Search:

Page 1 of 19 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    347
    Views
    91,007

    Α ρε Sculptor ...

    Α ρε Sculptor



    https://www.youtube.com/watch?v=CG5qfwifwR4
  2. Replies
    1,055
    Views
    190,234

    Εκτροχιασμός: Ξεπέρασαν τα 400 ευρώ/MWh οι τιμές...

    Εκτροχιασμός: Ξεπέρασαν τα 400 ευρώ/MWh οι τιμές του ρεύματος σε όλη την Ευρώπη - Τεράστιες οι ευθύνες των Βρυξελλών
    ...
  3. Replies
    1,055
    Views
    190,234

    Δεν εχει νοημα το ηλεκτρικο επι του παροντος στην...

    Δεν εχει νοημα το ηλεκτρικο επι του παροντος στην Ελλαδα εκτος και αν θες να λες οτι εισαι χομπιστας ή οτι το θες για δευτερο-τριτο αμαξι ή για πολυ συγκεκριμενη χρηση.

    Για βασικο, οικογενειακο...
  4. Replies
    1,077
    Views
    218,672

    Ειτε ηταν ενεργοποιημενοι οι απλοι IDE drivers...

    Ειτε ηταν ενεργοποιημενοι οι απλοι IDE drivers στο BIOS για τους σκληρους κ δεν εβλεπαν τα windows τον ssd,
    ή ο απλος δισκος ηταν κουμπωμενος στην 1η sata θυρα στην μητρικη κ ετσι πηρε την...
  5. To ειχα διαβασει κι εγω. Τελειωνοντας το ειχα...

    To ειχα διαβασει κι εγω. Τελειωνοντας το ειχα κοντοσταθει λιγακι, οντας ανημπορος να εκφρασω τα συναισθηματα μου. Ευχομαι να παρει τα 150 χιλιαρικα αυτος ο ψυχικα εξαθλιωμενος ανθρωπος, να νιωσει...
  6. Προτείνω να ΜΗΝ αρχίσουμε αυτή τη κουβέντα, γιατί...

    Προτείνω να ΜΗΝ αρχίσουμε αυτή τη κουβέντα, γιατί δεν έχει τελειωμό.

    Η βάση του όλου debate, βασίζεται σε άλλη εντελώς διάσταση από αυτή που συζητιέται.

    Η τωρινή βάση συζήτησης:

    Αππλε: βάσει...
  7. Χωρις διαθεση παρεξηγησης, αλλα επειδη εγω...

    Χωρις διαθεση παρεξηγησης, αλλα επειδη εγω προσωπικα βλεπω οτι στον εαυτο μου αποτελει πλεον προβλημα το συγκεκριμενο, πως την παλευετε με τα κοινωνικα μεσα δικτυωσης παιδια??

    Εγω μα το θεο,...
  8. Φέτος το καλοκαίρι έχω φέρει προτζέκτορα στο...

    Φέτος το καλοκαίρι έχω φέρει προτζέκτορα στο εξοχικό, είχα ένα πανί (κοντά στα 3 μέτρα πλάτος) από πολύ παλιά και έχω στήσει έναν μικρό θερινό.
    Κάθε βράδυ και μια ταινία που κυρίως έχω δει στο...
  9. Replies
    2,409
    Views
    295,264

    Άντε για να το πω κι εγώ ωμά (χωρίς αναισθητικό...

    Άντε για να το πω κι εγώ ωμά (χωρίς αναισθητικό που λέμε):

    Ζω σε μια χώρα που επί 10 χρόνια έτρωγε ασάλιωτα το ένα Μνημόνιο πίσω από το άλλο. Χωρίς να έχω φάει τίποτα (όχι, δεν έχω την κοιλάρα του...
  10. Replies
    2,409
    Views
    295,264

    Και ετσι οπως το εθεσες ξεκαθαρα τωρα, νομιζω και...

    Και ετσι οπως το εθεσες ξεκαθαρα τωρα, νομιζω και παλι διαφωνω. Αν θεωρησε οτι μπορει να την σκοτωσει για το ιματζ του και οτι θα την σκαπουλαρει απο το νομο και την κοινωνια και αν τελωσπαντων ειχε...
  11. Replies
    2,409
    Views
    295,264

    Ρε συ το Λευκος που κολαει σε ολο αυτο? Δηλαδη αν...

    Ρε συ το Λευκος που κολαει σε ολο αυτο? Δηλαδη αν ηταν Μαυρος ή αν ηταν Ασιατης ή οτιδηποτε αλλο σε τι θα αλλαζε την πραξη του? Και για εμενα τουλαχιστον οποιος φτανει στο σημειο να σκοτωσει τη...
  12. Replies
    3,973
    Views
    352,540

    Στο Tessera είχαμε πάει 2 Amiga με διάφορα...

    Στο Tessera είχαμε πάει 2 Amiga με διάφορα musicdemo disks και είχε γίνει χαμός, ρωτούσαν "ποιο είναι αυτό το κομμάτι;" !!!

    Κλουβιά......αξέχαστα.

    Babes in Toyland.......συχνή η Τσιντικίδου,...
  13. Replies
    3,973
    Views
    352,540

    @ntsmrtz... Είναι ένα έπος το κομμάτι και...

    @ntsmrtz...

    Είναι ένα έπος το κομμάτι και αντικατοπτρίζει την ανεμελιά και τη φρεσκάδα της εποχής στο φουλ . . .

    Θα μπορούσα να αναφέρω ένα σωρό κομμάτια που είναι κοντά στο συγκεκριμένο....
  14. Μια και μπήκα για να απαντήσω σε pm να πω μια...

    Μια και μπήκα για να απαντήσω σε pm να πω μια καλημέρα σε όλους μετά από καιρό, ελπίζω και εύχομαι να είστε όλοι καλά όπως σας είχα αφήσει.;)
  15. Replies
    636
    Views
    117,477

    Sticky: Δεν βλέπω τη Σονυ να ενδιαφέρεται για game pass,...

    Δεν βλέπω τη Σονυ να ενδιαφέρεται για game pass, όχι γιατί δεν της αρέσει η οικονομική απολαβή αλλά γιατί είναι ΠΟΛΥΥΥΥ αργά για τη Σονυ (όσο αφορά game pass). Δεν έχει τεχνικό υπόβαθρο (μέχρι να το...
  16. Replies
    41
    Views
    5,099

    Exclusive H Σονυ κάπως-κάτι πρέπει να κάνει, να αγοράσει...

    H Σονυ κάπως-κάτι πρέπει να κάνει, να αγοράσει (και να ρίξει λιγουλάκι χρήμα στην πάροδο των ετών) ένα στούντιο που να φτιάχνει αποκλειστικά τίτλους arcade platform (με τάση προς το cuteness, άντε...
  17. Για μενα σε τετοιες περιπτωσεις θα επρεπε να...

    Για μενα σε τετοιες περιπτωσεις θα επρεπε να τιμωρουνται πρωτιστως οι γονεις. Ειδα την μανα στις δηλωσεις και καταλαβα σε τι καθεστως μεγαλωσαν αυτα τα παιδια.

    Η "κυρια" αυτη που θα "βοηθησει τα...
  18. Replies
    1,327
    Views
    147,972

    Μέχρι να βγει το next gen patch δεν ξέρω αν θα...

    Μέχρι να βγει το next gen patch δεν ξέρω αν θα ασχολείται ακόμα κανένας με το cyberpunk ήδη τώρα είναι εξαφανισμένο από το χάρτη
    και η τιμή 50% κάτω

    Ατακες τους στυλ …Will Launch when it’s...
  19. Replies
    410
    Views
    1,529,945

    Sticky: Κοιταχτε εδω τι βρηκα στο παταρι... 12671 ...

    Κοιταχτε εδω τι βρηκα στο παταρι...

    12671

    Αναθεμα και αν ξερω πως να το συνδεσω και αν δουλευει. Το τροφοδοτικο παντως αναβει κανονικα αλλα πως ακριβως θα βγαλω εικονα δεν εχω ιδεα. Το καλωδιο...
  20. Replies
    1,367
    Views
    283,883

    Sticky: ^^ Mην μπαινεις καν στη διαδικασια... αστο...

    ^^ Mην μπαινεις καν στη διαδικασια... αστο...
  21. Replies
    1,444
    Views
    195,604

    Μάρτη λένε θα στοκάρουν τα μαγαζιά, εκτός...

    Μάρτη λένε θα στοκάρουν τα μαγαζιά, εκτός απροόπτου.
  22. Replies
    1,327
    Views
    147,972

    Τερμάτισα το παιχνίδι και μάλιστα έκανα και 2...

    Τερμάτισα το παιχνίδι και μάλιστα έκανα και 2 endings μιας και ήμουν εντελώς αναποφάσιστος :P
    Σίγουρα θα δω κάποια στιγμή και τα υπόλοιπα endings...
    Ακόμα βέβαια έχω να κάνω αρκετά πράγματα στο...
  23. Thread: Cyberpunk 2077

    by psx3
    Replies
    1,327
    Views
    147,972

    Καλά, δεν είναι απόλυτο αυτό. Δες την...

    Καλά, δεν είναι απόλυτο αυτό.

    Δες την Guerrilla Games που το γύρισε από FPS (Killzone) σε open-world RPG (HZD). Τελείως διαφορετικά genres, αλλά άρτιο τεχνικό αποτέλεσμα αμφότερα.

    Είμαι...
  24. Replies
    1,327
    Views
    147,972

    Menace, Blood Money, Lemmings (μερικές από τις...

    Menace, Blood Money, Lemmings (μερικές από τις πιο εμπορικές επιτυχίες στα 16-μπιτα αυτοί οι τίτλοι, καθώς στα 8-μπιτα είχε ολόκληρο κατάλογο. Μιλάμε για 35 χρόνια dev.)
  25. Replies
    2,175
    Views
    304,780

    Exclusive Πραγματικα τα physics στα σχοινια ειναι απλα...

    Πραγματικα τα physics στα σχοινια ειναι απλα απιστευτα... αντε ρε naughty dog βγαλε ενα ρημαδι announcement για ps5 patch! (Και καλα τωρα...)
Results 1 to 25 of 472
Page 1 of 19 1 2 3 4