• Τελευταία Posts στο Forum

christos-sonyboy

Middle-Earth: Shadow of War

τραβηξα τοσο μεγαλη στεναχωρια με το review αυτουνου του σαββα,που αγορασα το season pass. το παιζω μια μια με το god of war για να μη βαρεθω.

christos-sonyboy Today, 13:01 Go to last post
    christos-sonyboy

God of War

το ιδανικο για τον καθενα ειναι υποκειμενικο.εγω θεωρω ιδανικο το normal. αμα δεν μαθεις να χρησιμοποιεις την ασπιδα αλλα κ τo dodge,μια χαρα ξυλο τρως.

christos-sonyboy Today, 10:44 Go to last post
    corsaopc3071r

God of War

1.12 σημερα. Εμενα εχθες εκτος απο κολληματα στον ηχο με headphones ομως, κολησε ο αντρικος σε ενα σημειο και εκανε σβουρες.

corsaopc3071r Today, 10:21 Go to last post
    mihalis13

God of War

Πάντως και εγώ πιστεύω πως η ιδανική δυσκολία είναι το hard. Το δοκίμασα και στο normal, αλλά για μένα χάνει πάρα πολύ από πλευράς gameplay και στρατηγικής

mihalis13 Today, 09:05 Go to last post
    tutuyo

God of War

και αλλο update 1.12 - ενταξει αυτο δειχνει οτι βγηκε λιγο rushed το παιχνιδακι,αλλα αυτο το ειχαμε καταλαβει.

tutuyo Today, 07:53 Go to last post
    christos-sonyboy

God of War

τα framedrops που τα ειδατε ρε παιδια?αλλο παιχνιδι παιζω εγω? δεν εχω βρει απολυτως τιποτα που να με χαλασε στο απειροελαχιστο μεχρι στιγμης. ειναι παιχνιδι

christos-sonyboy Today, 06:56 Go to last post
  • Όλα τα trailers από την συνέντευξη τύπου της Ubisoft

Oλοκληρώθηκε και η συνέντευξη τύπου της Ubisoft όπου παρουσιάστηκαν τα νέα Assassins Creed, Far Cry, The Crew και Just Dance, όπως και μερικοί νέοι τίτλοι. Εδώ μπορείτε να δείτε όλα τα trailers από την φετινή της παρουσίαση:

[/CENTER]

This article was originally published in forum thread: E3 2017 || 10 - 15 Ιουνίου 2017 started by Lnds500 View original post
  • Διαφημίσεις

• Συνεργασιες

• Social Media