• Τελευταία Posts στο Forum

Nek_Food

The Last of Us: Part II [SPOILER tag για SPOILERS]

Αν τους έχεις ακόμη διαθέσιμους θα με ενδιέφερε τότε ένας από τους κωδικούς, προφανώς και μόνο αν πιστεύεις ότι τηρώ τα κριτήρια σου.

Nek_Food Today, 13:25 Go to last post
    Valkyre

Ghost of Tsushima (Sucker Punch, 17 Ιουλίου 2020)

Να επιβεβαιωσω οτι ηρθε καινουργιο πατς για το παιχνιδι. Δεν υπηρχαν σημαντικες (εμφανεις) αλλαγες περα απο μια καινουργια επιλογη στα options. Γενικα

Valkyre Today, 13:20 Go to last post
    Nikoladim

Λογικα ναι

Nikoladim Today, 13:13 Go to last post
    manga1024

PlayStation Plus - Νέα και συζήτηση

οποιος βιαζετε με την αναζητηση μπορει να κατεβασει τα παιχνιδια.Αλλιως το απογευμα!

manga1024 Today, 12:45 Go to last post
    Nek_Food

Δεν το έχω ακόμη στα χέρια μου και πιθανόν να αργήσω (μετά το καλοκαίρι) ο κωδικός μπορεί να εξαργυρωθεί από τώρα και να έχω το bonus όταν με το καλό

Nek_Food Today, 12:44 Go to last post
    Nikoladim

Μetal Gear Solid

Πωλουνται συλλεκτικες εκδοσεις MGS:
    1/ MGS HD collection Zavvi edition PS3 στη ζελατινα της 120ε. 1/ 8000 κομματια που κυκλοφορησαν.
    Περιεχομενα:

Nikoladim Today, 12:32 Go to last post
  • Δωρεάν τα Uncharted Collection & Journey έως τις 5 Μαίου

Η Sony ανακοίνωσε ότι από αύριο θα είναι διαθέσιμα για λήψη τα Journey και Uncharted: The Nathan Drake Collection για όλους τους κατόχους του Playstation 4 όμως για περιορισμένο χρονικό διάστημα (από αύριο συγκεριμένα στις 15 Απριλίου έως τις 5 Μαίου). Η διαθεσιμότητα των παιχνιδιών αποσκοπεί την διασκέδαση και την ψυχαγωγία της κοινότητας λόγω της πανδημίας που επικρατεί αυτόν τον καιρό με τον νέο κορονοιό.

This article was originally published in forum thread: Μικρά νεα και rumors για PS4 all in one Thread started by PDS View original post
  • Πιο Δημοφιλή

• Διαφημίσεις

• Συνεργασιες

• Social Media