Search:

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Sticky: Δεν ξερω γιατι σου βγαζει 50€ μεταφορικα. Τα 327...

    Δεν ξερω γιατι σου βγαζει 50€ μεταφορικα. Τα 327 που εβαλα ειναι η τελικη τιμη μαζι με μεταφορικα για Ελλαδα, οχι ομως η expedited αποστολη, η κανονικη με tracking και Ups.
    To θεμα ειναι οτι...
  2. Γεια σου ρε Νεκτάριε αλάνι!!! Με γλύτωσες απο...

    Γεια σου ρε Νεκτάριε αλάνι!!! Με γλύτωσες απο πολύ κόπο! Problem solved!

    Τελικά, ως συνήθως, είχα κάνει εγώ μ@λ@κί@ και είχα ξεκολλήσει/σπάσει ελάχιστα το δεξί ακροφύσιο απο το κλιπάκι του blue...
  3. Καλή επιτυχία! Μολις το συμπλήρωσα! Μια μικρή...

    Καλή επιτυχία! Μολις το συμπλήρωσα! Μια μικρή προσωπική παρατήρηση μόνο, στις ερωτήσεις 19&21 θα προτιμούσα να μπορώ να επιλέξω πάνω απο μία επιλογές (π.χ. θέλω στο ps4 και καλύτερα...
  4. Sticky: Αν ειναι ερωτηση, ναι παιζουν κανονικα καθως...

    Αν ειναι ερωτηση, ναι παιζουν κανονικα καθως ειναι region free.Δεν ξερω μονο τι θεματα μπορει να εχουν στο multi player, στυλ να ψαχνουν αμερικανικους σερβερ αντι για ευρωπαϊκους..
  5. Replies
    16
    Views
    4,150

    Προφανως αναφερεσαι σε παιχνιδια με online pass,...

    Προφανως αναφερεσαι σε παιχνιδια με online pass, γιατι χωρις οnline δυσκολα τα πραγματα..Θυμασαι τι ειχε γινει με pro14 φετος;
    Για να μην ειμαι Off topic, le_71 προσωπικη αποψη κρατα τα ολα για...
  6. Sticky: Γιωργο ΕΛ.ΤΑ και μονο ΕΛ.ΤΑ!!! Ολοι οι κουριερ...

    Γιωργο ΕΛ.ΤΑ και μονο ΕΛ.ΤΑ!!! Ολοι οι κουριερ ειναι πανακριβοι, μιλαμε για διαφορες ανω του 40%. ΜΕ το tracking μην αγχωνεσαι καθολου! Θα βαλεις οπωσδηποτε συστημενο που σημαινει οτι θα εχει...
  7. Sticky: Φωτη τι ωρα αποστολης ειχε; Εμενα 15:17..Τους...

    Φωτη τι ωρα αποστολης ειχε; Εμενα 15:17..Τους εστειλα χτες μην ξεχεστικο (οσες φορες ειχα καθυστερησεις ηταν απο την παρτη τους και τους ενημερωσα οτι εχω στειλει και σχετικο παραπονο στο zavvi). Μου...
  8. Sticky: Παιδια για να ειμαστε δικαιοι το zavvi εχει γ@μω...

    Παιδια για να ειμαστε δικαιοι το zavvi εχει γ@μω τις τιμες σε αρκετα παιχνιδια, απλα υπαρχει τεραστιο θεμα με το χρονο παραδοσης και ακομα μεγαλυτερο στην εξυπηρετηση πελατων. Αν θελετε day1...
  9. Sticky: Ειναι τουλαχιστον απο Αυγουστο το νταβαντζιλικι...

    Ειναι τουλαχιστον απο Αυγουστο το νταβαντζιλικι (τοτε το ειχα πρωτοπροσεξει εγω) και θεωρω οτι ειναι καθαρα "ψυχολογικο" για τον αγοραστη ωστε να μην επιλεξει paypal..Αμα παρεις μεσω paypal, μπορεις...
  10. Replies
    10
    Views
    4,111

    Ποιος ο σκοπος αυτου του θεματος; Να βγαλουμε εξω...

    Ποιος ο σκοπος αυτου του θεματος; Να βγαλουμε εξω ολοι τα φτυαρια μας και να ξεκιναμε να λεμε για την τιτανοτεραστια υποστηριξη της cometron?
  11. Sticky: Προβλημα με ΕΛ.ΤΑ. Ηρακλειου Αττικης

    Παιδια αντιμετωπισα σοβαροτατο προβλημα με ΕΛ.ΤΑ. Μενω Αθηνα-Νεο Ηρακλειο και ειχα κανει μια παραγγελια που ευτυχως ειχε tracking number. Η αποστολη απο Ιταλια εγινε 26 Ιουλιου και το πακετακι εφτασε...
  12. Sticky: Και εγω με τη σειρα μου εχω ψωνισει απο την πρωτη...

    Και εγω με τη σειρα μου εχω ψωνισει απο την πρωτη επιλογη. Απολυτη εγγυηση το μαγαζι και πολυ ευγενικοι. Γενικα για τους συγκεκριμενους εχω ακουσει μονο καλα λογια! Τα αλλα 2 λινκ δεν τα εχω...
  13. Sticky: Το ιδιο ακριβως κανει και σε μενα με...

    Το ιδιο ακριβως κανει και σε μενα με mozilla,WinXP. Απλα δεν ειχα προσδιορισει το χρονικο διαστημα. Εχω ενεργοποιησει να με "θυμαται", πρεπει ομως παντα να παταω το πρωτο γραμμα, διαφορετικα ποτε δεν...
Results 1 to 13 of 13