Search:

Page 1 of 40 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    12
    Views
    761

    Μα αμα εχεις πολλα διαφορετικα saves δεν θα...

    Μα αμα εχεις πολλα διαφορετικα saves δεν θα μπαινεις στο store να αγοραζεις πετρες νεκραναστασης με τα αληθινα σου τα λεφτακια. :)

    EDIT: Λοιπον το εψαξα λιγο το θεμα με τα Microtransactions και...
  2. Replies
    37
    Views
    2,218

    Exclusive Δεν εχω ξαναπαιξει παιχνιδι αλλο που να εχει τοσα...

    Δεν εχω ξαναπαιξει παιχνιδι αλλο που να εχει τοσα πολλα και διαφορετικα gameplay στοιχεια, mechanics, λειτουργιες κλπ. Ισως να ειναι και ρεκορ για το συγκεκριμενο παιχνιδι γενικα στην ιστορια της...
  3. Replies
    59
    Views
    6,525

    Slim και Pro στοχευουν σε τελειως διαφορετικο...

    Slim και Pro στοχευουν σε τελειως διαφορετικο κοινο και δεν νομιζω οτι η κυκλοφορια του ενος εχει καμμια σχεση με του αλλου.

    Το Slim ειναι μια κονσολα που αυξανει το κερδος για την Σονυ (λογω...
  4. Replies
    59
    Views
    6,525

    Στο Red Dead Redemption 2 μια χαρα θεωρω το...

    Στο Red Dead Redemption 2 μια χαρα θεωρω το εκμεταλλευτηκε. Και σαν αναλυση και σαν αποδοση αλλα δεν εμεινε μονο εκει.

    Ειχε καλυτερα textures και ambient occlusion το θυμαμαι γιατι προσφατα το...
  5. Replies
    59
    Views
    6,525

    Θα ηταν τελειως λαθος (αποψη μου) να εβγαζε η...

    Θα ηταν τελειως λαθος (αποψη μου) να εβγαζε η Sony ενα PS5 Pro το οποιο θα ειχε δραστικες και ολοκληρωτικες διαφορες απο το απλο PS5. Απο ολες τις παντες λαθος.

    -Θα ηταν λαθος για τους original...
  6. Replies
    37
    Views
    2,218

    Exclusive ^^ Καλοπαιχτο Εγω αυτη τη στιγμη ειμαι στις 86...

    ^^ Καλοπαιχτο

    Εγω αυτη τη στιγμη ειμαι στις 86 ωρες παιχνιδιου στο chapter 10.. :P

    Εχει πεσει σιγουρα πολυ δουλεια και θελω να πω οτι ειχα παρα πολυ καιρο να παιξω ενα παιχνιδι με τετοιες...
  7. Replies
    279
    Views
    77,634

    https://i.postimg.cc/VNSqK8d7/dji-fly-20240310-115...

    https://i.postimg.cc/VNSqK8d7/dji-fly-20240310-115052-0178-1710079984454-photo.jpg
    https://i.postimg.cc/Yq3z9R5x/dji-fly-20240310-115504-0183-1710079983194-photo.jpg...
  8. Δεν εχω λογια! Τι εκαναν!!?! Πραγματικα η προοδος...

    Δεν εχω λογια! Τι εκαναν!!?! Πραγματικα η προοδος ειναι αδιανοητη! Μολις η τριτη δοκιμη και σε πειθει η φαση οτι δεν απεχουμε πολυ!
    ...
  9. Σας αγαπω ιντερνετικα ολους οσους ειστε στο...

    Σας αγαπω ιντερνετικα ολους οσους ειστε στο φορουμ αυτη τη στιγμη. Μπορει να ειμαστε ελαχιστοι αλλα πλεον αυτοι που ειμαστε το νιωθω σαν μια δυσλειτουργικη οικογενεια. Ιδιως με τους πολυ πολυ...
  10. Τι ειχες Γιαννη μου τι ειχα παντα... εγω αυτο εχω...

    Τι ειχες Γιαννη μου τι ειχα παντα... εγω αυτο εχω να πω.

    Ολες οι αλλες δηθεν παροτρυνσεις ή οχι περι του τι θα ψηφισει ή οχι ο καθενας (λες και ειναι ηλιου φαεινοτερον ποια ειναι η "σωστη" ψηφος...
  11. ^^ Κακως το νομιζεις γιατι ειναι γνωστο οτι...

    ^^ Κακως το νομιζεις γιατι ειναι γνωστο οτι δουλευουν σε νεο ΙΡ. Αναπτυσουν 2 παιχνιδια αυτη τη στιγμη, το ενα ειναι καινουργιο εντελως.
  12. To Dune 2 ειναι μια ανεπαναληπτη οπτικοακουστικη...

    To Dune 2 ειναι μια ανεπαναληπτη οπτικοακουστικη πανδαισια, που εγω προσωπικα ομοια της δεν εχω ξαναζησει στο σινεμα...

    Με διαφορα θα ελεγα το καλυτερο και πιο εντυπωσιακο sound design (effects...
  13. Nαι καταλαβα πως το λες, απλα κι εγω προσπαθησα...

    Nαι καταλαβα πως το λες, απλα κι εγω προσπαθησα να σου "θυμισω" οτι η Naughty Dog αυτη ακομα υπαρχει, το Lost Legacy ειναι σχετικα "προσφατη δημιουργια τους" και γενικα αν θελουν να φτιαξουν κατι...
  14. Δεν νομιζω οτι εχει παει πουθενα βρε συ Λευτερη...

    Δεν νομιζω οτι εχει παει πουθενα βρε συ Λευτερη αυτη η Naughty Dog. Ειναι η ιδια Naughty Dog. Μην ξεχνας οτι το Lost Legacy αναπτυχθηκε παραλληλα με το TLOU2. Επισης πριν το TLOU2 ειχαμε το Uncharted...
  15. Replies
    37
    Views
    2,218

    Exclusive εφοσον απο οτι καταλαβαινω δεν εχεις παιξει το...

    εφοσον απο οτι καταλαβαινω δεν εχεις παιξει το original ή δεν το θυμασαι (αν και ειναι σημαντικο γεγονος που δεν ξεχνιεται ευκολα) καλυτερα μην το ψαξεις και συνεχισε. Δεν υπαρχει καποιο λαθος παντως...
  16. Replies
    102
    Views
    15,025

    Λοιπον το πηρα εχθες αλλα πολυ αργα το βραδυ...

    Λοιπον το πηρα εχθες αλλα πολυ αργα το βραδυ γιατι ειχε νυχτερινη πτηση ο μπρο.

    Επαιξα κανενα 2ωρο με αυτο οποτε οι πρωτες εντυπωσεις ειναι οι εξης:

    ΘΕΤΙΚΑ:
    - Πολυ πιο στιβαρη κατασκευη.
    -...
  17. Replies
    37
    Views
    2,218

    Exclusive Λοιπον εχθες εκανα κατι που ουτε οταν ημουν...

    Λοιπον εχθες εκανα κατι που ουτε οταν ημουν φοιτητης δεν ειχα κανει...

    Πηρα αδεια, αδειασα το σπιτι και επαιξα... 12 ωρες... :P :P

    Καταντια, καψιμο, λιωσιμο πειτε το οπως θελετε χαχα!

    Απλα...
  18. Replies
    102
    Views
    15,025

    Πιστευω οτι δεν το εχει καλοσκεφτει η Sony το...

    Πιστευω οτι δεν το εχει καλοσκεφτει η Sony το συνδυασμο Elite και PSVR2 απο οτι ειδα κι εγω.

    Υπαρχουν 2 σχολες που η μια λεει το φορας αφου φορεσεις το PSVR2, αλλα δεν καθεται τοσο καλα και η αλλη...
  19. Replies
    900
    Views
    106,819

    Sticky: Eχθες εβαλα λιγο Resident Evil 4 παλι στο...

    Eχθες εβαλα λιγο Resident Evil 4 παλι στο PSVR2...

    Ειναι τοσο κριμα. Στα ματια μου το potential του VR ειναι φοβερο και ειναι τρομερο που δεν το κυνηγανε οι μεγαλοι παικτες.

    10 τετοια παιχνιδια...
  20. Replies
    37
    Views
    2,218

    Exclusive Δυσκολη η πλατινα για το παιχνιδι απο οτι...

    Δυσκολη η πλατινα για το παιχνιδι απο οτι φαινεται πραγμα που με λυπει λιγακι, γιατι ειναι πραγματικα απο τα παιχνιδια που θα ηθελα να τα 100αρισω.

    Θα το επιχειρησω, αλλα βλεπω οτι η SE αχρειαστα...
  21. Replies
    102
    Views
    15,025

    Τελικα παιζει να το κανω εγω το review.. μαλλον...

    Τελικα παιζει να το κανω εγω το review.. μαλλον θα μου το φερει ο αδερφος μου απο γερμανια την πεμπτη. Θα επανελθω..
  22. Replies
    37
    Views
    2,218

    Exclusive Το εντυπωσιακο για εμενα ειναι το εξης: Η SE...

    Το εντυπωσιακο για εμενα ειναι το εξης:

    Η SE χωρις να βρισκεται στην καλυτερη φορμα της εδω και χρονια θα ελεγα, αποφασιζει να ασχοληθει με ενα remake ενος τρομερα αγαπημενου και σημαντικου τιτλου...
  23. Replies
    900
    Views
    106,819

    Sticky: https://blog.playstation.com/2024/02/22/coming-soo...

    https://blog.playstation.com/2024/02/22/coming-soon-to-ps-vr2-zombie-army-vr-little-cities-bigger-wanderer-the-fragments-of-fate-the-wizards-dark-times-brotherhood-and-more/
  24. Replies
    37
    Views
    2,218

    Exclusive Σοκ και δεος ...

    Σοκ και δεος

    https://www.metacritic.com/game/final-fantasy-vii-rebirth/critic-reviews/?platform=playstation-5

    https://opencritic.com/game/15136/final-fantasy-vii-rebirth
  25. Replies
    3,261
    Views
    594,583

    Sticky: Συνοπτικες διαδικασεις... Σε κανα τριμηνο θα...

    Συνοπτικες διαδικασεις...

    Σε κανα τριμηνο θα ερθουν και τα επομενα...
Results 1 to 25 of 1000
Page 1 of 40 1 2 3 4