Conversation Between Valkyre and jimbour

7 Visitor Messages

  1. δυστυχως δεν ειχα την ευκαιρια να παω σε καποιον αγωνα ως τωρα.. Ελπιζω αν οχι φετος του χρονου να παω σε καποιο (η Κωνσταντινουπολη παιζει περισσοτερο)

    Το 99 ε με shumacher να κερδιζει στο Σαν και τον irvine να χανει το πρωταθλημα στο ποντο απο τον hakkinen.. απο τις αγαπημενες μου περιοδους το 98-2002
  2. εγω ειμαι 28 και βλεπω συστηματικα απο το '89 αλλα εχω κατεβασει εκτοτε και δει σχεδον οτι αγωνα υπαρχει στο διαδικτυο.

    Επισης εχω βρεθει σε 2 γκραν πρι του Σαν Μαρινο το 1999 και της Μοντζα το 2001 και σκεφτομαι να παω και φετος σε καποιο κοντινο μας.

    Αν δεν εχεις παει σου προτεινω οπωσδηποτε να βρεθεις μια φορα εκει η ατμοσφαιρα και η ολη εμπειρια δεν εχουν ΚΑΜΜΙΑ σχεση με την τηλεοραση.Ο δε ηχος ειναι αστειο το ποσο χανει στην τηλεοραση σε σχεση με την πραγματικοτητα!
  3. Και χρειαζεται ο σημερινος αγωνας αρκετη αναλυση.
    Απο ποτε παρακολουθεις; Εγω ειμαι 21 και βλεπω φορμουλα ενα απο το 98 και το βελγικο grand prix σαν fan..

    μια απο τις αγαπημενες μου προσπερασεις και ας εγινε στην ομαδα μου και στον αγαπημενο μου οδηγο.. http://www.youtube.com/watch?v=e5h-HTv9d4c
  4. εννοειται οτι θα γραψω αναλυση
  5. Σταματησα να σου δινω λινκς γιατι νομιζα θα το δεις απο τον alpha αλλα λογικα βρισκεις τα λινκ μονος σου. Εγω ελειπα για διακοπες για περιπου ενα μηνα και εχω δορυφορικη στο πατρικο και παλι απο το bbc την εβλεπα.. Αλλα σημερα δε κρατηθηκα και το ειδα απο alpha...
    Αυτο με τα spoilers ειναι οντως το χειροτερο, ειδικα για μενα που το πλειστον των bookmarks μου ειναι αθλητικα sites..
    Περιμενω αναλυση του αγωνα το βραδακι οταν το δεις
  6. ΒΒc περιμενω να βγει, αλλα ρε φουστη μου υπαρχει μεγας κινδυνος για σποιλερς.... χθες ημουν σε ενα φιλο και ακουσα στην τηλεοραση τα αποτελεσματα των δοκιμαστικων...επισης πολλοι κολλητοι βλεπουν οποτε ο κινδυνος να μαθω το αποτελεσμα καιροφυλακτει απο παντου...

    δεν ξερω αν συνεχισει το σποιλεραρισμα με βλεπω να βλεπω τον αγωνα στον Alpha τουλαχιστον να μην μου τον χαλανε οι αλλοι
  7. f1 βλέπεις στον alpha πλεον ή πάλι απο bbc?
Showing Visitor Messages 1 to 7 of 7