Search:

Page 1 of 40 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Δημήτρη εαν σε ενδιάφερει να υπάρχει κράτος...

    Δημήτρη εαν σε ενδιάφερει να υπάρχει κράτος δικαίου και δικαιοσύνη που να λειτουργεί ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΩΣ στην χώρα, απλα ΔΕΝ ψηφίζεις ΝΔ. Τέτοια κατάντια είχε η χώρα να δει απο την ΧΟΥΝΤΑ. Ουτε κάν με την...
  2. Replies
    57
    Views
    6,397

    Προγραμματισμένη για τις 2 περίπου η 3η απόπειρα...

    Προγραμματισμένη για τις 2 περίπου η 3η απόπειρα του Starship



    https://www.youtube.com/watch?v=ixZpBOxMopc
  3. Replies
    279
    Views
    77,621

    Πρώτα πειράματα με τον Helios 58mm f/2 πάνω στην...

    Πρώτα πειράματα με τον Helios 58mm f/2 πάνω στην Ζ5. Ελπίζω το Σ/Κ που έρχεται να μπορέσω να παίξω περισσότερο. Περιμένω επίσης και έναν Pentacon 135mm f/2.8 να έρθει απο ebay. Θα ανεβάσω και άλλες...
  4. Thread: Xbox Series S | X

    by Slay
    Replies
    3,261
    Views
    594,493

    Sticky: Ποιο μεγαλύτερη PR μπούρδα δεν έχω ξαναδεί....

    Ποιο μεγαλύτερη PR μπούρδα δεν έχω ξαναδεί. Damage control του χειρότερου έιδους, γιατί λίγη ώρα αργότερα μάθαμε τα πραγματικά μαντάτα.
    4 παιχνίδια θα έρθουν στο PS5. Τα Hi-Fi Rush, Sea of thieves,...
  5. Replies
    57
    Views
    6,397

    Ας κάνω ενα βίντεο για το hot staging ring, πόσο...

    Ας κάνω ενα βίντεο για το hot staging ring, πόσο θα βγει μωρε, μικρό θα είναι :lol::lol::lol:


    https://www.youtube.com/watch?v=ZIisBG3NV8Y
  6. Sticky: Στο Twitter βλέπω διαφορετική εικόνα, κανονικό...

    Στο Twitter βλέπω διαφορετική εικόνα, κανονικό meltdown, καθώς κάποιοι έφτασαν στο σημείο να κάψουν την κονσόλα τους. ΔΕΝ το πήραν καθόλου καλά αυτό το νέο οι Xbox Fans.
  7. Sticky: Το λέγαμε εδώ και χρόνια κάποιοι, και έχει και...

    Το λέγαμε εδώ και χρόνια κάποιοι, και έχει και λογική απο μια άποψη. Η Microsoft ειναι εταιρεία Software, αυτό ηθελε να πουλήσει απο την αρχή, δεν της έκατσε η φάση και μπήκε και στο χώρο των...
  8. Replies
    35
    Views
    4,520

    Sticky: Poll: Πολύ καλά έκανες. Και για τους υπόλοιπους εαν...

    Πολύ καλά έκανες. Και για τους υπόλοιπους εαν έχετε κάποιο πρόβλημα, επικοινωνήστε με τον Μάνο.
  9. Replies
    35
    Views
    4,520

    Sticky: Poll: Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των νικητών....

    Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των νικητών. Συγχαρητήρια στους τυχερούς που κέρδισαν δώρα. Θα στείλω σήμερα στον Μάνο το email εγγραφής σας στο forum. Εαν αυτο ΔΕΝ ισχύει πλέον, στείλτε μου με PM το σωστό...
  10. Replies
    8,677
    Views
    2,545,892

    Sticky: Εγω είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι να μην...

    Εγω είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι να μην ανανεώσω το Plus τον Ιουνιο που λήγει. Πάντα έβαζα με τις προσφορές αλλά φέτος η Sony ντε και καλά να μας σπρώξει στην ακριβότερη συνδρομή. Στο black...
  11. Replies
    3,973
    Views
    351,994

    Τους ανακάλυψα το καλοκαίρι, και απορώ πως και...

    Τους ανακάλυψα το καλοκαίρι, και απορώ πως και δεν τους είχα ξανακουσει τόσα χρόνια. Πάρτε κάτι εύκολο για αρχη, και εαν σας άρεσε προχωρήστε και σε κάτι ποιο πολύπλοκο (το 2ο βιντεο).

    ...
  12. Replies
    2,397
    Views
    2,682,787

    Sticky: Εγώ θα βάζω Nightwish και αυτή K-pop, ωραία θα...

    Εγώ θα βάζω Nightwish και αυτή K-pop, ωραία θα περασουμε.
  13. Replies
    2,397
    Views
    2,682,787

    Sticky: ρεεεεεεε!!!!! Έρχεται σήμερα πριν φύγει για...

    ρεεεεεεε!!!!!

    Έρχεται σήμερα πριν φύγει για σχολείο και μου λέει "μπαμπά θα μου πάρεις air pods?" της λέω δεν έχεις? (δεν έχει ειναι κλώνοι) μου λέει αυτά ειναι πολύ κοριστίτικα , λέω μα εσύ μου...
  14. Replies
    279
    Views
    77,621

    Νομίζω ότι με λίγο ελαφρό editing μπορείς να...

    Νομίζω ότι με λίγο ελαφρό editing μπορείς να έχεις πολύ καλύτερα αποτελέσματα, ακόμα και με τα jpeg που τραβάς. π.χ.

    13239
  15. Δείτε το παρακάτω όχι τόσο για το περιεχόμενο...

    Δείτε το παρακάτω όχι τόσο για το περιεχόμενο αλλα για τα στατιστικά του tweet, τις απαντήσεις, τα quotes....
    Εχουμε τόσο σάπια δημοσιογραφία (που έχει τεράστιο μερίδιο ευθύνης για πολλά κακά στην...
  16. Τελικα είναι ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ απο αυτό που έγραψα. 5-6...

    Τελικα είναι ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ απο αυτό που έγραψα. 5-6 ευρώ το μικρό μπουκάλι νερό πουλάνε οι μαυραγορίτες το ΝΕΡΟ, το γαμημένο το ΝΕΡΟ, σε συμπολίτες τους που έχουν ΑΝΑΓΚΗ. Εχουμε ΣΑΠΙΣΕΙ εντελώς σαν...
  17. Πως σκατά γίναμε έτσι σαν κοινωνία με τόσο λίγο...

    Πως σκατά γίναμε έτσι σαν κοινωνία με τόσο λίγο σεβασμό στην ανθρώπινη ζωή.

    Υ.Γ. μέχρι να βγει το βίντεο το αφήγημα ήταν "προσπάθησε να ανέβει στο πλοίο και έπεσε στο νερό και πνίγηκε"
    ...
  18. Replies
    2,409
    Views
    294,858

    Λοιπόν για να συνείσφέρω στην συζήτηση ή να ρίξω...

    Λοιπόν για να συνείσφέρω στην συζήτηση ή να ρίξω λάδι στην φωτία, πάρτε το όπως θέλετε.
    Είδα χθες αυτό, μιας και το youtube εαν δεις κατι σε βομβαρδίζει με παρόμοια.

    ...
  19. Replies
    2,409
    Views
    294,858

    Ωραία θα περιμένω την άποψη σου με ενδιαφέρον....

    Ωραία θα περιμένω την άποψη σου με ενδιαφέρον. Φυσικά να πω εδώ ότι ο σκεπτικισμός σου ειναι υγιής αντίδραση, όπως είχε πει και ο Carl Sagan, Extraodinary claims require extraordinary proof, και...
  20. Mετά την απομάκρυνση απο το ταμείο, ουδέν λάθος...

    Mετά την απομάκρυνση απο το ταμείο, ουδέν λάθος αναγνωρίζεται.
  21. Replies
    279
    Views
    77,621

    Πρέσπες ...

    Πρέσπες

    1319013189131881318713191131951319413193131921319613200131991319813197132011320213203132041320513206
  22. Replies
    279
    Views
    77,621

    1. Γιώργο me 16-35 τραβάς? κάποιον prime? Πήρα ρε...

    1. Γιώργο me 16-35 τραβάς? κάποιον prime? Πήρα ρε γαμώτο τον Viltrox 13mm 1.4 Και τον έχω αξιοποιήσει ελάχιστα.
    2. Βλαδίμηρε εγω θα ήθελα να πολύ να φωτογραφίσω το Τόκυο την νύχτα, με όλα τα neon...
  23. Replies
    279
    Views
    77,621

    Στην μεγάλη έκθεση εαν υπάρχει κίνηση στο κάδρο...

    Στην μεγάλη έκθεση εαν υπάρχει κίνηση στο κάδρο θα υπάρχει και θολούρα, άλλες φορές ειναι επιθυμητη όπως για παράδειγμα σε νερό, άλλες όχι π.χ. φύλωμα απο δέντρα. Επίσης όσο μεγαλύτρη η έκθεση τόσο...
  24. Replies
    279
    Views
    77,621

    Οπως στα είπε ο Γιώργος, πάρε και μερικά δείγματα...

    Οπως στα είπε ο Γιώργος, πάρε και μερικά δείγματα απο φωτογραφίες με τις τεχνικές που περιέγραψε.

    13144131451314613147
  25. Replies
    57
    Views
    6,397

    O Zak είναι απλά εκπληκτικός στις αναλύσεις του....

    O Zak είναι απλά εκπληκτικός στις αναλύσεις του. ΟΚ ειναι αρκετά nerdy και πολύ εξειδικευμένο περιεχόμενο αλλα πιστεύω ότι παρέχει μια πολύ διαφορετική οπτική με λεπτομέρειες που δεν βρίσκεις αλλού....
Results 1 to 25 of 1000
Page 1 of 40 1 2 3 4