• Τελευταία Posts στο Forum

Fulgore

Japanese Games Fan Club

Το nier automata εχει αγαπηθει τοσο πολυ αρχικα λογω της απιστευτης μουσικης και soundtrack που εχει(εχει παρει και σχετικα βραβεια)και μετα για το πολυ

Fulgore Today, 01:20 Go to last post
    Fulgore

Xbox One

Οταν καποιος εχει gaming pc και ps4 νομιζα οτι ειναι αυτονοητο οτι δεν τον ενδιαφερει να δωσει πολλα χρηματα για xbox one και αυτο μονο αν το θελει για

Fulgore Today, 01:03 Go to last post
    Leon_DiZ

Πάροχοι και Τεχνολογίες Ευρυζωνικότητας (ADSL, VDSL, FFTC/H κ.ά.)

Παλιότερα δίνανε και ένα Technicolor. Και εγώ το ZTE έχω και ήθελα να δω αν το άλλαξαν

Leon_DiZ Today, 00:49 Go to last post
    Leon_DiZ

Playstation®Store • Stores Updates • |OT|

Τεράστια ποικιλία εκπτώσεων σε πάρα πολλά franchises

Souls, Final Fantasy, metal Gear, Mana, Yakuza, Nier, Resident Evil κτλ

Leon_DiZ Yesterday, 23:52 Go to last post
    Leon_DiZ

Japanese Games Fan Club

Το πρώτο το έχω δει να το αγοράζουν πολλοί και μετά να το πουλάνε και άλλα παρόμοια. Και εγώ θα το πάρω σίγουρα αλλά όταν πέσει η τιμή του γιατί και εμένα

Leon_DiZ Yesterday, 23:41 Go to last post
    Slay

PS4 firmware updates (Current Version 5.53-01)

βασικα ουτε youtube και netflix δεν μπορεις χωρις psn νομιζω.

Slay Yesterday, 22:52 Go to last post
  • Όλα τα trailers από την συνέντευξη τύπου της Sony

Oλοκληρώθηκε και η συνέντευξη τύπου της Sony αργά τα μεσάνυχτα όπου προβλήθηκαν αρκετά παιχνίδια τα οποία είχαν ηδη ανακοινωθεί, μαζί με ορισμένους αποκλειστικους τίτλους από την περσινή Ε3 οπως τα God Of War, Days Gone και Spider Man με αποτέλεσμα το remake για το Shadow Of The Colossus να αποτελεί την πιο ευχάριστη έκπληξη της παρουσίασης. Εδώ μπορείτε να δείτε όλα τα trailers από την παρουσίαση:

This article was originally published in forum thread: E3 2017 || 10 - 15 Ιουνίου 2017 started by Lnds500 View original post
  • Διαφημίσεις

• Συνεργασιες

• Social Media