Search:

Page 1 of 5 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Sticky: Ωραια παναγιωτη στους στελνω τωρα. Edit διεγραψε...

    Ωραια παναγιωτη στους στελνω τωρα.
    Edit διεγραψε κανενα pm!
  2. Sticky: Θέλω να δοκιμάσω το Dragons Dogma αλλά διάβασα...

    Θέλω να δοκιμάσω το Dragons Dogma αλλά διάβασα ότι είναι κομματάκι δύσκολο. Είναι; Γιατί το Dark Souls που δοκίμασα έφαγα τα μούτρα μου και το παράτησα. Μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο και ευκολότερο για...
  3. Και δε το κάνεις το thread, όλο και κάποια...

    Και δε το κάνεις το thread, όλο και κάποια κουκίδα εεεεε όλο και κάποιος από μας θα ποστάρει :P Άσε και έβλεπα πριν μέρες ένα ντοκυμαντέρ για την εξέλιξη των τηλεσκοπίων (I mean the huge ones). Το...
  4. Και για μενα το ιδιο απο πολυ μικρος μαλιστα,...

    Και για μενα το ιδιο απο πολυ μικρος μαλιστα, λογω του συγκεκριμενου ανιμε ->
    http://www.youtube.com/watch?v=3M8loXccEvg
  5. Θα σου προτεινα, επισης του Tchaikovsky, το 1812...

    Θα σου προτεινα, επισης του Tchaikovsky, το 1812 overture και ισως τον ρωμαιο και ιουλιετα για κατι πιο συναισθηματικο.
  6. Μη το παρεξηγησεις αυτο που θα σου πω, αλλα δε...

    Μη το παρεξηγησεις αυτο που θα σου πω, αλλα δε περιμενα να ακουσω κατι τετοιο απο εσενα συγκεκριμενα. Και που να ακουσεις αλλα κομματια....
    Τωρα που θα πας Λονδινο, καλο θα ηταν να δεις και καποια...
  7. Sticky: Μεσι για Πισι θες κανενα δωρεαν παιχνιδι? Μου...

    Μεσι για Πισι θες κανενα δωρεαν παιχνιδι? Μου εχουν μεινει καποιοι κωδικοι απο humble bundle
  8. Sticky: Πιστευω οτι το ducktales απευθυνεται πιο πολυ σε...

    Πιστευω οτι το ducktales απευθυνεται πιο πολυ σε αυτους που το επαιζαν και παλια και θελουν να το ξαναζησουν σε hd για λογους νοσταλγιας.

    Μεσσι εγω σου προτεινω τα 2 trine. Ωραια γραφικα,εξυπνοι...
  9. Sticky: Το έχω στον υπολογιστή γιατί ήθελα να το δοκιμάσω...

    Το έχω στον υπολογιστή γιατί ήθελα να το δοκιμάσω και προτιμω να περιμένω να βγει σε retail για να το πάρω στο Ps3.Στο pc τουλάχιστον έχει πολλά θέματα με τον χειρισμό κατα την άποψη μου και με...
  10. Sticky: http://www.metacritic.com/game/playstation-3/guaca...

    http://www.metacritic.com/game/playstation-3/guacamelee!
    Aν εχεις και βιτα παρε αυτο ^ .
  11. Ναι ρε πλακα κανω, απλα ειναι καποιοι ανθρωποι...

    Ναι ρε πλακα κανω, απλα ειναι καποιοι ανθρωποι που θελουν το νερο κατω απο καποια θερμοκρασια για να το θεωρουν "ποσιμο", αυτο που λενε τα παιδια το εχω κι εγω δλδ. Για μενα το νερο της βρυσης μπορει...
  12. Χαχαχαχα όχι σοβαρά σου μιλάω για κάποιο λόγο δεν...

    Χαχαχαχα όχι σοβαρά σου μιλάω για κάποιο λόγο δεν μπορώ να ευχαριστηθώ το νερό όταν είναι τόσο παγωμένο. Εντάξει όταν είμαι έξω και μου βάλουν κρύο νερό θα το πιω αλλά σπίτι πάντα πίνω από την βρύση.
  13. Πλάκα κάνεις τώρα, messi10; Kι εγώ τα ίδια και οι...

    Πλάκα κάνεις τώρα, messi10; Kι εγώ τα ίδια και οι άλλοι με κοιτάνε σαν εξωγήινο χαχα.
  14. Οι συγκοινωνίες δεν σταμάτανε. Μάλιστα βάζουν και...

    Οι συγκοινωνίες δεν σταμάτανε. Μάλιστα βάζουν και extra τρένα το βράδυ. Πρωτοχρονιά τουλάχιστον που είχα κάνει πέρσι Λονδίνο.

    Τhanks guys για τις ευχές. Είμαι σίγουρος ότι θα είναι super. Ιαπωνία...
  15. Στο Λονδίνο είχα παει το καλοκαιρι του 2003....

    Στο Λονδίνο είχα παει το καλοκαιρι του 2003. Φοβερή πόλη!!!! Είχα κατσει 8 μερες και είχα περάσει απίστευτα. Για την κάθε μέρα υπάρχει και κάτι να κανεις.
    Παναγιωτη, σου κάνω μια λίστα με τα μέρη...
  16. Sticky: ^^ Φοβερη ερευνα, αυτοι και το FBI.

    ^^ Φοβερη ερευνα, αυτοι και το FBI.
  17. Τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται.:c055gfe: ...

    Τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται.:c055gfe:

    Φαρμακείο, αλλά πιστεύω ότι τα αξίζει τα λεφτά του.

    Το Dolby Atmos είναι αυτό που όπου και να κάτσεις ακούς το ίδιο με κάποιον άλλο που κάθεται σε...
  18. messi10, εγώ αν πήγαινα στο Λονδίνο, θα πήγαινα...

    messi10, εγώ αν πήγαινα στο Λονδίνο, θα πήγαινα οπωσδήποτε στο BFI Imax να δω IMAX ταινία.
  19. Replies
    1,377
    Views
    204,942

    Πολύ φτωχό φέτος το pre-order, πέρσι από το ίδιο...

    Πολύ φτωχό φέτος το pre-order, πέρσι από το ίδιο κατάστημα είχε μπλουζάκι και μπάλα πραγματική.
  20. Ναι έτσι το πρόγραμμα είναι καλό. Γενικά μάθε...

    Ναι έτσι το πρόγραμμα είναι καλό. Γενικά μάθε πρώτα πόσες μέρες θα έχεις και μετά αποφάσισε ποιες πόλεις θα επισκεφτείς ανάλογα με τις μέρες που έχεις. Για τα Highlands δεν ξέρω σίγουρα. Δεν έχω πάει...
  21. Ωραιότερο νησι του πλανήτη... Τι να πει ας πούμε...

    Ωραιότερο νησι του πλανήτη... Τι να πει ας πούμε κανά νησί στον ειρηνικό, καμιά Hawaii κλπ :P Όχι εντάξει θα συμφωνήσω είναι όμορφο το νησί, έχει αρκετή φυσική ομορφιά αν ξέρεις που να πας. Και αν...
  22. Replies
    1,211
    Views
    157,175

    Μάλιστα... Οκ, το ΑΙ σίγουρα το δέχομαι. Και τον...

    Μάλιστα... Οκ, το ΑΙ σίγουρα το δέχομαι. Και τον παράγοντα physics αν και αυτό δε νομίζω ότι θα επιφέρει κάποια τρελή αλλαγή στο συγκεκριμένο άλμα (αυτής της γενιάς με την επόμενη). Δεν είναι, πχ,...
  23. Replies
    1,211
    Views
    157,175

    Παυλο υποθετω ο Παναγιωτης εννοει οτι η νεα...

    Παυλο υποθετω ο Παναγιωτης εννοει οτι η νεα μηχανη και η εξτρα υπολογιστικη δυναμη μπορει να βοηθησει σε ουσιαστικες βελτιωσεις που δεν εχουν να κανουν με αυτα καθεαυτα τα γραφικα οπως τα physics και...
  24. Replies
    11
    Views
    2,944

    Games υπάρχουν αλλά πολλά απο αυτά είναι...

    Games υπάρχουν αλλά πολλά απο αυτά είναι ψιλοαδιάφορα αν συγκρίνεις με τίτλους που κυκλοφόρησαν στο psp
  25. Replies
    11
    Views
    2,944

    LoL, δηλαδή η significant price drop στις μνήμες...

    LoL, δηλαδή η significant price drop στις μνήμες είναι τα 10€ κάτι περισσότερο από 10%; Συνεχίζει να πουλάει 15€ αυτή την ξεφτίλα των 4GB, μην πω και για την 8άρα δηλαδή που την πρώτη θα έπρεπε να...
Results 1 to 25 of 113
Page 1 of 5 1 2 3 4