Search:

Page 1 of 10 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    900
    Views
    107,176

    Sticky: Μικρό demo δακτυλικής αναγνώρισης. Οφείλω να...

    Μικρό demo δακτυλικής αναγνώρισης.

    Οφείλω να πω ότι από τεχνικής μεριάς συν το γεγονός ότι όλο το πακέτο κοστίζει 600 ευρώ (δηλαδή τι παίρνεις ως εμπειρία για τόσο "μικρό" κόστος), το αποτέλεσμα...
  2. Replies
    1,676
    Views
    364,186

    13010 Αποφευγω να γραφω για νεες αγορες, το...

    13010

    Αποφευγω να γραφω για νεες αγορες, το βρισκω ανουσιο να ενημερωνω κοσμο ή αγνωστους οτι αγορασα κατι.
    Υπαρχουν ομως 2 λογοι που αποφασισα να ποσταρω για την συγκεκριμμενη αγορα:

    1) Σε...
  3. Replies
    143
    Views
    17,960

    Διαβάζοντας τη συνέντευξη του DF στην υπο-ομάδα...

    Διαβάζοντας τη συνέντευξη του DF στην υπο-ομάδα της ND που έφτιαξε το παιχνίδι, και επίσης, μελετώντας το tech review (του DF) κατάλαβα τα εξής:

    - Κυριότερος παράγοντας = το παιχνίδι (και η τιμή...
  4. Sticky: Ε ρε ψυχολογικά που κουβαλάει ο κόσμος, και...

    Ε ρε ψυχολογικά που κουβαλάει ο κόσμος, και ''τυχεροί'' όσοι είναι στα forum να τα τρώνε στην μάπα κάθε 3 και λίγο...
  5. Replies
    714
    Views
    76,779

    PS4/5 Exclusive Ρε συ αυτο το παθος με τα νουμερα......

    Ρε συ αυτο το παθος με τα νουμερα... αντιλαμβανεσαι οτι σε ενα βαθμο ειναι ενα τεραστιο placebo και τιποτα αλλο ετσι?

    Οχι δεν θα επρεπε να ειναι 4Κ/60. Οχι το Horizon. Κανενα game ever. Ειναι...
  6. Thread: Xbox Series S | X

    by PDS
    Replies
    3,261
    Views
    595,583

    Sticky: Δεν ειναι οτι θα χειροτερευει το S, αλλα πιθανον...

    Δεν ειναι οτι θα χειροτερευει το S, αλλα πιθανον δεν θα επιτρεπει στα αλλα να ''μεγαλωσουν'' οσο θα μεγαλωναν. Δηλαδη αν το Χ και ps5 υπαρχουν σαν τα ''pro'' του S, τοτε θα υπαρξει προβλημα.

    Η...
  7. Replies
    3,261
    Views
    595,583

    Sticky: ^^ Ολα κι ολα αυτο με τα settings ειναι...

    ^^ Ολα κι ολα αυτο με τα settings ειναι πραγματικα ενα δραμα... και το λεω εγω που με αυτα εχω και κολλημα... αυτος ο ψυχαναγκασμος με τα settings σε ηχοσυστηματα, τηλεορασεις κλπ ειναι κατι που...
  8. Το notch κι εμένα μου την σπάει, αλλά η Αππλε...

    Το notch κι εμένα μου την σπάει, αλλά η Αππλε κάπως έβαλε το χεράκι της ώστε να μην είναι ενοχλητικό.

    Εξηγώ:

    το νέο Mac OS έχει νέα, διαρρυθμισμένη πάνω μπάρα με αποτέλεσμα το notch να είναι...
  9. Ότι μπορεί στο μέλλον να χρησιμοποιηθεί και για...

    Ότι μπορεί στο μέλλον να χρησιμοποιηθεί και για άλλους σκοπούς (π.χ. να σου φτιάχνει φάκελο/πιστοποιητικό πολιτικών φρονημάτων*, να σε βάζει σε συγκεκριμένη σεξουαλική ταυτότητα κλπ.)

    * αυτό που...
  10. Event Πρωτα απο ολα να διευκρινησω οτι δεν μιλαω...

    Πρωτα απο ολα να διευκρινησω οτι δεν μιλαω αποκλειστικα για το δικο μας φορουμ.

    Ειχα ξεκινησει ομωες την προηγουμενη βδομαδα να φτιαχνω ενα ποστ με quotes για να διαπιστωσω αν οντως ειμαι αδικος...
  11. Sticky: Η πλειοψηφια του κοσμου που τρεχει να αγορασει...

    Η πλειοψηφια του κοσμου που τρεχει να αγορασει ps5 στον πρωτο χρονο(ειδικα εαν εχει και ψιλο καλη τηλεοραση)ακομα και απο scalpers,δεν νομιζω οτι το κανει για να παιξει indie παιχνιδια,τα οποια...
  12. Sticky: γενικα η ολη συζητηση ειναι εντελως χαζη για...

    γενικα η ολη συζητηση ειναι εντελως χαζη για εμενα...η sony τα indies που ξεχωριζει τα προωθει με τα χιλια...indie developers που πετυχαν μεσω της sony απλα ξεφυγαν απο το indie και εγιναν μεγαλα AA...
  13. Sticky: Για να ανακεφαλαιώσω: ναι στην προβολή αξιόλογων...

    Για να ανακεφαλαιώσω: ναι στην προβολή αξιόλογων indie προσπαθειών, αλλά ταυτόχρονα κάτι πρέπει να γίνει (λέγε με curation!) με το σκουπιδαριό που «πνίγει» τα ποιοτικά indies.

    Άρα ναι, η Sony (και...
  14. Thread: Xbox Series S | X

    by psx3
    Replies
    3,261
    Views
    595,583

    Sticky: Εγώ καταλαβαίνω ότι πολλούς (ειδικά σε Discord...

    Εγώ καταλαβαίνω ότι πολλούς (ειδικά σε Discord μεριά) τους πονάει που είμαστε χώρα του «μπλέηστεησο». Ότι ο κόσμος (καμία σχέση με fora, μειοψηφία είμαστε θεωρώ) θα επιλέξει by default Sony console...
  15. Replies
    1,444
    Views
    195,588

    Τόσο καιρό ψάχνω για ps5 χωρίς αποτέλεσμα.......

    Τόσο καιρό ψάχνω για ps5 χωρίς αποτέλεσμα.... Σήμερα με τον γιό μου βολτάραμε στην Λάρισα, στο κέντρο... Του λέω δεν μπαίνουμε σε ένα κατάστημα Γερμανός να ρωτήσουμε μιας και ήθελα και κάτι άλλο.......
  16. Replies
    1,444
    Views
    195,588

    Για όποιον δεν θέλει κάποιο παιχνίδι να ξέρετε...

    Για όποιον δεν θέλει κάποιο παιχνίδι να ξέρετε ότι μπορείτε να το επιστρέψετε κ να πάρετε κάτι άλλο, στην αρχή θα σας πούνε ότι δεν γίνεται.
    Αλλά όταν αγοράσετε την κονσόλα θα δείτε ότι δεν είναι...
  17. Thread: Ghost of Tsushima

    by psx3
    Replies
    565
    Views
    68,258

    Exclusive Θα αναφέρω ένα μικρό παράδειγμα για να καταλάβουν...

    Θα αναφέρω ένα μικρό παράδειγμα για να καταλάβουν όσοι δεν τα έζησαν (πόσο μπροστά ήταν οι home computers έναντι των καρα-generic IBM PC):


    https://www.youtube.com/watch?v=WpwlZgQPCpk
    ...
  18. Exclusive Είχα πει από την πρώτη στιγμή Βαγγέλη ότι θα πω...

    Είχα πει από την πρώτη στιγμή Βαγγέλη ότι θα πω ακριβώς ότι εισπράξω από το παιχνίδι .
    Δεν του χάρισα τίποτα, αντίθετα το εκρινα πολύ αυστηρά .
    Εγώ έχω ιδιαίτερη αδυναμία στις δυνατές ιστορίες και...
  19. Replies
    1,444
    Views
    195,588

    Ηρθε :yes: Επίσημο bundle πάντως δεν είναι, η...

    Ηρθε :yes:
    Επίσημο bundle πάντως δεν είναι, η κονσόλα είναι μόνη της στο κανονικό της κουτί και το παιχνίδι χώρια σε φάκελο του Πλαισίου.

    https://i.imgur.com/gM8YWw8.jpg
  20. Thread: Xbox Series S | X

    by Slay
    Replies
    3,261
    Views
    595,583

    Sticky: Είδα πριν λίγο ενα tweet απο τον Optimus που...

    Είδα πριν λίγο ενα tweet απο τον Optimus που ρώταγε λίγο πολύ γιατι τα 1st Party της MS underforming, αφου και εργαλεία έχουν πλέον, και ικανους devs. Και στο καπάκι γράφει, είναι ερώτηση παγίδα, δεν...
  21. Replies
    3,261
    Views
    595,583

    Sticky: μετριαντζα η παρουσιαση... ξεκινησαν με το...

    μετριαντζα η παρουσιαση...
    ξεκινησαν με το starfield που παλι teaserακι εδειξαν χωρις gameplay, στο halo εκρυψαν το single player μετα απο οσα εγιναν περσι, που το θεωρω τραγικο.
    εδειξαν γενικοτερα...
  22. Replies
    3,261
    Views
    595,583

    Sticky: Τι μας επιφυλάσσει το μέλλον με το xbox?...

    Τι μας επιφυλάσσει το μέλλον με το xbox?
    https://news.xbox.com/en-us/2021/06/10/whats-next-for-gaming-highlights/

    Xbox σε τηλεοράσεις, xbox και σε χέστρες στο άμεσο μέλλον.
    Και πως ξαφνικά από...
  23. Replies
    360
    Views
    31,868

    Exclusive (το παρόν ποστ ΔΕΝ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΣΠΟΙΛΕΡ) Πήγα να...

    (το παρόν ποστ ΔΕΝ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΣΠΟΙΛΕΡ)

    Πήγα να διαβάσω το review του Eurogamer (με τρώει ο κ*λος μου κι εμένα)........και στην αρχή αρχή προειδοποιεί το άρθρο "προσοχή: σποιλερς".

    ΟΚ, πέρναγα τις...
  24. Replies
    1,444
    Views
    195,588

    Καλημέρα παίδες και καλή εβδομάδα!!!! Είμαι...

    Καλημέρα παίδες και καλή εβδομάδα!!!!

    Είμαι και εγώ πλέον κάτοχος ps5!!!!! Δεν άντεξα και την τσίμπησα την κονσόλα έστω και με αυτά τα...
  25. Replies
    636
    Views
    117,458

    Sticky: Δημήτρη, γνώριζαν και παραγνώριζαν για τον custom...

    Δημήτρη, γνώριζαν και παραγνώριζαν για τον custom controller (ο SSD που έχει το PS5 δεν είναι κάτι το εξωπραγματικό, ο controller είναι) από το 2017.
    Θες να πω αρχές 2018, μόνο και μόνο για να γίνω...
Results 1 to 25 of 233
Page 1 of 10 1 2 3 4