Search:

Page 1 of 40 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    223
    Views
    33,430

    PS4/5 Exclusive Μόλις τελείωσα το free DLC Valhalla. Τι απιστευτο...

    Μόλις τελείωσα το free DLC Valhalla. Τι απιστευτο διαμαντακι ηταν αυτο? Πανεξυπνο mode, που σε συνδυασμο με το εκπληκτικο gameplay ειναι πολυ εθιστικο. Ταυτοχρονα εχει και το story του, ειδικα για...
  2. Replies
    279
    Views
    77,634

    Πρωτες πτησεις με το Mini 4 Pro! (Το χασμα μεταξυ...

    Πρωτες πτησεις με το Mini 4 Pro! (Το χασμα μεταξυ Mavic Mini και Μini 4 ειναι χαωδες)

    13281

    Δεν εχω προλαβει να κανω και πολλα, δοκιμες απο εκει και απο εδω. Θα επανελθω με καλυτερες εντυπωσεις...
  3. Replies
    279
    Views
    77,634

    Mε Μινι 3 προ ουτε εγω θα αναβαθμιζα! Αφου ειναι...

    Mε Μινι 3 προ ουτε εγω θα αναβαθμιζα! Αφου ειναι κορυφαιο μηχανηματακι!

    Eπι τη ευκαιρια, μερικες φωτο απο τη Ροδο:
  4. Replies
    7,473
    Views
    968,832

    Sticky: PEGI18/XXX material warning! Ρε τους...

    PEGI18/XXX material warning!

    Ρε τους μπαγάσηδες, με πεθαίνουν τα αγγλικά από τα Lidl.

    - - - Updated - - -

    Α μισό λεπτάκι, για να μην λέμε μόνο για τις αγγελίες των άυπνων:

    Suckboy A Big...
  5. Replies
    636
    Views
    117,239

    Sticky: Υπάρχουν φήμες για LoU 1 PS5 Remake του PS4...

    Υπάρχουν φήμες για LoU 1 PS5 Remake του PS4 Remake.

    Ο λόγος;

    Η (οικονομική εκμετάλλευση/ευκαιρία) που λέγεται "κλείσαμε συμφωνία με Νετφλιξ για την σειρά LoU που ετοιμάζεται".

    Οπότε πάρτε το...
  6. Sticky: Πάντως η Sony δεν έχει τα ίδια συμφέροντα με την...

    Πάντως η Sony δεν έχει τα ίδια συμφέροντα με την MS. Η MS έχει να σπρώξει Windows, DirectX, Azure. Τελείως διαφορετικό business focus.

    Ακόμα κι αν γίνει πιο ανταγωνιστική σε θέμα υπηρεσιών (PS+...
  7. Sticky: Συγνώμη MajereMP44 που παρεμβαίνω, αλλά όπως...

    Συγνώμη MajereMP44 που παρεμβαίνω, αλλά όπως είχαμε συζητήσει μεταξύ μας στο παρελθόν, σου είχα πει και τότε ότι "η βιομηχανία desktop console gaming έχει φτάσει το ταβάνι πελατών που μπορεί να...
  8. Μικροπαραγγελίες μέσω skroutz (ACS) τον τελευταίο...

    Μικροπαραγγελίες μέσω skroutz (ACS) τον τελευταίο μήνα, έρχονται και Σάββατο πάντως (χωρίς κάποια ενημέρωση ή κάτι τέτοιο, Αθήνα κέντρο)
  9. Καποιες σπανιες φορες κανει χωρις να το ζητήσεις,...

    Καποιες σπανιες φορες κανει χωρις να το ζητήσεις, ανάλογα τον όγκο δουλειάς. Και Κυριακή μου εχει τυχει να μου ερθει κατι οταν ηταν τα μαγαζια ανοιχτα

    Αν εχεις αριθμο αποστολης μπαινεις και...
  10. Οχι δεν κάνει παραδόσεις σαββάτο. Κάλεσε το...

    Οχι δεν κάνει παραδόσεις σαββάτο.
    Κάλεσε το κατάστημα κ ρώτησε αν έχουν το πακέτο εκει κ αν μπορείς να περάσεις.
  11. Replies
    541
    Views
    68,395

    Final Fantasy VII Remake

    Το τελειωσα χθες πιο καθυστερημενος και απο την καθυστερηση, το ειχα ξεκινησει τελη Νοεμβριου, μετα μου ηρθε το Demon’s souls και αυτοματως πηγε πισω, το επιασα παλι πριν μερικες μερες και το ρουφηξα...
  12. Replies
    565
    Views
    68,090

    Exclusive Εγώ από last of us 2 πήγα σε ghost και μου άρεσε...

    Εγώ από last of us 2 πήγα σε ghost και μου άρεσε περισσότερο μπορώ να πω. Μπορεί κιόλας επειδή το είδος μου αρέσει περισσότερο
  13. Replies
    565
    Views
    68,090

    Exclusive Σταύρο, εγώ πχ όσο προχωρούσα στο παιχνίδι και...

    Σταύρο, εγώ πχ όσο προχωρούσα στο παιχνίδι και έμπαινα στο κλίμα του, αλλά και το βασικότερο, ξεκλειδώνεις νέα abilities, νομίζω γίνεται πολύ πολύ πιο ενδιαφέρον. Το gameplay του από ένα σημείο και...
  14. Replies
    565
    Views
    68,090

    Exclusive Αν δεν σε κέρδισε από την αρχή δεν θα αλλάξει...

    Αν δεν σε κέρδισε από την αρχή δεν θα αλλάξει μετά να ξέρεις. Για μένα είναι καλό γυρισμένο και προσεγμένο, οι αποστολές, τα περισσότερα side quest. Τώρα παίζω το assasin και δεν βλέπω το ίδιο πράγμα...
  15. Replies
    1,910
    Views
    415,244

    Sticky: To store οταν μπαινεις απο το ps5 γιατι ειναι πιο...

    To store οταν μπαινεις απο το ps5 γιατι ειναι πιο φτωχο απο εμενα στα 20 μου?
    Eιναι καποιο inside joke που εχουν στη Sony μαλλον, σε καθε αλλαγη γενιας φτου κι απο την αρχη, να μας κανουν να...
  16. Replies
    1,910
    Views
    415,244

    Sticky: Εγώ πάντως για να βλέπω τις προσφορές μπαίνω εδώ:...

    Εγώ πάντως για να βλέπω τις προσφορές μπαίνω εδώ: https://psprices.com/region-gr/index
    Αν μπεις και την ημέρα που βγαίνουν οι προσφορές βοηθάει κιόλας γιατί λέει +xxx added today.
    Το μόνο πρόβλημα...
  17. Replies
    8,678
    Views
    2,545,998

    Sticky: Mε το Control ρε γμτ δεν μου πήγε καλά πέρυσι,...

    Mε το Control ρε γμτ δεν μου πήγε καλά πέρυσι, που το αγόρασα όταν βγήκε, το ξεκίνησα αλλά δεν με έπιασε, δεν ξέρω και το άφησα πολύ νωρίς, γιατί είχα στο περίμενε αρκετά άλλα. Ίσως του ξαναδώσω...
  18. Thread: Hitman 3 [+VR]

    by psx3
    Replies
    66
    Views
    5,454

    PS4/PS5 Γλιτώνεις το tearing.

    Γλιτώνεις το tearing.
  19. Replies
    883
    Views
    283,711

    Kαλα εγω το ειπα και σαν πλακα προς τον Slay ο...

    Kαλα εγω το ειπα και σαν πλακα προς τον Slay ο οποιος ειχε δεινοπαθησει με το παιχνιδι και δεν την παλεψε. :P

    Ειναι πολυ ιδιαιτερο παιχνιδι, σιγουρα οχι για ολους, εμενα να ειμαι ειλικρινεις αυτο...
  20. Replies
    946
    Views
    162,850

    Exclusive Επίσημα από τη σονυ εδώ και κάποιους μήνες: όλα...

    Επίσημα από τη σονυ εδώ και κάποιους μήνες: όλα τα τιμόνια που είναι συμβατά με το πς4 αυτομάτως είναι και με το πς5!

    Οπότε είστε καλυμμένοι!
  21. Sticky: Διαβάζω κάτι posts (όχι εδώ μέσα) ότι η MS είναι...

    Διαβάζω κάτι posts (όχι εδώ μέσα) ότι η MS είναι παλιά πουτ..α στην gaming σκηνή και κουνάω το κεφάλι μου από απορία...

    Γνωρίζουν άραγε πόσο software έχει κλέψει αγοράσει από άλλες εταιρίες; Από...
  22. Επρεπε να τους ρωτα "τι αλλο πρεπει να κανουμε...

    Επρεπε να τους ρωτα "τι αλλο πρεπει να κανουμε για να αγορασετε στο μελλον την κονσολα μας", με επιλογες:

    1. Να σας την δωσουμε με εκπτωση 50%
    2. Να σας δωσουμε gamepass εφ' ορου ζωης
    3. Να σας...
  23. Exclusive Δεν είναι Last of Us αλλά είναι το 2ο καλύτερο...

    Δεν είναι Last of Us αλλά είναι το 2ο καλύτερο παιχνίδι του 2020 δοκίμασε το και δεν θα το μετανιώσεις
  24. Replies
    2,175
    Views
    304,052

    Exclusive Παίξε το ghost. Στα βίντεο το έβλεπα και έλεγα...

    Παίξε το ghost. Στα βίντεο το έβλεπα και έλεγα ότι αυτό το στυλ δεν μου αρέσει... Μιλάμε για έπος παιχνίδι όμως ειδικά η ιστορία που κρύβει ακόμα και στα side quest. Και όταν τελειώσει το story,...
  25. Replies
    362
    Views
    44,680

    Exclusive Ε να εδω... κανω προπονηση... τρωω τα νυχια...

    Ε να εδω... κανω προπονηση... τρωω τα νυχια μου... καθομαι σε αναμενα καρβουνα... για ονομα... αθεραπευτος! :P

    12546
Results 1 to 25 of 1000
Page 1 of 40 1 2 3 4