Conversation Between chronohill and jimbour

6 Visitor Messages

  1. A δεν ξερω γιατι το εχω κολλησει και το γραφω Tru.Κοιτα ναι ειναι σπαστικη σαν χαρακτηρας η Σουκι.Αλλα λατρευω την Ταιρα!οπως επισης ολος ο κοσμος μισει την Κειτ απτο λοστ αλλα εγω την βλεπω και μ τρεχουν τα σαλια!χα!
  2. ε θα το παρει αν συνεχισει ετσι..
    για το true blood (αληθεια γιατι το λες tru?, tru λενε το ποτο απο αιμα που πινουν) εδωσαν στην Paquin χρυση σφαιρα και τσαντιστηκα γιατι ο χαρακτηρας της sookie μου την δινει...xD
  3. Ναι ρε συ και γω απορω πως δεν τον εχουν στα βραβεια γενικα.Ο ανθρωπος ειναι απιστευτος.Τεραστιος ηθοποιος.Και τωρα ειδικα που θα ...ξερεις...αν δεν του δωσουν εμμυ θα ναι πολυ λαλακες..πολυ καλοι οι ηθοποιοι.ενας και ενας..οπως και στο tru blood...!
  4. ναι η πρωτη σεζον μετα τον πιλοτο και για αρκετα επεισοδια ηταν μετρια..απο το δευτερο μισο και μετα ανεβηκε τρομερα.. Walter θεος απλα δεν υπαρχει.Δινει και φοβερες ερμηνειες. Ελπιζω σε καποιο emmy για τον john noble..
  5. Δεν μπορω να σκεφτω τι θα γινει στο επομενο στο Fringe!Γενικα η σειρα ενω στην αρχη της πρωτης σεζον ηταν απλα καλη.Απτο μεσο στης 1ης και ολη η δευτερη εχει απογειωθει!Μακαρι να την εκτιμησουν κιαλλοι και να εχει ακομα μεγαλυτερη επιτυχια...
  6. Fringara leme kai ta myala sta kagkela..
Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6