• Τελευταία Posts στο Forum

BFmarvog

Spider-Man (Insomniac, 2018)

Απο Digital Foundry:

BFmarvog Today, 16:33 Go to last post
    Stefanos

Dirt 4

Ειναι επιβεβαιωμενο οτι ειναι πιο ευκολο και γενικα και για πλατινα απ' οτι το Dirt Rally

Αυτα ειναι, εγω θα του κουμπωσω μολις τελειωσω

Stefanos Today, 15:32 Go to last post
    hakoo

Beyond Good and Evil 2 (Prequel)

^^ Ωραια η μηχανη γραφικων, η αληθεια ειναι οτι δεν υπαρχει μηχανη που να μπορει να κανει αυτα που φιλοδοξει να κανει αυτο το παιχνιδι. Ισως το No Man's

hakoo Today, 14:49 Go to last post
    Lefteris_X

PS4 firmware updates (current version 4.71)

Ένα από τα σοβαρά προβλήματα με το PS4 Pro firmware που πρέπει οπωσδήποτε η Sony να διορθώσει, είναι η πεισματική άρνηση του μηχανήματος να κατεβάσει

Lefteris_X Today, 14:27 Go to last post
    mihalis13

Νοσταλγία...

Πρέπει να είμαι από τους ελάχιστους που έπαιζαν το συγκεκριμένο παιχνίδι. Βέβαια πάντα έχανα γιατί δεν ήξερα τι έκανα..
    Το είχα αγοράσει όμως γιατί

mihalis13 Today, 13:54 Go to last post
    mihalis13

PS4 firmware updates (current version 4.71)

Εγώ αναρωτιέμαι γιατί δεν βάζουν τόσο καιρό να βλέπεις πόσες ώρες έχεις ασχοληθεί με κάθε παιχνίδι;; Όπως στο steam και στο Xbox..
    Και το θέμα είναι

mihalis13 Today, 13:53 Go to last post
  • Όλα τα trailers από την συνέντευξη τύπου της Ubisoft

Oλοκληρώθηκε και η συνέντευξη τύπου της Ubisoft όπου παρουσιάστηκαν τα νέα Assassins Creed, Far Cry, The Crew και Just Dance, όπως και μερικοί νέοι τίτλοι. Εδώ μπορείτε να δείτε όλα τα trailers από την φετινή της παρουσίαση:

[/CENTER]

This article was originally published in forum thread: E3 2017 || 10 - 15 Ιουνίου 2017 started by Lnds500 View original post
  • Πιο Δημοφιλή

• Διαφημίσεις

• Συνεργασιες

• Social Media