• Τελευταία Posts στο Forum

    king2009

    Τhe Official Cinema Thread! (μιλήστε για παλιές/νέες/επερχόμενες ταινίες)

    Willy Wonka & The Chocolate Factory[1971]

    https://www.imdb.com/title/tt0067992
    Απο τις πιο ομορφες οικογενειακες ταινιες που εχουν

    king2009 Yesterday, 20:04 Go to last post
    tomic20

    Xbox Series S | X

    αν ουτε το cod δεν τραβηξει νεους συνδρομητες το gamepass, μετα ειναι απλα θεμα χρονου να το τραβηξουν απο την μπριζα...
    Το λιγοτερο, ειναι να δουν

    tomic20 Yesterday, 17:23 Go to last post
    Christos33

    Xbox Series S | X

    Με τα studio δεν έχω καταλάβει τι έγινε αλλά διαβάζω ότι εφτιαξε αλλά studio (λογικά κράτησε μόνο αυτους που ηθελε από αυτά ) το ιδιο νομίζω έχει κάνει

    Christos33 17-05-2024, 17:57 Go to last post
    Slay

    Xbox Series S | X

    Για εμένα είναι πέρα απο προφανές ότι αυτή την στιγμή η εταιρία το μόνο που θέλει είναι το RΟΙ. Ετσι εξηγούνται όλες οι τελευταίες τους κινήσεις και έτσι

    Slay 17-05-2024, 14:28 Go to last post
    Valkyre

    Xbox Series S | X

    Δεν νομιζω οτι τους εχει πιασει καμμια τρεμουρα. Δεν ξερω κατα ποσο "πεθαινει" η πλατφορμα XBX ή το Gamepass. Δλδ δεν μπορω να μιλησω για τετελεσμενα

    Valkyre 17-05-2024, 11:17 Go to last post
    Slay

    Xbox Series S | X

    Δεν καταλαβαίνω απο που βγάζεις αυτό το συμπέρασμα. Τι όφελος θα έχει η Sony να βγαλει τα παιχνίδια της σε μια πλατφόρμα που πεθαίνει ή σε μια πλατφόρμα

    Slay 17-05-2024, 10:39 Go to last post
  • criter

    Author Avatar by Published on 02-10-2014 12:53
    1. Categories:
    2. Reviews
    Article Preview



    Μερικες εντυπωσεις απο την Alpha, ειναι το ιδιο ντεμο που επαιξαν στο tgs. Πολυ καλα γραφικα, φοβερη ατμοσφαιρα, ωραια μουσικη και ηχοι, αν και μου ετυχε μια μικρη πτωση framerate σε καποιες φασεις και μεγαλα loading times, προκειτε για ενα next gen παιχνιδι και exclusive, που σιγουρα ...
  • Πιο Δημοφιλή

  • Διαφημίσεις

  • Συνεργασιες

  • Social Media