• Τελευταία Posts στο Forum

psx3

PS5 Sales Archive

Οι πωλήσεις όλου του hardware είναι φουσκωμένες ελέω lockdowns, οπότε δεν μου λέει και πολλά πράγματα να πω την αλήθεια.

Ξέρω κόσμο που είχε

psx3 Today, 13:16 Go to last post
    Valkyre

Νέα από την βιομηχανία των videogames!

Μωρε ναι μπορει να το λενε διαφοροι δεν λεω οχι. Να συμβει αυτο ομως; Με τιποτα.

Valkyre Today, 13:08 Go to last post
    tomic20

PS5 Sales Archive

ναι αλλα ο ραιαν πρεπει να παρει το πουλο...

tomic20 Today, 13:07 Go to last post
    psx3

Και όμως, υπάρχουν διάφορες πρωτοβουλίες από διεθνείς οργανισμούς να σώσουν τον καπιταλισμό μέσω στοχευμένου reset και ψηφιακοποίησης της οικονομίας (δείτε

psx3 Today, 12:48 Go to last post
    psx3

Έχουμε να δούμε πράματα και θάματα αυτή την δεκαετία... μόνο αυτό έχω να πω. Και πολλές ανακατατάξεις στην παγκόσμια οικονομία μέχρι το 2030.

psx3 Today, 12:42 Go to last post
    Valkyre

Επειδη ετυχε και το κοιταζα προσφατα το χρημα ειναι κοντα στα 40 τρις αυτη τη στιγμη. Αληθεια περιμενεις να γινει ρησετ; Καπιταλιστικο κιολας; Οσο

Valkyre Today, 12:09 Go to last post
  • liberostelios

Author Avatar by Published on 27-01-2016 18:17
    1. Categories:
    2. Οδηγοί
    Article Preview

Χάρις στην εξαιρετική προσπάθεια των προγραμματιστών του προγράμματος GIMX (Game Input MultipleXer) υπάρχει πλέον η δυνατότητα πλήρους λειτουργίας παλαιότερων μη υποστηριζόμενων Logitech τιμονιέρων στο PS4 με κανονικό Force Feedback! Η διαδικασία βασίζεται στο γεγονός ότι ένας υπολογιστής στέλνει δεδομένα από την τιμονιέρα στο PS4 παρουσιαζόμενος ως Logitech G29.
    ...
  • Πιο Δημοφιλή

• Διαφημίσεις

• Συνεργασιες

• Social Media