηγορο κ νομιζω δν εχει καποια ρυθμιση για την ταχυτητα του αναλογικου.Επισης πολλες φορες εκανα οτι να...
  11. Replies
    693
    Views
    138,817

    Cross-Gen Στο default τα χαμε ολα εκτος του χρονου π το...

    Στο default τα χαμε ολα εκτος του χρονου π το πηγαμε στα 6 λεπτα.Δν θυμαμαι τωρα συγκεκριμενα.
  12. Replies
    693
    Views
    138,817

    Cross-Gen Σημερα παιξαμε 4 ατομα στο σπιτι κ ενιωσα να...

    Σημερα παιξαμε 4 ατομα στο σπιτι κ ενιωσα να παιζω ποδοσφαιρο κ οχι τεννις...Τα 2 τα παιδια δν πολυασχολουνται κ ειχαν χρονια να παιξουν φιφα η προ αλλα τους αρεσε ενω με τον αλλο φιλο π παιζουμε...
  13. Replies
    693
    Views
    138,817

    Cross-Gen Στην Αγγλια δν εχει αδειες κ προσωπικα δν με...

    Στην Αγγλια δν εχει αδειες κ προσωπικα δν με ενδιαφερει κ τοσο καθως θα λυθει με το patch λογικα.Τωρα κατα τ αλλα παρτο 2 μερες,παρε Γιουβε κ ευχαριστησου Γιορεντε κ πιρλο π στο φιφα τους βγαζει...
  14. Thread: FIFA 15

    by katsouras
    Replies
    1,001
    Views
    176,450

    Cross-Gen Για τα μην παθω ζημια 400 ευρω σπαζωντας το ps4...

    Για τα μην παθω ζημια 400 ευρω σπαζωντας το ps4 το βαλα αγγελια κ περιμενω αυριο , μεθαυριο το pes.Τελος το φιφα για φετος κ βλεπουμε...Καλο το μαρκετινγκ κ η μοστρα αλλα απο ουσια μηδεν..
  15. Thread: Fifa 15

    by katsouras
    Replies
    8
    Views
    1,990

    Fifa 15

    30 ευρω κ εξοδα αποστολης παραληπτη.
  16. Replies
    938
    Views
    263,901

    Exclusive Εχω παιξει περιπου 5 με 6 ωρες και εχω να πω τα...

    Εχω παιξει περιπου 5 με 6 ωρες και εχω να πω τα καλυτερα για το παιχνιδι.Τα θετικα ειναι γνωστα κ απλα θα αναφερω καποια πραγματα π με χαλανε.Για αρχη η Α.Ι δν ειναι ιδιαιτερα καλη καθως ακολουθουν...
  17. Replies
    1,676
    Views
    365,302

    Μετα απο το πρεπον λιωσιμο στο φιφα αγορασα ενα...

    Μετα απο το πρεπον λιωσιμο στο φιφα αγορασα ενα παιχνιδι π το θελω καιρο κ δν το χα παιξει στο ps3...The last of us λοιπον !
  18. Thread: FIFA 15

    by katsouras
    Replies
    1,001
    Views
    176,450

    Cross-Gen Μετα απο 400+ αγωνες στο ultimate χθες αποφασισα...

    Μετα απο 400+ αγωνες στο ultimate χθες αποφασισα να διαλυσω την ομαδα μου καθως το θεωρω τεραστια απατη κ δν εχει σημασια οσο καλα κ αν παιξεις πολλες φορες.Αμυντικοι να τρακαρουν μεταξυ τους,να...
  19. Thread: FIFA 15

    by katsouras
    Replies
    1,001
    Views
    176,450

    Cross-Gen Απο χθες εχω 2 disconnections χωρις να μου δωσει...

    Απο χθες εχω 2 disconnections χωρις να μου δωσει νικη η ηττα κ χωρις να μετρησει το παιχνιδι,δηλαδη προβλημα της ΕΑ...Εχω τρελα lags σε κρισιμους αγωνες κ απορρω πως δν μας πεταει αφου δν μπορεις να...
  20. Thread: FIFA 15

    by katsouras
    Replies
    1,001
    Views
    176,450

    Cross-Gen Βαζω ενα game μετα τη δουλεια να χαλαρωσω κ...

    Βαζω ενα game μετα τη δουλεια να χαλαρωσω κ καλα.Στο 5 απο κει π βγαινει η μπαλα αουτ,παει ξαφνικα σαν κωνος ο τερμας κ δινει κορνερ στο οποιο τρωω το πρωτο αφου ολοι ηταν βιδωμενοι.Παρομοια φαση με...
  21. Thread: FIFA 15

    by katsouras
    Replies
    1,001
    Views
    176,450

    Cross-Gen Με τσαντιζει απιστευτα π κατι τυποι ξεκινανε μετα...

    Με τσαντιζει απιστευτα π κατι τυποι ξεκινανε μετα τη σεντρα κατα μετωπο με ενα μονο παιχτη.Τον μαρκαρεις κ κοντρα σε μια αμυνα 6 παικτων αν περασει 2 βαζει γκολ.Τους 2 δικους σ πχ γτ το cpu δν κανει...
  22. Thread: FIFA 15

    by katsouras
    Replies
    1,001
    Views
    176,450

    Cross-Gen Νομιζα οτι ειναι στανταρ..Επεσα με τα μουτρα στο...

    Νομιζα οτι ειναι στανταρ..Επεσα με τα μουτρα στο fut μου φαινεται...θα το τσεκαρω Φωταρα,κοιτα να σηκωσεις καμια κουπα εσυ καλα ειναι το κατεστημενο....Ονοματα μην λεμε!!
  23. Thread: FIFA 15

    by katsouras
    Replies
    1,001
    Views
    176,450

    Cross-Gen Εμενα παραμενει το lag ακομα και σε offline...

    Εμενα παραμενει το lag ακομα και σε offline παιχνιδια για το FUT ειδικα στην αρχη που βγαζει κατω τα ονοματα των 11αδων πραγμα που ποτε δεν καταλαβα γιατι γινεται...Δεν αναφερομαι στο lag αλλα για...
  24. Replies
    8,680
    Views
    2,557,532

    Sticky: Απο την στγμη που σε υποχρεωνει πλεον να...

    Απο την στγμη που σε υποχρεωνει πλεον να πληρωσεις να παιξεις απλα multiplayer ας δωσει εστω κανενα game απο τα πρωτα του..Οχι με παιχνιδακια με γραφικα σαν την εικονα του αντ1 στο γιουροπα λιγκ
  25. Replies
    8,680
    Views
    2,557,532

    Sticky: Τρελες παιχνιδαρες το plus...Νομιζω οτι εχω...

    Τρελες παιχνιδαρες το plus...Νομιζω οτι εχω nintendo 64
Results 1 to 25 of 37
Page 1 of 2 1 2