Search:

Page 1 of 13 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    59
    Views
    6,526

    Κι εγώ πιστεύω ότι 60 fps σε παιχνίδια που έχουν...

    Κι εγώ πιστεύω ότι 60 fps σε παιχνίδια που έχουν πολύ καλά γραφικά και την όποια στάνταρ ανάλυση θα δούμε μόνο όταν τα γραφικά θα φαίνονται τόσο αληθινά έτσι ώστε οι όποιες βελτιώσεις τους θα είναι...
  2. Replies
    59
    Views
    6,526

    Αν και είμαι κατά των midgen αναβαθμίσεων, αφού...

    Αν και είμαι κατά των midgen αναβαθμίσεων, αφού έχω αργήσει να πάρω το ps5 και με βλέπω ακόμη να αργώ πολύ, ίσως το πάρω αν είναι τουλάχιστον στο raytracing ΠΟΛΥ καλύτερο από το og ps5.


    Αν...
  3. Thread: Xbox Series S | X

    by Ezio
    Replies
    3,261
    Views
    594,665

    Sticky: Η Microsoft θα μπορούσε ίσως να συνδυάσει...

    Η Microsoft θα μπορούσε ίσως να συνδυάσει gamepass και ποιότητα με παραγωγές πιο μικρού βεληνεκούς, είτε σε διάρκεια είτε σε μέγεθος κόσμου κτλ., αλλά δεν ξέρω πόσο θα το δεχόταν ο κόσμος αυτό, αν...
  4. Κι εγώ στεναχωρήθηκα πολύ. Έχουν απομείνει κάποια...

    Κι εγώ στεναχωρήθηκα πολύ. Έχουν απομείνει κάποια άλλα τορεντάδικα, αλλά δεν είναι σαν και αυτό.
  5. Sticky: Πιο πιθανό μου φαίνεται το δεύτερο σενάριο που...

    Πιο πιθανό μου φαίνεται το δεύτερο σενάριο που έγραψες, αλλά με το παιδί να είναι είτε ο JJ είτε κάποιο άλλο παιδί που κατά μια έννοια το "υιοθετεί" η Ellie, όπως έκανε ο Joel με την Ellie. Ίσως...
  6. Sticky: Τι έχεις σκεφτεί; Αν βαριέσαι να γράφεις πολλά,...

    Τι έχεις σκεφτεί; Αν βαριέσαι να γράφεις πολλά, γράψε περιληπτικά. Αν θέλεις φυσικά. Εγώ θεωρώ πως θα έχουμε time jump με την Ellie στα 30 της, βάλε βγάλε 3 χρόνια, και η υπόθεση θα αφορά την...
  7. Sticky: Μπορεί και να αναφέρεται στο παιχνίδι για το...

    Μπορεί και να αναφέρεται στο παιχνίδι για το οποίο είχε βγει μια φήμη στο παρελθόν, το Stray's Cross, που αν θυμάμαι καλά είναι επιστημονικής φαντασίας. Παρ' όλα αυτά, θα ήθελα πολύ να εννοεί το Part...
  8. Πολύ ωραίο το τελευταίο επεισόδιο του the last of...

    Πολύ ωραίο το τελευταίο επεισόδιο του the last of us.
    Πολύ καλές οι σκηνές Joel και Ellie, μου άρεσε που είδαμε τον Joel σε John Wick mode, μου άρεσε πολύ που είδαμε και την Anna, είναι ένα κομμάτι...
  9. Φυσιολογικό και μη φυσιολογικό για μένα δεν...

    Φυσιολογικό και μη φυσιολογικό για μένα δεν υφίστανται ως έννοιες για το οτιδήποτε, για μένα υφίσταται το ηθικά επιτρεπτό και ανεπίτρεπτο. Η ομοφυλοφιλία είναι ηθικά επιτρεπτή γιατί αφορά δύο ή...
  10. Η γνώμη μου για το τρίτο επεισόδιο. Προσωπικά μου...

    Η γνώμη μου για το τρίτο επεισόδιο. Προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ, το θεωρώ το καλύτερο έως τώρα επεισόδιο της σειράς. Θεωρώ πως παρουσίασαν την ομοφυλοφιλία με εξαιρετικό τρόπο, δείχνοντας απλώς ένα...
  11. Replies
    223
    Views
    33,437

    PS4/5 Exclusive Πω ρε γαμώτο, μεγάλη μακακία να φας spoiler λίγο...

    Πω ρε γαμώτο, μεγάλη μακακία να φας spoiler λίγο πριν την κυκλοφορία του παιχνιδιού (και γενικότερα). Είχα φάει ένα χοντρό spoiler για το δεύτερο the last of us, δεν θέλω να φάω και για αυτό....
  12. Ο τρίτος κύκλος του the boys είναι όντως πολύ...

    Ο τρίτος κύκλος του the boys είναι όντως πολύ γαμάτος και μάλιστα μου αρέσει ότι το κάθε επεισόδιο έχει πολύ υλικό. Λογικά περιμένουμε ένα πολύ καλό κλείσιμο και θέλω να ελπίζω και ένα πολύ καλό...
  13. Thread: Hogwarts Legacy

    by Ezio
    Replies
    89
    Views
    10,837

    PS4/PS5 Είδα την αρχή και μου άρεσε πολύ, αν οι...

    Είδα την αρχή και μου άρεσε πολύ, αν οι χαρακτήρες είναι καλοί και έχουν χειριστεί καλά τις αποστολές πιστεύω θα δούμε κάτι πολύ καλό και είναι κάτι που θα το ήθελα, γιατί είμαι πολύ fan των βιβλίων...
  14. Sticky: Πρέπει να επενδύσει στην ποικιλία. Και αν δεν...

    Πρέπει να επενδύσει στην ποικιλία. Και αν δεν θέλει να μπει σε τόσα έξοδα σε σχέση με τα AAA παιχνίδια της, μπορεί να βγάλει κάποια παιχνίδια, αλλά με τρόπους για μειωμένο κόστος, π.χ. ας βγάλει ένα...
  15. Thread: Windows 11

    by Ezio
    Replies
    38
    Views
    7,381

    Γίνεται να το κάνεις αυτό. Στο 4:33 του...

    Γίνεται να το κάνεις αυτό.

    Στο 4:33 του βίντεο.


    https://www.youtube.com/watch?v=VMHgM_hTzlw
  16. Replies
    19
    Views
    1,716

    Τα κεφαλαία γράμματα είναι αναγραμματισμός για...

    Τα κεφαλαία γράμματα είναι αναγραμματισμός για την λέξη "Sentinels", σύμφωνα με ένα σχόλιο στο twitter (είναι στις απαντήσεις του tweet).
  17. Replies
    223
    Views
    33,437

    PS4/5 Exclusive Γενικά η κατάσταση είναι απαράδεκτη και το...

    Γενικά η κατάσταση είναι απαράδεκτη και το χειρότερο αναφορικά με το god of war είναι ότι αν διαβάσετε μύθους από την σκανδιναβική μυθολογία, μια μάχη που περιμένει να δει πολύς κόσμος θα ήταν...
  18. Replies
    636
    Views
    117,249

    Sticky: Θα συμφωνήσω με τον Λευτέρη. Προσωπικά, είμαι σε...

    Θα συμφωνήσω με τον Λευτέρη. Προσωπικά, είμαι σε μεγάλο βαθμό καλυμμένος από τα πιο κινηματογραφικά παιχνίδια (αν και θα ήθελα ένα arcade racing), αλλά θεωρώ κι εγώ ότι η Sony θα ωφελούταν πολύ αν...
  19. Το είδα στο reddit, και είπα να το βάλω. Αυτός...

    Το είδα στο reddit, και είπα να το βάλω. Αυτός που το ανέβασε λέει ότι είναι τεστ για το fillrate.

    1334578552839135233

    1334987728941826049
  20. Ο Tom Holland ως Nate στην ταινία Uncharted. ...

    Ο Tom Holland ως Nate στην ταινία Uncharted.

    https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/tom-holland-uncharted-1603378771.jpg?resize=768:*


    Τα ρούχα είναι πολύ καλά, και το...
  21. Replies
    2,249
    Views
    3,580,791

    Sticky: Αυτό είναι απόψεις περί ηθικής, άλλο αυτό και...

    Αυτό είναι απόψεις περί ηθικής, άλλο αυτό και άλλο ο φιλοσοφικός κλάδος της ηθικής. Το πρώτο αλλάζει συχνά, αλλά δεν έχει κάποια αξία. Ισχύει αυτό που λες, αλλά μόνο με μία περιγραφική έννοια, δηλαδή...
  22. Replies
    714
    Views
    76,644

    PS4/5 Exclusive Απαράδεκτη η Sony και δεν το περίμενα με τίποτα...

    Απαράδεκτη η Sony και δεν το περίμενα με τίποτα για το Horizon. Κρίμα.
  23. Sticky: Κι εγώ 500αρικο περιμένω, αλλά δεν μου φαίνεται...

    Κι εγώ 500αρικο περιμένω, αλλά δεν μου φαίνεται τόσο απίθανο το 450αρι για το κανονικό PS5, καθώς η Sony βγάζει από το ps plus, παιχνίδια κτλ. και γενικά θα την βοηθήσει να κρατήσει/κερδίσει πελάτες...
  24. Replies
    2,175
    Views
    304,097

    Exclusive Το θέμα της ανεργίας λόγω τεχνητής νοημοσύνης...

    Το θέμα της ανεργίας λόγω τεχνητής νοημοσύνης είναι ένα θέμα που χρίζει συζήτησης (όχι σε αυτό το θέμα, γενικά το αναφέρω), αλλά πάντως όπως και να 'χει, αν δούμε την τεχνητή νοημοσύνη να μπαίνει...
  25. Sticky: Bullet points από συνέντευξη dev που δουλεύει σε...

    Bullet points από συνέντευξη dev που δουλεύει σε παιχνίδι για το ps4 που θα πάει και στο ps5:

    Dev states he started working with Microsoft first and then Sony and said that Microsoft was difficult...
Results 1 to 25 of 316
Page 1 of 13 1 2 3 4