Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Απλά να τονίσω ότι οι σημερινοί αγγλοσαξονικοι...

    Απλά να τονίσω ότι οι σημερινοί αγγλοσαξονικοι κραχτες των σφαγεων στην Ουκρανία, χθες το βράδυ μαζί με UAE &SA βομβάρδισαν την Υεμένη (πριν 6-7 ώρες αν έχω καταλάβει τη διαφορά ώρας που μου εξήγησε...
  2. Replies
    748
    Views
    186,849

    Exclusive Κουλ. Ευχαριστώ πολύ παίδες..ναι ήταν αρκετά...

    Κουλ. Ευχαριστώ πολύ παίδες..ναι ήταν αρκετά linear αλλά αρκετά ευχάριστο narrative του Ντρεικ το πρώτο και ιδανική διάρκεια για εμένα.

    Θα ξεκινήσω το 2. Δεν έχω πρόβλημα με latency γιατί μένω σε...
  3. Δε ξέρω τι έκαναν αλλά μπιπ είναι οι...

    Δε ξέρω τι έκαναν αλλά μπιπ είναι οι μηχανικοί...και μακάρι αν κάνουν ποτέ κάτι να τους βρούνε και μακάρι ποινικό μητρώο και να χρωστάνε μια ζωή...

    Δεν με αφορά αυτό. Το θέμα μου είναι ότι δε...
  4. Δεν έχω ξαναδιαφωνισει τόσο με ποστ όσο με κάποια...

    Δεν έχω ξαναδιαφωνισει τόσο με ποστ όσο με κάποια λίγα πιο πάνω:το να κατηγορουμε την αφέλεια και να ζητάμε εξηγήσεις αν ο άλλος είναι αφελής.

    Αφελής ηλίθιος έξυπνος κτλ είναι υποκειμενικές...
  5. Replies
    106
    Views
    31,585

    Poll: Μπορείς να το αγοράσεις από το αμερικανικό (η...

    Μπορείς να το αγοράσεις από το αμερικανικό (η άλλο)ps store αν δεν το βρίσκεις στο ελληνικό.

    https://store.playstation.com/en-us/product/UP5706-CUSA16398_00-DRIVINGESSENTIAL/

    (Εάν μιλάμε για το...
  6. Replies
    636
    Views
    119,109

    Sticky: Ναι 2.5 φορές είναι το 250% roi. Sent from my...

    Ναι 2.5 φορές είναι το 250% roi.

    Sent from my GM1913 using Tapatalk
  7. Replies
    8,680
    Views
    2,556,159

    Sticky: Δόθηκε τον Ιούνιο (πρώτες δέκα μέρες αν...

    Δόθηκε τον Ιούνιο (πρώτες δέκα μέρες αν θυμάμαι)με 39£ το ετήσιο νομίζω.

    Sent from my GM1913 using Tapatalk
  8. Replies
    7,473
    Views
    974,131

    Sticky: Χωρίς διάθεση πολιτικού σχολίου κτλ προφανώς:...

    Χωρίς διάθεση πολιτικού σχολίου κτλ προφανώς: γέλασα περισσότερο αποτι έπρεπε με την παρακάτω...
  9. Replies
    1,910
    Views
    417,279

    Sticky: Τπτ φιλε μ. Σίγουρα ισχύει και αυτό που λέει ο...

    Τπτ φιλε μ.

    Σίγουρα ισχύει και αυτό που λέει ο συμφορουμιτης αλλά προσωπικά θα σου πω οτι έχω πει & σε φίλους: δε θα το έκανα μιας και δε βρίσκω κερδοφόρα αυτή τη τακτική. Ούτως η άλλως το ps5 σου...
  10. Replies
    1,910
    Views
    417,279

    Sticky: Όπως ακριβώς το είπες. Όταν πάρεις τα δωρεάν...

    Όπως ακριβώς το είπες. Όταν πάρεις τα δωρεάν παιχνίδια στη βιβλιοθήκη σου, μπορείς με το που κανείς log in στο λογαριασμό σου(σε οποιαδήποτε κατάλληλη κονσόλα)να βρείς τα games διαθέσιμα για download...
  11. Replies
    1,444
    Views
    196,299

    Άμα τους νευριάσεις και κατά λάθος τους πέσει το...

    Άμα τους νευριάσεις και κατά λάθος τους πέσει το κιβώτιο στο πάτωμα ενώ παραδίδουν, θα σού πώ εγώ τι μπορούν να κάνουν[emoji14].

    Και οκ...καφέ παίρνεις δεύτερο από άλλο μαγαζί. Ps5 [emoji16] που...
  12. Sticky: ΒΤς μιας και μόλις σήμερα άνοιξα το dualsense και...

    ΒΤς μιας και μόλις σήμερα άνοιξα το dualsense και περιμένοντας μεθαύριο να παραλάβω:πιο μεγάλη ΞΕΦΤΊΛΑ από το να μη βάζεις καλώδιο φόρτισης στη συσκευή δεν έχει ξαναγίνει. Για μια συσκευή 45£ μιλάμε...
  13. Replies
    1,444
    Views
    196,299

    Οκ το ξέρω ότι είναι για Ελλάδα το τοπικ... αλλά...

    Οκ το ξέρω ότι είναι για Ελλάδα το τοπικ... αλλά ρε παιδιά...

    ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΏ ΤΗ ΧΑΡΆ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ.

    Thank you for your Argos pre-order. Just a reminder that your order for PlayStation5...
  14. Replies
    8,680
    Views
    2,556,159

    Sticky: Uk μένω [emoji16]δε ξέρω βέβαια αν ένα account...

    Uk μένω [emoji16]δε ξέρω βέβαια αν ένα account της κακιάς ώρας που είχα το 2005 μπορεί να χρησιμοποιηθεί (δεν έχω κύπελλα καθοτι ακόμα ps3 δεν ασχολούμασταν τόσο). Αν δε μπορώ, θα φτιάξω με δεύτερο...
  15. Replies
    2,409
    Views
    296,798

    Νομίζω ότι απλά ο κόσμος έχει κουραστεί με τη...

    Νομίζω ότι απλά ο κόσμος έχει κουραστεί με τη κατάσταση και είναι σε φάση άρνησης.

    Πολλοί έχουν χάσει τις δουλειές τους (και εδώ εξωτερικό μας ανακοίνωσαν ότι τέλη Απριλίου θα απολυθουμε εάν δε...
  16. Replies
    1,676
    Views
    365,136

    Α οκ ευχαριστώ. Ε τότε ας κάνω το c/p. Όντας...

    Α οκ ευχαριστώ. Ε τότε ας κάνω το c/p.

    Όντας λίγο παλαβός/έχοντας λοξα με καφέ(παλαιότερα είχα μαγαζί και Σύρο), και καθώς new restrictions announcing every now and there here in our lovely...
  17. Replies
    3,261
    Views
    597,665

    Sticky: Είμαστε πολλοί που δεν περιμέναμε τέτοια...

    Είμαστε πολλοί που δεν περιμέναμε τέτοια αντιμετώπιση από τη PSgr κοινότητα.[emoji848][emoji1787][emoji23]

    Sent from my GM1913 using Tapatalk
  18. Replies
    3,261
    Views
    597,665

    Sticky: Εγώ ήμουν, μάλλον με θαυμάσια γιατί θα έπαιρνα...

    Εγώ ήμουν, μάλλον με θαυμάσια γιατί θα έπαιρνα series S και το είχα αναφέρει στο τοπικ, αλλά με τη τιμή που έγινε lunch και με τα παιχνίδια ps4 που δεν έχω παίξει εγώ είμαι υπερ-ικανοποιημένος...
  19. Event Πραγματικά εντυπωσιασμένος από το πόσο κράξιμο...

    Πραγματικά εντυπωσιασμένος από το πόσο κράξιμο ρίχνει το φόρυ στη Σόνυ. Θεωρούσα βλέποντας αντιδράσεις στο τοπικ του series S, θα ήταν ένα φορυ με σκληροπυρηνικούς που θα υποστήριζε Σόνυ ότι και να...
  20. Event Άλλο universe(λογικά. Δεν έχω παίξει το...

    Άλλο universe(λογικά. Δεν έχω παίξει το παιχνίδι).

    Googlαρε Miles Gonzalo Morales.

    Sent from my GM1913 using Tapatalk
  21. Replies
    3,261
    Views
    597,665

    Sticky: Είναι θέμα απόσβεσης καθαρά ρε. Δεν...

    Είναι θέμα απόσβεσης καθαρά ρε. Δεν είναι"οικονομικό". Η Sony μπορεί δικαίως να κοστολογεί το ps5 ακριβότερα από εμένα. Δεν είναι κακό ούτε σημαίνει ότι έχω δίκιο εγώ με τη τιμή που θέλω ως...
Results 1 to 21 of 21